Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ja, tud Lessy se je vrnila domov B)

 

Sem se skrival! Sto let kar hitr mine, haha, se bo treba spet malo zresnit, pa ne tako veliko delat!

 

Sem opazil, da, tudi v na?em sektorju velja na?elo, manj dela?, ve? dobi?/ima?!

 

 

OO Mally,..tebe pa ?e sto let nisem vidla na forumu :hohoho:

 

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, kaj se mi je dans zgodil. :jezicek:

 

Z eno gospodi?no od katere sem ?e dalj?i cajt imel cifro, pa se dans kon?no uspeva dobit in res;

 

fizi?ni izgled ?e vedno - po lestvici od 1 do 10: 11. :rozico::wub:

 

njena energija, ki jo oddaja in pogled na ?ivljenje oz. svet okrog nje - od 1 do 10: NULA. :ne vem: :rolleyes:

 

Sem se po hitrem postopku pobral stran z nekim brezveznim izgovorom, predno ?e mene zamori na fertig, ajej. :unsure:

 

POVZETEK; kaj ti bo zunanja lepota, ?e znotraj ne premore? veselja in pa v tebi ni nobene pozitivnosti. B)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

fizi?ni izgled ?e vedno - po lestvici od 1 do 10: 11. :rozico::wub:

 

njena energija, ki jo oddaja in pogled na ?ivljenje oz. svet okrog nje - od 1 do 10: NULA. :ne vem: :rolleyes:

 

 

A si se zmenu vsaj za BFF ?e je bla ba?, kjer prevladuje fizi?na privla?nost dokler ne najde? katero ?e z drugo lastnostjo. Ma je treba iz vsake slabe situacije neki dobrga ven dobit :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tele kratice niti ne zastopim, je pa dejstvo da imam raj?i z eno povpre?no (po izgledu) posla, ki pa ima pozitivno energijo v sebi. Tele osebe si pa iskreno povedano, ne ?elim ve? sre?at, naj ?rpa energijo in depresira koga drugega. :cheers::vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fizi?ni izgled ?e vedno - po lestvici od 1 do 10: 11. :rozico::wub:

 

njena energija, ki jo oddaja in pogled na ?ivljenje oz. svet okrog nje - od 1 do 10: NULA. :ne vem: :rolleyes:

 

Poznam kr nekaj takih..

 

In se zato 100% strinjam s tem :bravo:

Tele kratice niti ne zastopim, je pa dejstvo da imam raj?i z eno povpre?no (po izgledu) posla, ki pa ima pozitivno energijo v sebi. Tele osebe si pa iskreno povedano, ne ?elim ve? sre?at, naj ?rpa energijo in depresira koga drugega. :cheers::vesel:

 

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tele kratice niti ne zastopim, je pa dejstvo da imam raj?i z eno povpre?no (po izgledu) posla, ki pa ima pozitivno energijo v sebi. Tele osebe si pa iskreno povedano, ne ?elim ve? sre?at, naj ?rpa energijo in depresira koga drugega. :cheers::vesel:

 

Best Fuck Friend :jupiii: OK, sam ?e pravi? da je tolk mimo potem vidm da res ne pride v po?tev :blink:

Je pa tak?nih kar nekaj ja...ampak ne more? temu re?t glupa...ampak nesocialna al kako...depra je res jeba....pol se pa ?udjo zakaj so samske.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Best Fuck Friend :jupiii: OK, sam ?e pravi? da je tolk mimo potem vidm da res ne pride v po?tev :blink:

Je pa tak?nih kar nekaj ja...ampak ne more? temu re?t glupa...ampak nesocialna al kako...depra je res jeba....pol se pa ?udjo zakaj so samske.

 

?????? so lekadol za take

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe...Zmaj...meni jo predstavi!

 

Prav rade volje take zdeprimirane spravljam v res totalni "podn", da potem za?ne delovati ?e kontra efekt!

Kot pri kofetu, ?e ga preve? popijem, se mi ?e bolj drema!

Bo hitro dobila voljo do ?ivljenja, ?e ne druzga, ko bo be?ala od mene!

 

Sem prijazen in rad pomagam osebi, ane. :hudicek:

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale dva stavka nekako ne gresta skupi :hohoho:

 

Sarkazem, sarkazem!!! :)

 

@Mali - ?e vedno si legenda, mormo se kdaj spet dobit na :cheers:

 

Absoluti?no! Pridem na kak sre?anje...ko bo Suzzy nehala izigravat kripla!!!

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons smo mel zjutri ob pol devetih ?e pregled,.in sm se res zana?la na to, da me bota tamala zbudila (itak sm nastavla tud budilko in to enga petelina, tko da vsaki? ko je zazvonil sta ?e Luna pa Stella za?ele lajat k zme?ane, pa sm ?e rabla pol ure da sm ustala),...no ho?em povedat, da namest da bi tamala po urniku nardila alarm okol 6h, se je tamala zbudila ?e ob 3h, tamau je pa spal skor do sedmih,..grrrr

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Crknla je rumenka :angry2:

 

Med vo?njo je vedno manj svetilo vse skp (?tevci, gumbi)...zdej pa ne vem kaj je. Masa, akumulator al pa alternator...kr neki vse skp!

 

A mikrojermen mas se gor :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:ne vem:

 

Bom pogledal jutri, ko se bo celo kaj vidlo, je pa cel dan ?e neki tulilo potiho, ampak na visoki frekvenci...

 

Hja to bi blo se najbolje da se ti je zgodilo....sam a ni gor tud vodna pumpa...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahk da bi res bil kriv jermen ali pa alternator. Malo zmeri napetost, ?e ti ga uspe u?gat..obstaja mo?nost, da ti je tut spraznl akumulator :D

 

aja vodna je pa na zobatem se mi zdi

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, sam ta mikro jermen je zunaj ane? Meni je zgledal normalno v?eraj, razen ?e je ?e kje kak?en?

 

kaj pa, ?e se ti je od?panu?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, sam ta mikro jermen je zunaj ane? Meni je zgledal normalno v?eraj, razen ?e je ?e kje kak?en?

 

ta je edini ki se vidi ja, preveri ga, ?e je ok, pa naprej po elektriki, ali filanje ali alternator.

Loh pa da je tvoja ?la na zimsko spanje :closedeyes:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.