Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Od zunaj je ?ist OK...vsak ima pa? svoj pogled...

Itak...saj to sem napisal ?e na prej?nji strani :hohoho:

 

P.S. je fino imet en avto za svojo du?o enega pa za dru?ino...

 

:jupiii:

 

mpak se vsi ho?ijo voziti z unmu za du?o.... :glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej to se je na Brezovici testiralo ze leta nazaj - to je tako kot na italijanski avtocesti do benetke sedaj Tudor.

 

Sam ?e bodo dali spet na kak 'raven' odsek, obvestili folk , Garmin te bo obvestil 500m prej...whats the point?

 

jaz bi ?el strogo nd to in najprej ukinil sporo?anje preko radijev, ki si s tem nabirajo poslu?alce, namesto da bi kontrole delale ravno obratno..

 

?e ?e mislijo postavljat to neumnost pol jo naj vsaj tam, kjer se vsakodnevno dogajajo nesre?e. Recimo od Krtine do Dom?al, kjer najve?krat pride do kolizije izstrelkov in cestnih usranetov.

 

Kar se pa ti?e radio sporo?anja radarjev je pa to zelo pozitivno za varnost saj non stop opozarja ljudi, da so policisti aktivni in avtomatsko gre noga z gasa. Nalogapolicaj paje, da ne lenuharjo in naj spreminjajo lokacijo vmes naj pa ?e sami namignejo na kako "la?no" lokacijo pa bo precej efekta.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej, ampak na euroviziji je umetni?ki vtis bl en kurc vreden... ?e skladba ne gre v uho si mrzu. Ne vem, ?e bodo glasovalci zuni prepoznali talent in po moje bomo spet brez finala. Sr?no upam, da se motim, ker definitivno pet zna ampak ne vem a je to skladba za ES :ne vem:

 

No pa sem zadovoljen, da sem se zmotil. Sre?a za Majo je v tem,da ni vse prepu??eno televoteingu tako da diaspora ni dovolj za zmago, celo ve? turki so izpadli - sva?ta. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko sem mel za en dan, je skor 100% bliz ideala

 

He he to je zelo podobno mojemu zvoku :hudicek: ...na drugi polovici film?ka je posnet notranji zvok :punk:

 

P.S. to bi moralo iti v temo 'pohvalite se' :harhar:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Bobi - tok nizkega avta mislim da ?e nisem mel in ?e medosna je pri 6ki gromozanska v primerjavi npr. z Mx5! :blush:

 

@Sishi, dobr ti prede, ne pa tist Volvo! :P:harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he to je zelo podobno mojemu zvoku :hudicek: ...na drugi polovici film?ka je posnet notranji zvok :punk:

 

:aaaaa::aaaaa::aaaaa: komi ?akam, da bo moja spet u pogonu :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he to je zelo podobno mojemu zvoku :hudicek: ...na drugi polovici film?ka je posnet notranji zvok :punk:

 

P.S. to bi moralo iti v temo 'pohvalite se' :harhar:

 

?altkebel s ?otorskim klinom ti mal nagaja.... :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prva stvar se preden sem razpakiral je bila vojna mravljam

:angry:

 

Ku**e so naredle mravljisce v izolaciji notranjega hladilnika!!!!

Vse ven vkljucno s fridgom

Ajvar sliko stisnem v pondelk....na htcju naa gre cuj.

 

 

Ps a uletes? 30c cevapi tud

post-2637-1305311386_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po monta?i klime (ki jo je ?ekiral poljanski ?alabajz), sem dobil popizditis, ker je v gara?i prostora le ?e za muho in obesil oba kolesa na steno, trugo pod strop... :angry2:

 

Sedaj se lahko hodi okoli swifta

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po monta?i klime (ki jo je ?ekiral poljanski ?alabajz), sem dobil popizditis, ker je v gara?i prostora le ?e za muho in obesil oba kolesa na steno, trugo pod strop... :angry2:

 

Sedaj se lahko hodi okoli swifta

 

Dobr da sem spokal, da neb ?e mene kam prbiu. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a z blek pigom,hehe? Vsaj vi? poj,kak podvozje ma?...trdo ko zmaj verjetn :mi pijemoo:

 

Dele 1x grem pa mal u na? nov ?oping pogledat! Zakaj v jamralniku? K bo gu?va k pr norcih :( in verjetn ?e vse izropan :angry:

 

In izgubu najbolj?o prijateljico :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od Kamnika do Postojne in nazaj, je po stari cest kr orng potovanje! :closedeyes:

 

na bolhi trenutno ponudba dveh vinjet :danzoman:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S ?rno Debelo Berto, ja! :P

 

Planinske ride je dr?ala k zmaj, podvozje pa ni pretrdo, skratka dober kompromis! :bravo:

 

Vinjeto verjetno ju3 vzamem za 60 ?, ?e bo ?lo vse po planu! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.