Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

S tem po?etjem si bo? lahko nakopal velike te?ave na tem motorju. :(

Zakaj pa je preve? da pi?em, lahko pa se sli?va.

V?eraj sva z Lampo cca 20 minut sedela v avtu pred firmo, ker je tolk padal de? da je blo ve? kot 5 cm vode na parkingu, de? je padal kot da s kanto zlivajo vodo dol in veter je tolk vlekel da se je saker od ?as do ?asa zaguncal, kot da bi "telovadil" na zadnjem sede?u.

?el spat ob 7h zve?er, zbudil ob 6:20 in vstal ob pol 7h zjutraj.

 

sj sm pogledal olje pa to. je na pol merilne palice. itak v torek mam servis. tko da ja. vem pa da ni dobr zamujat. sam nimas kj,noseca zenska skoraj pr koncu ze,ps morem bit razumen. :)

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sj sm pogledal olje pa to. je na pol merilne palice. itak v torek mam servis. tko da ja. vem pa da ni dobr zamujat. sam nimas kj,noseca zenska skoraj pr koncu ze,ps morem bit razumen. :)

 

Makina je ja prioriteta, kako jo bo? pa peljal in pri peljal, ?e bo problem ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

so se drugi avti pr his. sj bo servisiran v torek. ajvar a se kj tist blow off k un prodaja.

 

Ne kapiram kaj misli z elektroniko, ker gor je samo ena cevka priklopljenba in to je to.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vceraj sem v burger kingu dozivel to, da pridem noter in sem hotu narocit dabl vopr, pa mi rece, da neki masina ne dela, ne morejo narest mesa za voprja...

 

haha, neverjetno...sej se mi je zdel cudno, da je bil cist prazen

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes zjutraj ob prebujanju ob?utek kot da so mi z WC krta?o sapnik dimnikarji pre?ponal. Zato sem se v?eraj v Labodu preventivno stran od mize dr?al.

 

Narobe - na koncu sta ostala 2 pogreta alkoholna razku?evalca grl.... :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem bil prej?nji teden prvi? v Kingu in sem bil kr malo razo?aran nad double whopperjem - ne vem sam McDonaldsov McCountry ga pelje scat po okusu. :ne vem:

 

V glavnem piko sem si udrl, me pa ni? ve? ne vle?e tja. :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malar mi ni polakiral litk, mater mu je... in to kr po telefonu. :angry2:

Me je razpizdu, ker ?e nebi mel tol dela se zapelem do njega in ga kresnem na kepo, po pol leta(dobr ste prebral 6 mesecev) ni uspel zaklju?t feltn. :angry:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Agrh. Okeej, pomaran?a pr ?trihanju, je to zaradi premalo ali preve? barve? Sklepam da zaradi premalo, ker pri preve? ponavadi ste?e <_<

 

Preve? pa ima barva dobro stekanje, ne ste?e ni?. :rispekt: ?e naenkrat na?prica? ful barve hitro ste?e, ?e pa po malem samo nana?a? dobi? pa pomaran?o. Vsaj take izku?nje imam.

 

 

Yavarye, jebi mu mater, jaz sem svoje po?alabajzu v parih dneh. :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malar mi ni polakiral litk, mater mu je... in to kr po telefonu. :angry2:

Me je razpizdu, ker ?e nebi mel tol dela se zapelem do njega in ga kresnem na kepo, po pol leta(dobr ste prebral 6 mesecev) ni uspel zaklju?t feltn. :angry:

 

a te ni ze z avtom izucil?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preve? pa ima barva dobro stekanje, ne ste?e ni?. :rispekt: ?e naenkrat na?prica? ful barve hitro ste?e, ?e pa po malem samo nana?a? dobi? pa pomaran?o. Vsaj take izku?nje imam.

Yavarye, jebi mu mater, jaz sem svoje po?alabajzu v parih dneh. :vskalo:

 

ka pa ?e vmes brusi??
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Morav?ah delajo nasproti petrola supermarket Tu?. So ?ez cesto nekaj polagali in razrezali asfalt, luknje pa so zasuli s peskom. Zdajle je pesek odplaknilo in ni veliko manjkalo pa bi zjebal gumo in feltno. In ko sem se peljal naprej sem videl 3 nesre?ne?e, ki so si zjebali gumo in feltno. :vskalo: Sem kar rekel enemu izmed teh, ki sem ga poznal naj kar lepo pokli?e 113 in naj napi?ejo zapisnik ker kolikor mi je znano se za take primere dobi od?kodnino od podjetja, ki za?alabajza kaj takega.

Potem sem pa ?e ?upana poklical pa mu razlo?il situacijo, je rekel, da gre takoj urgirat. :hudicek:

 

?alabajzarji eni. :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Morav?ah delajo nasproti petrola supermarket Tu?. So ?ez cesto nekaj polagali in razrezali asfalt, luknje pa so zasuli s peskom. Zdajle je pesek odplaknilo in ni veliko manjkalo pa bi zjebal gumo in feltno. In ko sem se peljal naprej sem videl 3 nesre?ne?e, ki so si zjebali gumo in feltno. :vskalo: Sem kar rekel enemu izmed teh, ki sem ga poznal naj kar lepo pokli?e 113 in naj napi?ejo zapisnik ker kolikor mi je znano se za take primere dobi od?kodnino od podjetja, ki za?alabajza kaj takega.

Potem sem pa ?e ?upana poklical pa mu razlo?il situacijo, je rekel, da gre takoj urgirat. :hudicek:

 

?alabajzarji eni. :vskalo:

 

ja se dobi, kolega je dobu od?kodnino ?e zarad neurejene bankine, ko ga je odnesl s ceste

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.