Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Glede na to, da sem v avstrijski trgovini kupil ?okolado Milka :wub: in ugotovil razliko glede na "na?o", vam garantiram, da pri nas te zadeve kupujem ve? NE. <_< Razlika je o?itna. :ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da sem v avstrijski trgovini kupil ?okolado Milka :wub: in ugotovil razliko glede na "na?o", vam garantiram, da pri nas te zadeve kupujem ve? NE. <_< Razlika je o?itna. :ninja:

 

U Muillerju pri nas bos dobu cist enako kot je u Avstriji ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mama od prijatelja mi je s puntom prijela v sprednji desni bok, tik pod lu?jo, je podrsano za spolirat, samo na vrhu se vidijo razpoke na barvi :closedeyes: Bi blo najbolj?e da se pobarva ne? Po mojem bo s ?asom tste razpoke postale ?edalje ve?je...

 

Je tako, na moji Fki, ko mi je srna prletela je razpokala naprej...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vkradli so mi tablico ali pa smo jo izgubili ?eprav zadnja te?ko stran pade in okvir je lepo odprt brez po?kodb.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vkradli so mi tablico ali pa smo jo izgubili ?eprav zadnja te?ko stran pade in okvir je lepo odprt brez po?kodb.

 

Nekdo je sou tankat po vsej verjetnosti :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?el menjat ketno na motorju in ugotovil, da so ob menjavi gum matico osi direkt s pi?tolo nabil gor in seveda zjebal navoj :vskalo: . Ker je tako te?ko najprej z roko matico ujet na navoj...bravo ?pan

 

Zdaj invalid stoji brez zadnje gume zunaj in re?ujem navoj osi..............upam ?e vedno na ponovitev novoletne fure

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?el menjat ketno na motorju in ugotovil, da so ob menjavi gum matico osi direkt s pi?tolo nabil gor in seveda zjebal navoj :vskalo: . Ker je tako te?ko najprej z roko matico ujet na navoj...bravo ?pan

 

Zdaj invalid stoji brez zadnje gume zunaj in re?ujem navoj osi..............upam ?e vedno na ponovitev novoletne fure

 

So pa tapravi mojstri <_<

 

Sam bo res ?e en let naokol, damn gre hitr..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo pa mamo veselico pr nas - Francozi so se obrnili proti nam. 5 let star Peugeot 307 od v.d. ta??e je ribnil - stro?ek nekaj drobi?a ?ez jurja in pol. V istem tednu je crknil ?e v.d. tastov Renault Twingo - stro?ek vi?ji od vrednosti avta tako, da bo verjetno ?el v razgradnjo.

 

?akam samo, da se ?e kapelca kako tako spomni pa je krog zaklju?en - jebemu francoze. :angry2: Pr familiji brez te?av zdaj delujejejo samo ?e obe Mazdi, Hyundai in oba Fiata!?!?!

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pr familiji brez te?av zdaj delujejejo samo ?e obe Mazdi, Hyundai in oba Fiata!?!?!

 

Kolikor imam izku?nje, so to avtomobili, ki delajo.

Mazda je itak Mazda in kot taka zanesljiva.

Korejci so skoraj tako zanesljivi kot Mazde, a pol cenej?i (vsaj v?asih so bili...)

Fiati pa sicer ?e kmalu za?nejo ?venketat in ?klopotat in veter piskat in pihat skozi vse ?pranje, ampak motor se pa vrti. In bolj ko ga goni?, lep?e te?e. In bolj ?venketa in ?klopota...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odkar vozim po hitrostnih omejitvah, se mi VSAKA rev?na na ?tirih kolesih lima na zadek (o?itno je med Janezi veliko Hamiltonov in Vettlov, ki v vsakdanjem prometu i??ejo zavetrje, ampak nimajo pa pirhov prehitet), :angry2: me zanima kaj bi na? prometni terapevt - g. Lojz svetoval v tem primeru. :ninja::vino:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Presneta re?, koliko krat sem ?e rekel, da raj?i posodim ?eno kot pa avto. Ali pa prikolico. Pa me zmeraj nategnejo. :angry:

 

?e kdo ?eno preve? pritisne, bo ?e sama cvilila. ?e pa kdo prikolico preve? nalo?i, pa ne bo prikolica ni? stokala.

 

In tako v?eraj posodim prikolico. In me danes policija obvesti, da je bilo vozilo, ki je vleklo mojo prikolico, udele?eno v prometni nesre?i. Da pa je prikolica nepo?kodovana in naj jo pridem iskat. In sem ?el. Ko sem zagledal prikolico, mi je bilo pa vse jasno. Na prikolici je bil dober kubik zemlje (1 kubik rata, ?e je poravnano s stranicami. On pa je nalo?il s kupom). ?e se ne motim, je to okoli 1500 kg tovora. Pa ?e 220 kg je prikolica te?ka, pa smo na 1700 kg skupne te?e. Listnate vzmeti je ?e v drugo smer krivilo... Ni ?udno, ko je pa prikolica predvidena za 750 kg.

 

Vse skupaj pa pripeto za 8 let starega Berlingota. Ja, saj je peljal. Saj sploh ni problem peljati. Problem je ustaviti. In to?no to se je zgodilo. Ko je pripeljal po stranski cesti in hotel ustaviti pred kri?i??em, ga je prikolica pririnila na glavno cesto...

 

Policaji so pa itak geniji. V zapisniku pi?e, da je pri?lo do prometne nesre?e zaradi neprolagojene hitrosti...

 

In ko smo to kon?no prikljukali za Mazgo, mi je po nekaj kilometrih na prikolici po?ila guma. Zdaj pa dvigni tako te?o, pa menjaj.

 

In potem me je mo?akar grdo gledal, ker sem vi?ek zemlje kar z lopato zmetal na kup ob cesti in tam pustil. In ?e bolj grdo me je gledal, ko sem mu pokazal ra?un za gumo. Kaj vse sem bil potem, ne bom niti pisal, denarja za gumo mi ni vrnil, je pa zahteval, da grem pobrat tisto zemljo, ki sem jo zmetal s prikolice.

 

Ja, to?no tako. Je lopata zapela, se je mo? skril v hi?o in grozil, da bo poklical policijo.

 

:vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Presneta re?, koliko krat sem ?e rekel, da raj?i posodim ?eno kot pa avto. Ali pa prikolico. Pa me zmeraj nategnejo. :angry:

 

?e kdo ?eno preve? pritisne, bo ?e sama cvilila. ?e pa kdo prikolico preve? nalo?i, pa ne bo prikolica ni? stokala.

 

In tako v?eraj posodim prikolico. In me danes policija obvesti, da je bilo vozilo, ki je vleklo mojo prikolico, udele?eno v prometni nesre?i. Da pa je prikolica nepo?kodovana in naj jo pridem iskat. In sem ?el. Ko sem zagledal prikolico, mi je bilo pa vse jasno. Na prikolici je bil dober kubik zemlje (1 kubik rata, ?e je poravnano s stranicami. On pa je nalo?il s kupom). ?e se ne motim, je to okoli 1500 kg tovora. Pa ?e 220 kg je prikolica te?ka, pa smo na 1700 kg skupne te?e. Listnate vzmeti je ?e v drugo smer krivilo... Ni ?udno, ko je pa prikolica predvidena za 750 kg.

 

Vse skupaj pa pripeto za 8 let starega Berlingota. Ja, saj je peljal. Saj sploh ni problem peljati. Problem je ustaviti. In to?no to se je zgodilo. Ko je pripeljal po stranski cesti in hotel ustaviti pred kri?i??em, ga je prikolica pririnila na glavno cesto...

 

Policaji so pa itak geniji. V zapisniku pi?e, da je pri?lo do prometne nesre?e zaradi neprolagojene hitrosti...

 

In ko smo to kon?no prikljukali za Mazgo, mi je po nekaj kilometrih na prikolici po?ila guma. Zdaj pa dvigni tako te?o, pa menjaj.

 

In potem me je mo?akar grdo gledal, ker sem vi?ek zemlje kar z lopato zmetal na kup ob cesti in tam pustil. In ?e bolj grdo me je gledal, ko sem mu pokazal ra?un za gumo. Kaj vse sem bil potem, ne bom niti pisal, denarja za gumo mi ni vrnil, je pa zahteval, da grem pobrat tisto zemljo, ki sem jo zmetal s prikolice.

 

Ja, to?no tako. Je lopata zapela, se je mo? skril v hi?o in grozil, da bo poklical policijo.

 

:vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo:

 

sej nemor? vrjetn, nekomu ho?e? naredit uslugo pa dobi? no? u hrbet :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej nemor? vrjetn, nekomu ho?e? naredit uslugo pa dobi? no? u hrbet :blink:

 

?udno, da se ni trudil ?e v smeri, da Slivka dobi polo?nico zaradi "neprilagojene hitrosti" tujega vozila. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.