Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Mamico mu *********** japonsko od dizajnerja miate :hudicek:

 

Ve? jutri, oz. danes ?zmeden?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js tut, ker mam raj?, da me zutri mal zebe, ko pa d mi je popoldan pol uro? :blush:

 

b 03:00 v kratkih rokavi in hla?ah je blo kr fri?no :angry2:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si?i, ne more? Volvaka primerjat z AVTOM! :harhar::P

 

Hm...moja je dobila tega volvaka novega kot slu?beno vozilo. Lahko je izbirala le med volvaki in opremo po ?elji. Avto ima res ful opremo za ta letnik. ?akala ga je ve? kot 3 mesece. Se strinjam, da S40 ni biser oblikovanja. V prvih petih letih je naredila 125kkm od tega 90% po mestu. Ko je dala odpoved je eno leto stal pred firmo (to leto je vozila Xedos 6). Potem sva ga odkupila in sedaj jih ima 172kkm. V tem ?asu je bilo potrebno zamenjati zadnji desni le?aj in vzmet, prednje diske in plo??ice, 2 xenon ?arnici in anteno. Vse ostalo je ?e original iz trgovine!

Jaz sem mojo MXko kupil, ko je bila stara 8 let (kot sedaj volvak) in ?al je res ne morem primerjati z volvakom. Sedaj ko smo se vozili na Kor?ulo sem prav opazoval kaj na MXki (ko sem jo kupil) je bolj?e kot na volvaku. Vsi materijali, pleh, barva, razne plastike, tesnila, kljuke, mehanizmi za odpiranje vrat, pokrova motorja in prtlja?nika, sede?i, tapete, strop, vrata, zavore, vzmetenje, stikala, gumbi, lu?i in ne vem kaj ?e vse...Zavira bolje, vo?nja je enkratna, povp. poraba cca 6L, z lepo vo?njo brez problema 5L, sedenje tudi po 10. urah ni problem...res ne vem...na MXki je edino oprijem (leder) na volanu bolj?i kot na volvaku...ne povzdigujem volvaka, pa? take so moje izku?nje.

 

P.S. Ampak V6 sound filinga ni? ne odtehta!

 

... in po tvoje je to zasluga proizvajalca avtomobilov ali proizvajalca akumulatorjev :ne vem:

 

Itak da ne...je pa zagotovo povezano tudi s kvaliteto elektri?nih napeljav in elektri?nih naprav v avtu.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne odpiram nove teme bom kr tuki prasu se je tut neki smisu jamranje. A mi lahka kdo pove kolk ma mazda 6 karavan nosilnosti? Ker morm prpelat eno keramiko pa je prevoz skor drazi kot keramika :angry: :ne vem:

 

P.S.

 

Jo je pa za cirka 550 kg.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo tole res :angry2:

 

Radarji

 

Pa sej to se je na Brezovici testiralo ze leta nazaj - to je tako kot na italijanski avtocesti do benetke sedaj Tudor.

 

Sam ?e bodo dali spet na kak 'raven' odsek, obvestili folk , Garmin te bo obvestil 500m prej...whats the point?

 

jaz bi ?el strogo nd to in najprej ukinil sporo?anje preko radijev, ki si s tem nabirajo poslu?alce, namesto da bi kontrole delale ravno obratno. V?eraj za mano en klepetal po telefonu celo pot prliman na rit, se je prav videlo da ve kje sta 2 kontroli ker je bilo po radiju, spusti telefon in spet naprej....sem se jaz iz miate ta drugmu policaju kazal da un zadaj telefonira! Pa ni?.....za mano je vozil kot da bi ga ?lepal na kljuki brez ?migovcev, ena roka za ?altanje in vo?njo....bolj sem moral njega gledat kot cesto..........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pol je jasno, da je vsaka primerjava popolnoma neumestna.

 

Kot sem napisal primerjam MXko letnik 97' ob nakupu (9 let) in volvaka sedaj (8 let)! Volvak je ?e vedno kot nov...

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja, ampak ?e pogleda? kako izgleda en in kako pa drug, bi Mx3ki odpustil, tudi ?e bi jo samo ?e motor skupaj dr?al, taka je razlika. Pa? meni osebno je tisti Volvo tako zastarela oblika (itak je res, da je ven pri?el leta 1995 ali 1996, tam nekje), da je groza! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej to se je na Brezovici testiralo ze leta nazaj - to je tako kot na italijanski avtocesti do benetke sedaj Tudor.

 

Sam ?e bodo dali spet na kak 'raven' odsek, obvestili folk , Garmin te bo obvestil 500m prej...whats the point?

 

jaz bi ?el strogo nd to in najprej ukinil sporo?anje preko radijev, ki si s tem nabirajo poslu?alce, namesto da bi kontrole delale ravno obratno. V?eraj za mano en klepetal po telefonu celo pot prliman na rit, se je prav videlo da ve kje sta 2 kontroli ker je bilo po radiju, spusti telefon in spet naprej....sem se jaz iz miate ta drugmu policaju kazal da un zadaj telefonira! Pa ni?.....za mano je vozil kot da bi ga ?lepal na kljuki brez ?migovcev, ena roka za ?altanje in vo?njo....bolj sem moral njega gledat kot cesto..........

 

Se strinjam, da obve??anje o kontrola ipd ni idealno. Da stacionarni radarji niso idealni, samo mislim, da bi se glede kulture vo?nje moralo za?et premikat nekje drugje. Ne na AC!

Poglej, v Kranju imamo zdaj tele ravbarje, v belih avtih, ki pa za?uda ne stojijo naprimer pri ?oli, ali pri trgovini ... ne, na takih mestih, kjer lahko poberejo ?imve? denarja. Da ne govorim o tem, da sploh ni vzgojno, da dobi? na dom polo?nico pol leta za prekr?kom, o tem da si prekr?ek storil pa pol leta ni? ne ve? ...

Itak pa lahko samo tukaj jamramo, spremenil ne bomo n?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam, da obve??anje o kontrola ipd ni idealno. Da stacionarni radarji niso idealni, samo mislim, da bi se glede kulture vo?nje moralo za?et premikat nekje drugje. Ne na AC!

Poglej, v Kranju imamo zdaj tele ravbarje, v belih avtih, ki pa za?uda ne stojijo naprimer pri ?oli, ali pri trgovini ... ne, na takih mestih, kjer lahko poberejo ?imve? denarja. Da ne govorim o tem, da sploh ni vzgojno, da dobi? na dom polo?nico pol leta za prekr?kom, o tem da si prekr?ek storil pa pol leta ni? ne ve? ...

Itak pa lahko samo tukaj jamramo, spremenil ne bomo n?.

 

Ma kranj je treba kar pohvaliti so zelo aktivni....jeprca, pri B&B (Etis), na orehku, drulovki, pred mostom za ?elezni?ko...itd itd) redno so povsod - pa tudi korektni!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni osebno je tisti Volvo tako zastarela oblika (itak je res, da je ven pri?el leta 1995 ali 1996, tam nekje), da je groza! :bravo:

 

Od zunaj je ?ist OK...vsak ima pa? svoj pogled...

 

mx3 ima V6 in zvok....vse drugo je irelevantno...vsaj jaz tko mislim :)

 

Itak...saj to sem napisal ?e na prej?nji strani :hohoho:

 

P.S. je fino imet en avto za svojo du?o enega pa za dru?ino...

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.