Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

No da ?e jaz pojamram... Gre mi na ku... ku... ahm ... kuplongo, ko se glih z ?ihta privle?em, pa mi ?e prec telefon nori, k bi vsi naokol radi kavico.... HALO! Pa ?e minutko al dve sem komaj doma + da mam okoli hi?e ?e marskikaj za postoriti.

Plin je za kuhanje, elektrika je za razsvetljavo, diesel je za oranje, bencin... bencin pa je za vozit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e tretji dan brez moje mazdice :( ?e kr ?akamo lamelo :angry:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Otrok ima spet vro?ino, pri tem lahko le upam, da je obdobje vro?inskih kr?ev ?e mimo. :o

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako lamelo?

 

sklopka ?la v maloro oz. lamela je konkretno za?ela drset ... potisni le?an in ko?ara sta ?e uredu

pol sm pa ?e mislu da bo lamela v petek ?e kon?ana mi kolega sporo?i ?alostno novico da se je majstru ma?ina za netanje lamele pokvarila in tko sm zdej ?e od ?etrtka ve?er brez avta, znaj naj bi bla lamela kon?ana jutri tko da upam da mi do ?ihta rata avto zrihtat <_<

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sklopka ?la v maloro oz. lamela je konkretno za?ela drset ... potisni le?an in ko?ara sta ?e uredu

pol sm pa ?e mislu da bo lamela v petek ?e kon?ana mi kolega sporo?i ?alostno novico da se je majstru ma?ina za netanje lamele pokvarila in tko sm zdej ?e od ?etrtka ve?er brez avta, znaj naj bi bla lamela kon?ana jutri tko da upam da mi do ?ihta rata avto zrihtat <_<

 

kaj si dal lamelo obnovit? :blink: men ni zdr?ala dolgo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj si dal lamelo obnovit? :blink: men ni zdr?ala dolgo...

 

kolega pravi da jo je dou pa jo je meu kr doug ?asa s tem da ni ?paru na gasu ... je pa tko da dobr bo za1x da se vozn na ?iht pa nazaj dokler ne na?param mal ve? pa da grem na mal bl orng rihtanje komplet avta

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja fak no, Strazisar se je ubil na domaci stezi s toskega cela...:( zlomil vrat :(

 

Cao

 

Ja res zalostno za tako dobrega cloveka ===> http://www.mtb.si/novice/1840-bil-je-koles...ki-kolesar.html

 

Gorazd, pocivaj v miru! :(

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni je pa karbonsko obnovjeno lamelo zdrobil... pa saj sta bila oba v avtu ko smo probaval od 0-100 takrat :)

 

 

Druga?e pa ?el danes v bauhaus in zapravil 50? brez problema. Pa sem ?el samo po ?ajbo za felxarco za kolega, katera je stala 4,5?. Mimogrede sem kupil ?e duck tape, maskirn tape, nek ?rni spray, protipra?ne maske, popnet pi?tolo (svojo sem nekje usjal) in avto kit. ?e bi bil notri ?e pol ure dlje bi 100% nabral za 100? malenkosti..

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni je pa karbonsko obnovjeno lamelo zdrobil... pa saj sta bila oba v avtu ko smo probaval od 0-100 takrat :)

Druga?e pa ?el danes v bauhaus in zapravil 50? brez problema. Pa sem ?el samo po ?ajbo za felxarco za kolega, katera je stala 4,5?. Mimogrede sem kupil ?e duck tape, maskirn tape, nek ?rni spray, protipra?ne maske, popnet pi?tolo (svojo sem nekje usjal) in avto kit. ?e bi bil notri ?e pol ure dlje bi 100% nabral za 100? malenkosti..

 

Huh ja, se kr hiter nabere, vem ko sm za firmo orodje kupval smo bli kr hitr na 600?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Huh ja, se kr hiter nabere, vem ko sm za firmo orodje kupval smo bli kr hitr na 600?

 

ne govor ... ko sva iz kolegom delala pri nekem privatniku iz komende sva v pou ure nabrala za 1500 ? potro?nega materjala in orodj, pa? ?louk je biu zlo slabo zalo?en z orodjem in ostalim materjalom, pa lih premonta?e gum so se za?ele marca in smo mel dela ?ez glavo in prvi teden sva letala okol ostalih vulkanizerjev iskat ute?i in podobno da sva kokr tok normalno lahko delala ... da o orodju sploh ne govorim ko je pri?la sezona ko so kmetje na veliko vozil traktorje ?raufat pa naro?val materjal za balirke in podobno ..

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda, da se pla?e ne nabere v pol ure za 1500?...

 

Vse bolj noro je kako ni? ne dobi? za XX? ko pa cel mesec sedi? v slu?bi in te molzejo, se pa obna?ajo, kot da ti dajo celo bogastvo - ki potem v prvi trgovini brez te?av in razsipnosti zgine.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse bolj noro je kako ni? ne dobi? za XX? ko pa cel mesec sedi? v slu?bi in te molzejo, se pa obna?ajo, kot da ti dajo celo bogastvo - ki potem v prvi trgovini brez te?av in razsipnosti zgine.

 

Pri eni pla?i in treh otrokih... zgine ?e preden pride? do prve trgovine.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za en dan prekinil hujsanje, jebi ga tuki to ne mores, pa se mimo lokalnega mesarja sem sel....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.