Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Poleti finance niso dopuscale, pa so miate prodajali na vsakem kiosku.. Zdej si pa koncno opomorem, koncno dobil sluzbo nazaj itd., pa mi se avto crkne, kot nalasc prilika za nakup. Miat pa nikjer. Za znort.

 

Kaj to?no pa i??e?? Cenovni rang? Nekaj se ?e zmer prodaja, je blo pa poleti res ene trikrat ve? ponudbe kot zdej, pa ?e to se prodajajo skorajda samo 1.6.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja NB cca 2001 letnik 1.6, zive barve (rumena, rdeca itd)

 

Za opremo se mi ne gre, raje vidim da je avto malo manj ohranjen, ampak cim manj rjav, ker bo project car, zatorej tudi nisem pripravljen dati kaj vec kot 2.5-3k?. Raje manj. Ce bi vzel drazjo bi jo sparal pa bi mi blo zal prckat :) vem, ker sem ze mel tak problem.

 

Kaj se trenutno ponuja na avtonetu je zelo svoh, ena sicer nardi torino ki je bila razbita (klical), rumena, ki je najverjetneje sestavljena iz dveh, pa se prodajalec in zgodovina avta so zelo shady. Ono srebrno '99 sem sel gledat, vendar ima zelo navito ceno.

 

Tisto zeleno bom se sel gledat, vendar mi ni vsec niti barva niti notranjost.

 

 

Glede projekta pomoje bolje da odprem novo temo, ce vas zanima, mislil sem jo kasneje ko bi ze avto bil, vendar je ze nekaj delov doma itd, pa tudi kaka pomoc mi bo prav prisla :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro, ?e si brez tople vode, je res malo zoprno. Kar se pa ogrevanja ti?e, pa... pa saj nima? tako stare ?ene. Kaj ti bo potem ogrevanje?

 

Klime drzijo bajto na 18, voda je zoprna ja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo po no?ni in sedajle na minusu (preden serviser sploh nazaj pokli?e) zrihtal toplotno! Barabe so pregrizle signalni kabel med zunanjo enoto in notranjo kontrolno enoto - in to nekje sredi zidu/cevi, da sploh ne vidi?. Sem potegnil popolnoma nov UTP in zadeva dela!

 

Before:

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

After:

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Kar se ti?e ljubkih mi?k, je za njihovo dobroto Miklav? pustil nekaj 'sladki?ev'.....

 

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno jim tudi izolacija di?i...

 

Res naseli kak?nega go?a. Vsi odve?ni prebivalci hi?e bodo pobegnili. Garantirano. Kar pa ne pobegne - go? za razliko od ma?ke, gre po rovih za mi?mi in jih polovi.

 

?e pa se loti? s strupi, pa pazi, da jih ne dobijo radovedni otroci ali pa trapasti pes...

 

In ?e Mazdo v gara?i obesi? pod strop, mogo?e ne fali? dosti - da ne bodo ?e tam kak?ni kabli preglodani. Ali pa kak?ne cevi. Recimo od zavor...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno jim tudi izolacija di?i...

 

Res naseli kak?nega go?a. Vsi odve?ni prebivalci hi?e bodo pobegnili. Garantirano. Kar pa ne pobegne - go? za razliko od ma?ke, gre po rovih za mi?mi in jih polovi.

 

?e pa se loti? s strupi, pa pazi, da jih ne dobijo radovedni otroci ali pa trapasti pes...

 

In ?e Mazdo v gara?i obesi? pod strop, mogo?e ne fali? dosti - da ne bodo ?e tam kak?ni kabli preglodani. Ali pa kak?ne cevi. Recimo od zavor...

 

v toplotno ne more drug kot golazen.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brrrrr astre ne segrejem sploh zjutraj..... :wacko:

 

ufa

kako lepo delo so imele, ?e hudega jim ni bilo. Sej zato sem hotu slike, za povezat kako ?ico pa ja ni problem. Lepo da si re?il, in da si spet na vro?em ;)

 

Zica je zica, se klesce za utp imam, ampak diagnoza je bolj problematicna ce ne ves postopkov. Sem ppstopal po soli managementa - problem solving po sistemu ne kaj je ampak kaj NI, in ugotovil da ni z zunanjo enoto nic narobe, tako da je ostala samo komandna plosca in ko odklopis signalni kabel je napaka ostala in nobena nova pojavila :bravo:

 

Je pa malo cudno da se cel sistem sesuje kljub temu, da je delujoc hardwarsko.....ocitno ne more kontrolirati odtaljevanja/pregrevanja in vklopi zascito.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdej pa dost :angry2: angle?u iz fordprobestore.co.uk sm za?el jebat vse po spisku, ker da ti pa ?e 8 mescev ne po?lje ?e pla?ane robe je pa ?e too much!!! :vskalo::whatever:

 

Angle? se mi je celo odzval, reku sm mu, ?e mi namesto tiste robe lahko po?lje kej drugega, odgovor je bil pozitiven, zej pa upam, da bo res kej iz tega :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri tej hitrosti bo res do leta 2020 neki iz tega :aaaaa:

 

..mam pa tud js podobne te?ave in ?e nekam dolgo hodijo zadeve iz amerike :closedeyes:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na vo?njo voznikov zadnje ?ase se mi vse bolj zdi, da jih je kupilo izpit vsaj 50x toliko, kolikor so jih na?li.

Ponavadi (do sedaj) sem bil obziren in strpen voznik sedaj pa ni? ve?.

Danes grem lepo po?asi po glavni cesti in na priklu?ku se pelje en model v starem ni?anem mercedesu.Imel je tisto jakno z lisico okoli vrata in velikanska o?ala na nosu.In ja, govoril je po telefonu.In se pacient za?ne rivat proti meni brez vsakega ?migovca, brez pogledat desno samo govoril je ?e vedno po pol kvadratnega metra veliken telefon-?ku.

In jaz ni?, z enako hitrostjo peljem naprej...in pacient se ?e bolj rine proti meni.Po?asi mu je zmanjkovalo pasu in je celo prijel tudi z drugo roko volan.Nato se je moral zaustavit in niti vozila za mano ga niso spustila .Tip?ek je samo besno trobil.

Nauk: ?e se obna?a? kot pacient to tudi ostane? ?e naprej. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Alex - danes sem ravno razmi?ljal, ?e ni bil morda dana?nji dan imenovan tudi "dan brez pri?ganih lu?i na vozilih", tako kot je npr. 1.december dan boja proti Aidsu. Ker tolikim kot sem pa danes signaliziral, naj pri?gejo lu?i, kaj takega pa ?e dolgo ne. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, a to ?e celo traja? :D

 

?alostno ampak resni?no :whatever: ampak js se ne dam, vztraju bom do konca, pa ?e bo treba bom tut ?ou do njega!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je pa o?itno en ?uden dan.

 

Se peljem po cesti, pa pride eden nasproti in mi blenda. Bolje pogledam in vidim, da je sosed. In dvignem roko v pozdrav.

Peljem naprej.

Spet gre nekdo nasproti in mi blenda. Bolje pogledam in ugotovim, da je h?erkina u?iteljica. In dvignem roko v pozdrav.

Peljem naprej.

In mi pride vsaj pet poznanih mimo, ki so mi poblendali in ko sem jih prepoznal, sem samo dvignil roko v pozdrav.

V Solkanu pa se ustavim na semaforju. Avto, ki stoji nasproti, spet poblenda. Prepoznam mo?akarja in dvignem roko v pozdrav. Ta ?as se njemu pri?ge zelena lu? in mo?akar pelje nasproti in odpira okno. Pa odprem okno ?e jaz. On zmanj?a hitrost in skozi okno zakri?i: "Pri?gi lu?i!"

 

In sem jih pri?gal. sramezljiv

 

Ko sem pri?el na cilj, sem ugasnil, zaklenil in ?el po opravkih. In po skoraj dveh urah sli?im, kako se poleg mene dva pogovarjata: "Ti, koliko mo?an akumulator pa ima Mazda? Glej, tistemu tam s prikolico ?e ve? kot uro in pol svetijo lu?i..."

 

Ta dan ni bila moja no?... :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na tem avtomobilizem.com pa so sloni ej, ?e dobro da me ni ve? tok tam...

Napi?e? da ima miata majhno porabo, pa da si jo malo pritisnil ?ez planino in zdej vsi cele debate o tem kaj se grem in to... :blink:

No sej, a.com ma itak svoj ''ugled''.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na tem avtomobilizem.com pa so sloni ej, ?e dobro da me ni ve? tok tam...

Napi?e? da ima miata majhno porabo, pa da si jo malo pritisnil ?ez planino in zdej vsi cele debate o tem kaj se grem in to... :blink:

No sej, a.com ma itak svoj ''ugled''.

 

Na www.avtoforum.net je boljse ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred 2h sem se peljal iz moje Sutjeske do Vranskega in lahko re?em, da je cesta ?ez prelaz Kozjak prava drsalnica (minus 3C mi je kazal termometer v avtu), pa ne duha ne sluha o kak?nem posipanju ceste. Kot ka?e ?akajo da zapade 15cm snega, pred tem pa o?itno razmere niso nevarne za voznike, npr. poledica in podobne pi?karije. :ninja:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Use j to fajn pa krasn, sam men tuki neki ni čist jasn. Mrbit zato k sm kmet an s hribu doma... Al pei zato k je pozna ura...   Ko je Orban začel postavljati ograjo, so šli vsi v luft. Pred volitvam so vsi strašili, da se Janša zgleduje po Orbanu in da bo tudi on postavil ograjo in bomo zarešetkani... Potem je Cerar začel postavljati ograjo, pa je nekako šlo skozi...  Nato je Golob začel umikati ograjo in nihče ni protestiral. Vsi pa imate toliko za povedat čez ilegalce, ki zdaj toliko lažje prehajajo mejo... In zdaj se zdi, kot da so Avstrijci in Italijani krivi za napačne odločitve naše vlade oz. za napačne odločitve Slovencev na volitvah... In zdi se, da so severni in zahodni sosedje krivi, ker nas povezujejo z Balkanom, kamor smo sami prodali paradne konje našega gospodarstva... In zdaj so oni tisti tagrdi, ki bi Schengensko mejo potegnili severno in zahodno od Slovenije in nas tako priključili k Balkanu. Da bi pa naši politiki od Hrvaške zahtevali čuvanje Schengenske meje, pa nikomur niti na misel ne pride. Da bi naši politiki Hrvatom zagrozili, da bodo spet uvedli Schengensko mejo na meji med Slovenijo in Hrvaško, pa nikomur niti na misel ne pride. Da bi pa naši politiki še podaljšali ograjo od meje z Madžarsko do Jadrana in naj imajo Hrvati ilegalce, če ne znajo čuvat Schengenske meje, pa nikomur niti na misel ne pride.   Mah, kaj, itak bo na koncu Janša kriv za vse. Kot vedno...
    • Seveda so dragi, posledično pa ravno zaradi visokih cen novih vozil, ki so napihnjene ravno zaradi forsiranja električnih, ki se z visoko ceno nikakor ne morejo uveljavit pri večjem številu kupcev....  Za enako ceno bi se pa lahko prodalo več električnih vozil le več polnilnic še rabimo in 30% večjo kapaciteto baterije in bi se mogoče izšlo..... 🤔
    • Pushing, lizing, krediti... 
    • Tako kot si napisal, CX5 s polno opremo je cca. 47k, nova M6 v npr. PHEV verziji bi bila sigurno čez 50k, glede na to da se CX60 povzpne do 65k. Adijo cena. Tudi sam si je kot zaprišeni oboževalec ne bi kupil za ta denar, edino o rabljeni bi lahko razmišljal.
    • U ja, še mal pa boš tudi ti na Krku nogice namakal 😂
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.