Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Bemti? trebu?no gripo.

 

Ne vem, kje bolj te?e iz mene: spredaj ali zadaj, zgoraj ali spodaj... Pa vro?ina, pa glavobol... Bi spal, pa ne morem, sem ?ejen, pa ne morem pit, ?e kaj spravim vase, gre hitro nazaj ven...

 

Ima kdo malo cianida za ?enkat?

 

"Doma?e" zdravilo pomaga.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lava, ti ma? z ve?jimi zape?karji posla kot pa ?e bi imela penzioniste okrog sebe. Predvidevam, da so tile 20 do 25 let? :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lava, ti ma? z ve?jimi zape?karji posla kot pa ?e bi imela penzioniste okrog sebe. Predvidevam, da so tile 20 do 25 let? :D

 

Ja, ja pravilno predvidevanje..

 

Kr en vikend in kr en pondelk, kr en mesc <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ja pravilno predvidevanje..

 

Kr en vikend in kr en pondelk, kr en mesc <_<

 

?e je predhodno veseli december, mu seveda potem sledi ?alostni januar (folk zamorjen, brez kinte, ker so v decembru pretiraval, itd.). <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato k si ?enska in si jutra zakomplicira??

 

Hahaha ?e bi ti vedu, da moja jutra ne zgledajo ?ist n? ?ensko :hohoho:

 

K se kon?no spravm iz postle, traja tko ene 10min, da grem od doma... Grem na wc, oblecm tist k prvo pride pod roke, umijm zobe, dam gor ocala, obujm, vzamem torbo in grem :D torej?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne pa jaz k sem k ena ?e?plja k rabim 20 minut sam, da skoz kopalnico pridem... sramezljiv

 

pr men je ?e 20min u?asih premal sramezljiv odvisn kam grem :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa sem tud mojo krstil... no s kombijem mi jo je spredaj levo, ker je bil na kri?i??u na levem voznem pasu, tam je stal, jaz sem pri?el po desni, ga opazoval, ko sem sem hotel zaviti desno na glavno cesto, je tudi on ?tartal in zgodilo se je..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma, glej, Mazda?i smo talentirani. Ti samo povej, kaj potrebuje?.

 

A ho?e? na glavo samo vodo al s ?kafom vred...

 

Slivka, a tako kot si nas ustrahoval v Lokovcu v jutranjih urah, ko naj bi streha pu??ala? :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam k budilko mam 6:10 in namest, da bi takrat ustala, ustanem 2 uri kasnej :vskalo:

 

 

 

Mogoce pa rabis kaj takega >>

:D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.