Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Va? zahtevek za ?eleni motiv na kartici je ZAVRNJEN.

 

Izdelajte si nov motiv za kartico in pri tem upo?tevajte Pravila za izbiro motiva ter ponovite celoten postopek izbire lastnega motiva na kartici.

Je pa res, da sem posku?al sre?o in s svojim motivom kr?il vsa pravila. :hohoho: Je pa ?koda, da ne dovolijo takih motivov. Moj je bil tak, na kartici bi dobil pravi pomen. :harhar:

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a dejansko si hotel tole slikco dat gor :D

 

Danes naredil nekaj ?ez 200km z Audijem A4 pa se nisem po?util ?ist ni? "premium" :ne vem:

 

Edino kar je cool, da lahko na prehitevalnem vsem blenda? in se sploh ne pizdijo, ker za olimpijce je to pa? normalna procedura.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a dejansko si hotel tole slikco dat gor :D

 

Danes naredil nekaj ?ez 200km z Audijem A4 pa se nisem po?util ?ist ni? "premium" :ne vem:

 

Edino kar je cool, da lahko na prehitevalnem vsem blenda? in se sploh ne pizdijo, ker za olimpijce je to pa? normalna procedura.

 

a si mislu paraolimpijce :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fotr oz. bodo?i (dvojni) dedek je nabavil novo karjolo in to tako, da sm se kr pokri?u, ko sm sli?u po kaj ga peljem iskat :bravo:

post-5512-1389812858_thumb.jpg

..no ?e je ?e najgr?i mo?en voz nabavu, je pa vsaj tapravo farbo zadel :ninja:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, glede Multiple se pa skoraj vsi strinjamo, da je z naskokom najgr?a ki?ta na SLO cestah (obstaja celo neka tema, kjer smo se opredeljaval glede najgr?ega avta na tem forumu). :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a dejansko si hotel tole slikco dat gor :D

Ja. V vsaki trgovini bi jo z najve?jim veseljem potegnil ven. :hohoho: Zdaj pa razmi?ljam ?e o kaki podobni ampak bom videl. Pravilnik ko sem ga prebral je kar strog in priznam, ?tudiram kako bedarijo dati, da bi ?lo vseen ?ez.

 

Edino kar je cool, da lahko na prehitevalnem vsem blenda? in se sploh ne pizdijo, ker za olimpijce je to pa? normalna procedura.

Zna dr?ati tale trditev, sploh ker imam podobne (Honda?ke bedarije) izku?nje s Hondo. Ker enostavno ve?, da ?e ko zagledajo Hondo vejo da bo? storil otro?arijo in smo zadnji? avto zaupali kolegici in trolali par ljudi. :blush:

Sicer je pa obremenjujo?e imeti kakega dobrega ?vaba. Sodelavec z M3 vsaki? naleti na koga ki mu pogled na BMWja omra?i um in posku?a dirkati z njim. ?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf kok se men pogosto zgodi, da se mi na zadnji odbija? nalepi neka reinkarnacija Ayrtona Senne ali Juana Manuela Fangia, praviloma v nem?ki makini. O?itno ga moja registrska in par klubskih nalepk napelje do razmi?ljanja, da je za volanom nek gorak tip, ki rad stiska svojo Mazda samokolnico prek obstoje?ih hitrostnih omejitev. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fotr oz. bodo?i (dvojni) dedek je nabavil novo karjolo in to tako, da sm se kr pokri?u, ko sm sli?u po kaj ga peljem iskat :bravo:

post-5512-1389812858_thumb.jpg

..no ?e je ?e najgr?i mo?en voz nabavu, je pa vsaj tapravo farbo zadel :ninja:

 

Ta avto je pa men hud drgac,samo mal novejsi model...notr ma ful prostora,malo visje sedis,pa se folka se notr dost namece :P res je prostorn avto.

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izpu?ni kolektor po?u :(:(:(:(

 

Ahaaa pol gre verjeti, da je to razlika med ebay kolektorji in Milltek in podobnimi.

 

Uf kok se men pogosto zgodi, da se mi na zadnji odbija? nalepi neka reinkarnacija Ayrtona Senne ali Juana Manuela Fangia, praviloma v nem?ki makini. O?itno ga moja registrska in par klubskih nalepk napelje do razmi?ljanja, da je za volanom nek gorak tip, ki rad stiska svojo Mazda samokolnico prek obstoje?ih hitrostnih omejitev. <_<

 

?e je avto pravi ne rabi? niti tablic. Se je to meni velikokrat zgodilo s prej?njimi avti (100NX, 200SX, RS). Ali pa ?e kaka grda, ko prehiteva? me en Xtrail ni hotel pustiti (kaj bo ta Clio 1,2 prehiteval, jaz dizla s 150hp!!) seveda se je zakalkuliral. Ali pa kaki Honda?i so se limali na rit, Renault je pa? fuj in fej. Sicer pa YaVarye pozna take paciente, en 200SX mu je baje hotel pokazati kako hud avto ima... :hudicek:

Pri tebi pa tablice, ?rn avto z nalepkami o?itno daje ljudem napa?no predstavo.

 

Za pojamrati: V Morav?ah se je ?e zgodilo, da je redar pisal kazni ljudem, ki so pakirali na plo?nik pred pekarno za tisto minutko. No danes so tam parkirani policisti. ?eprav sodelavec pravi da je mo?no da so vlomili, ker je baje nekaj meril ampak vseeno, je za vogalom parkiri??e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja no, ?e 2 ?rti pa ma? ?e enga viperja. Pol ti pa ?e jzt miato prilisi?im, bo? mel pa 2 barvni kombinaciji :D

 

To to ja,pa na ?mrla ?rne ?rte po spodnm robu..no sicer se pa ne bi ?udu, ?e res kej za?ne sanjat o ?rtah, pa pol re?e da mava zdj pa enak avto :D:vskalo:

 

Najbol komi?n scenarij bi bil pa, da dobi idejo o zamenjavi, zdj enkrat bo lih cajt za krizo srednjih let :hudicek:

?e je avto pravi ne rabi? niti tablic.

Se tud men ?e tokrat dogajal, da nima smisla ?tet, ?e mn pa se probavat spu??at v kej s to mojo 1.6 kosilnco na plin..vsaj na ravnini ne :zvizga:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje ?

 

Nekako ka?e da cca. 10cm pred nosilcem v smeri proti motorju (tam kjer bi morali biti fedri), je pa ?e povito ?ez. Grem do Pelkota v pon. da mi ?e par stvari pogleda, zraven pa prinesem ?e original...potem pa da vidimo kaj je s tem ?portnim ko se ga bo dol snel in odvil. Je pa vsak dan glasenj tist prdenje. ?e je po?en ?vasat nima smisla??

 

Symon kaj pa vem, mogo?e res, sam Uro?u verjetno ?e vse dela BP.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je po?en ?vasat nima smisla??

 

Ko sem ?e delal na Jesenicah, sem poznal ljudi, ki so delali v laboratoriju od Elektrod. Tisti so ti za dva piva zvarili, kar si prinesel. Tudi, ?e so vsi drugi rekli, da se ne da. So pa? "testirali elektrode" na konkretnem primeru... Tako da, ?e mogo?e pozna? koga, ki pozna nekoga, ki ima prijatelja, ki pozna... se spla?a ?vasat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In da potem zadeva dr?i ve? kot pol leta? :) ...sej konec koncev je potrebno pogledat kaj sploh je, tko da verjetno bom ?e v pon. ve? vedel....zvok je pa res tak kot da je nekje prebilo.

 

imam kolega varilca - ?rnogorec. varil je z alu, rostfrei, vse....?lovek je zajeban (perfekcionist) ampak naredi ?e je treba. Moj pes je odbit, ampak ograja ?e stoji (mre?a na njej pa ne...)

 

?e bo? rabil povej (seveda se ne ?vasa na avtu)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej je bila taka fajna kombinacija pr?enja de?ja in kar konkretnega vetra, da ko sem imel odprt de?nik, mi ga je razjebal do te mere, da sem ga lahko le ?e odlo?il v prvi smetnjak na poti. <_<

 

Ne, ni bil Mazdin "zoom-zoom" de?nik, ki smo ga marca dobili na MMS. :cheers::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od Cola do Predmeje tako gosta megla, da sem moral dat na BTjki dve prestavi ni?je, da je sploh rinila skozi tisto gosto meglo... Pa ?e de? je padal. Tako, za zraven, da malo poslab?a vidljivost...

 

?e me ni to Boss dra?il, da bi rekel, da imam raj?i sneg...

 

Ja, sigurno je bil on!

 

Samo da ga dobim, ga tako prelopatam...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.