Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ajde za?ni - mamo cajt :blush:

 

Ga pa jaz nimam. Samo na kratko: pri v6 ni kompresije, s fotrom sva se skregala, tamalo tut, dobil sexy slikco prehitre vo?nje (122 namest 80 na AC), denarnica polna denarja, ni ?ihta, ipd.

 

@Viper: ?portna smola :unsure:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

grem mal na urgenco in mogo?e z gipsom pridem nazaj.... :dudek:

 

????

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

????

 

Nategnjena tetiva v stopalu. Pri vasih letih vam dam samo naklofen pa razgibavajte

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nategnjena tetiva v stopalu. Pri vasih letih vam dam samo naklofen pa razgibavajte

 

Te poberem za v LJ ? :prstgor:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te poberem za v LJ ? :prstgor:

 

Me ni.... Trenutno v stanu s kolegi, potem gremo na obisk k bratu od psa :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nategnjena tetiva v stopalu. Pri vasih letih vam dam samo naklofen pa razgibavajte

 

Av ?e je to spodaj se zna pa tolk skomplicirat. Tam zadi je ena bursa (vre?ka), kamor se zna zate? limfa ki se bo sedaj tvorila okoli tetive in potem ti tam zastaja in po?as ne more? niti hodit normalno. poglej ?e se ti bo za?el debelit. No?em te stra?it sam zarad ene take minorne stvari sem jaz mogu zlo dolgo nosit vlo?ek po meri ki stane tolk kot ene orng superge dr?i pa cca 1-2 leti.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prednja leva lu? (xenon) mi je nehala svetit. :blush:

 

Sej ve? na katerga "?alabajzarja" :hohoho: se mora? obrnt za te stvari :jupiii:

 

Nategnjena tetiva v stopalu. Pri vasih letih vam dam samo naklofen pa razgibavajte

 

Le razteguj, sodelavcu je po?la.....bolni?ka in brez premikanja, inekcije sam ?opat v trebuh 6 mesecev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej pri njem sem bil ?e nazadnje, mogo?e bom celo reklamacijo uveljavlju, no bo majstr osebno povedal v ?em je te?ava, ko bo videl mojo koreto. :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes v rondoju pa je nekdo usel smrtii pred mano, bom probal jutri poiskati na kameri.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans je pa blo na sest...

Sestank

Sestank

Vmes sel registrirat motor

Sestank

Sepam se zmeri

Sepajoc nesu 15kg pasje hrane 10 minut

Psa h dohtarju na kontrolo

4 ure prevajal znanost iz hard copy only v angleski jezik

Bemti skesiral ene 400? dons mal tle mal tam

 

Pa se res za jamrat rikverc lampa na teli mazdi je FAIL. Vidis enako kot ce bi si v rit dal ledico in sel srat. Dobesedno na blef peljem ponoci nazaj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeee ZADEL SEM NA LOTUUU!!!!! :jupiii:

 

V sanjah :)...ampak je blo tak fajn, kr vsi so me za?eli imet radi!

 

Zjutraj, realnost, dvig tlaka v stratosfero, prvo ?iht, pol pa ?e mehanik!

 

:macek:

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.