Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Jures,

 

Js sem hotu s svojim pelat(kar bi blo najbl logi?no) pa si je bodo?a "gospa" za?elela nekaj ve?jega, da ne bo tako dren. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures,

 

Js sem hotu s svojim pelat(kar bi blo najbl logi?no) pa si je bodo?a "gospa" za?elela nekaj ve?jega, da ne bo tako dren. :angry2:

 

Pi*** ?e nima obro?ka pa ?e komandira

 

Sej si podzavestno hotu mal po avtoputu divjat :hudicek: .

 

mx5 ni vinjeta spljoh...?ipa pokvarjen :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures,

 

Js sem hotu s svojim pelat(kar bi blo najbl logi?no) pa si je bodo?a "gospa" za?elela nekaj ve?jega, da ne bo tako dren. :angry2:

 

Babnce zmerej ho?je vse ve?je...ban?ni ra?un, avto, hi?o, itd....

 

Jures nerabjo obro?ka, ker imajo serijsko vgradnjo komandiranja :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

360 eur za tole: http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=4920096

 

"original je to gospod"

?zmeden?

 

To so oriđinal 16ke od mazde 6, s katerimi je en preteral in jim je zategnilo krake.

 

Se je pa model znajdu in je slikal samo najbolj?o, al pa clo sliko od drugje ukradu, v resnici vse odrane u 3pm.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sem;decembra za vse 4 18" original MPS dal 240? + 60? za majstra ki mi jih je pripeljal iz londona.

Brez gum da nau pomote.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se zdijo pa tak?nele modrice kar lepa sramota za prebivalce (izme?ke) iz LJ, mene istospolno usmerjeni ne motjo - verjetno sem ?uden! :blush:

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/foto-v...tepli-geja.html

 

sj mene tudi e motijo ampak razkazovat da si pac istospolni usmerjen tudi ni treba. to je moje mnenje. pac si kr si bodi zase ne za druge. tudi barisevic je natepal pse pa ni se s tem hvalu pa razkazoval.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa njihovo metanje ven moti (a gremo narediti parado ponosnih heteroseksualcev??) ampak po drugi strani pa ne more? enega takole po doma?e povedano prefukat. :vskalo: Potem za?tihajo ?e unega budista, dve dru?inski tragediji... Tale luna je o?itno oreng mo?na. :whatever:

 

glej mene ni se nihce kr za brezveze prefukal,pa sm bil sam ponoci sredi lj,kr itd. nikoli nisem imel tezav. bog ve kaj je reku, pa kaksnega izival. js pravim da nihce ne dobi nekej ce si ne zasluzi. pac moje misljenje.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa tko kot js, delam in znam marsikaj, pa ne grem v lublano in organiziram parado ?alabajzarjev?

Pol me pa konkurenca pefuka in nauk je ?

 

 

 

PS. Aja, gre kdo zraven, boss je primeren, jures, mare, symon, klopko majo ?e licenco ? :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa tko kot js, delam in znam marsikaj, pa ne grem v lublano in organiziram parado ?alabajzarjev?

Pol me pa konkurenca pefuka in nauk je ?

PS. Aja, gre kdo zraven, boss je primeren, jures, mare, symon, klopko majo ?e licenco ? :hudicek:

 

caki caki,ne mesaj zdej zgodbe njega ni konkurenca..konkorenca bi bil ce bi on osvajal punce,ali pa ce bi ga zenske prebutale. tko so ga pa tipi. in tukaj je to drugace.

 

 

aja kako se ze dobiva licenca?

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glej mene ni se nihce kr za brezveze prefukal,pa sm bil sam ponoci sredi lj,kr itd. nikoli nisem imel tezav. bog ve kaj je reku, pa kaksnega izival. js pravim da nihce ne dobi nekej ce si ne zasluzi. pac moje misljenje.

 

Nisi ?e sre?al skinheadov....fak kaj sm laufu pred leti....to pa so norci, ni va?no kdo pa kaj samo u?gi po sirotinji...s fla?ami,granitnimi kockami ipd., ?eljust so ti na robnik dal pa pa na glavo stopil da se ti je zlomila pa ne zajebavam se.

Da ne govorim kolkrat smo se zaka?ili oz. skoraj bi batine dobil samo zato ker sem iz Novih Jar? ipd., da ne govorim da v Fu?ine nisem upal it ipd., to so bli cajti ej :) haha

Pa? ?e si ob nepravem ?asu na nepravem mestu zna? hitro dobiti mimgrede.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisi ?e sre?al skinheadov....fak kaj sm laufu pred leti....to pa so norci, ni va?no kdo pa kaj samo u?gi po sirotinji...s fla?ami,granitnimi kockami ipd., ?eljust so ti na robnik dal pa pa na glavo stopil da se ti je zlomila pa ne zajebavam se.

Da ne govorim kolkrat smo se zaka?ili oz. skoraj bi batine dobil samo zato ker sem iz Novih Jar? ipd., da ne govorim da v Fu?ine nisem upal it ipd., to so bli cajti ej :) haha

Pa? ?e si ob nepravem ?asu na nepravem mestu zna? hitro dobiti mimgrede.

 

glej vrjamem da je blo vcasih drugac. zdej je tudi drugac. js uglavnem nimam problem ce jih ne iscem. nikoli sr nisem tepu brez razloga,vcasih sm jim dal bcasih sm jih dobu,sam nikoli nism reku da so me tepli k sm cefur in da je to racizem itd. pac mocnejso so bli in sm jih dobu. thats it.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js se pa dr?im mojga reka "Dreka pa ne pretepam" in mam mir.

 

Laufam pa dobr. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glej mene ni se nihce kr za brezveze prefukal,pa sm bil sam ponoci sredi lj,kr itd. nikoli nisem imel tezav. bog ve kaj je reku, pa kaksnega izival. js pravim da nihce ne dobi nekej ce si ne zasluzi. pac moje misljenje.

 

Dobro zate. ?al sem tudi jaz verjel, da ?ivim v relativno varni dr?avi dokler nisem stopil iz avta s kolegom, se odpravil proti vhodu enega lokala in je za?elo padati po nama. K sre?i sva nekako zbe?ala pa preskakovala ograje kot olimpijci in so potem ?e ?li za nama ene 100 metrov. Bedna je bila ker nisva vedela, da se tam zraven zbirajo skinheadi in o?itno so vstali z levo nogo. Kolega je poklical policijo, da sva pri?la do avta nazaj (ker so patrulirali okoli in naju iskali!) potem so se pa delali, da oni so bili tam v svojem "stanovanju", da ne vejo kaj se je zgodilo. Od takrat naprej se izogibam kakr?nimkoli sumljivim lokalom ker nekako nikoli ne ve? kaki kreteni se tam zbirajo. :vskalo:

 

Pa tko kot js, delam in znam marsikaj, pa ne grem v lublano in organiziram parado ?alabajzarjev?

Pol me pa konkurenca pefuka in nauk je ?

PS. Aja, gre kdo zraven, boss je primeren, jures, mare, symon, klopko majo ?e licenco ? :hudicek:

 

V bistvu bi te nekak?ni anti?alabajzarji, fov?ljivci ali pa kar dr?ava ker se znajde? in ne da? vsake neumnosti delati oderuhom. :ne vem:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.