Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Haha ne zrd MB-te tipi?ne ljubljanske ?abe pa ne.

 

Jaaa js pa sm! Tle ?ivijo ze skor 1 let pa me ?e nikol niso povabil a zdj pa misls, da bi se pa kr prikazala na njihovih vratih? Sploh pa so taki smekerji, da groza. ?e ti jih neb maru :D pa usi neki high, na oba pomena! pa droge povsod dost tko, da ne hvala.

 

Sicer pa smeh, nism mogla zaspat do 6h.. Pa ne zrd njih, so celo ob 3h nehal, meybe so spet copsi pri?li..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah jutri grem do kolega ponovno nalo?it celotno programsko opremo na ra?unalnik, ker tole je polomija prve klase.  :glare:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah jutri grem do kolega ponovno nalo?it celotno programsko opremo na ra?unalnik, ker tole je polomija prve klase. :glare:

Js ze mam kak let u qrcu racunalnik, pa se nikakor ne spravim zravn, da bi vse nanov nalozu :/
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js ze mam kak let u qrcu racunalnik, pa se nikakor ne spravim zravn, da bi vse nanov nalozu :/

?mego, ti si pravi ?olski primer neorganiziranega ?loveka (?ez 1 let bo? verjetno napisal, da ima? ?e 2 let zabasan ?arunalnik :harhar: ), pa o?itno ima? tudi obilo potrpljenja, ampak vsaj pametni gsm, ki te re?uje. Jaz pa nisem tolk potrpe?ljiv, pa ?e telefon imam butaste sorte, tako da grem zdele to po?timat do Neyko-ta.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi pri nas sem imel danes podoben problem, pozimi je crknil su?ilec perila. Sumil sem da je nekaj narobe z grelcem, ker delal je samo segrel ni ni?. In re?itev: resetiranje toplotnega stikala na elektri?nem grelcu. Vse skupaj 15 min dela in ni? stro?ka  :ouje:

 

No drugi del spada pod temo Pohvalite se :)

no, ker sem serviser gospod. aparatov, ti sporo?am slede?e: tistemu kar si stisnil se re?e varnostno stikalo. Z ponovnim pritiskom ga  aktivira?. To pomeni da ?e je v okolici grelca ve? kot npr.100 stopinj, ga vr?e ven, posledi?no prekine ?ico na grelcu, da  ta ne deluje. Vzrok za to je zapacan filter na vrhu ali pri kondenzatorju, ali pa celoten sistem, kjer piha zrak. ?e je slednje, ne bo dolgo minilo, ko ga bo vrglo spet ven.  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobra al pa slaba, ni va?no, samo glej, da jo u?inkovito rabi?. Saj ve?, zdaj povsod govorijo o u?inkoviti rabi energije...


no, ker sem serviser gospod. aparatov, ti spo... ... ... ... ...

?e bo? kaj stra?il po na?ih koncih, se oglasi ?e pri meni. ?enske v hi?i jamrajo, da pe?ica spodaj ne greje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobra al pa slaba, ni va?no, samo glej, da jo u?inkovito rabi?. Saj ve?, zdaj povsod govorijo o u?inkoviti rabi energije...

?e bo? kaj stra?il po na?ih koncih, se oglasi ?e pri meni. ?enske v hi?i jamrajo, da pe?ica spodaj ne greje...

?e mi pove? ?e znamko in model pe?ice, in ?e se prepri?a? da je ?el spodnji grelec, ga lahko kar naro?im in pridem z. rez. delom mimo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gorenje, taka, ?tiroglata, s steklenimi vrati spredaj, znotraj ?rne barve, zunaj bele, notri ima ?e lu?ko,... Kako se pa prepri?am, ?e je res ?el grelec? Po?latam s prstom ?e pe?e?

 

Dobro, dobro, bom ?e nekako preveril, ?e je res spodnji grelec. In ko bom ?e raziskoval, najdem ?e znamko in model...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gorenje, taka, ?tiroglata, s steklenimi vrati spredaj, znotraj ?rne barve, zunaj bele, notri ima ?e lu?ko,... Kako se pa prepri?am, ?e je res ?el grelec? Po?latam s prstom ?e pe?e?

 

Dobro, dobro, bom ?e nekako preveril, ?e je res spodnji grelec. In ko bom ?e raziskoval, najdem ?e znamko in model...

dobesedno,

s stikalom izbere? kjer delujeta spodnji in zgornji grelec, po kaki minuti ?e mora? ?utiti malo vro?e skozi pleh, ?e ni, je ?el grelec. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?mego, ti si pravi ?olski primer neorganiziranega ?loveka (?ez 1 let bo? verjetno napisal, da ima? ?e 2 let zabasan ?arunalnik :harhar: ), pa o?itno ima? tudi obilo potrpljenja, ampak vsaj pametni gsm, ki te re?uje. Jaz pa nisem tolk potrpe?ljiv, pa ?e telefon imam butaste sorte, tako da grem zdele to po?timat do Neyko-ta. :danzoman:

U bistvu res, ce vse skupi na let ene 30x przgem racunalnik je velik :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z drugimi besedami..?mego je zvit in ma taglavn orodje zmer s sabo, doma mu pa stoji samo za okras.  :aaaaa:

pa ?e res je :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U bistvu res, ce vse skupi na let ene 30x przgem racunalnik je velik :D

Jest tudi... Ker je stalno prizgan... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no, ker sem serviser gospod. aparatov, ti sporo?am slede?e: tistemu kar si stisnil se re?e varnostno stikalo. Z ponovnim pritiskom ga  aktivira?. To pomeni da ?e je v okolici grelca ve? kot npr.100 stopinj, ga vr?e ven, posledi?no prekine ?ico na grelcu, da  ta ne deluje. Vzrok za to je zapacan filter na vrhu ali pri kondenzatorju, ali pa celoten sistem, kjer piha zrak. ?e je slednje, ne bo dolgo minilo, ko ga bo vrglo spet ven.  

 

 

Hvala za nasvet, sem pa ob tem tudi cel stroj in filtre s?istil, da ne bo zopet pri?lo do tega. In tudi premaknil sem ga malo bolj stran od stene, ker ima zadaj "izpu?no" cev. Je pa to od Gorenja kondenzacijski su?ilc

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.