Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ni problema. Kogar sem jaz z lopato na gobec, ta je ruknil po tleh za lep ?as. Ponavadi so mi potem pri?li  :policaj: povedati, do kdaj je le?al... sramezljiv

 

Vsekakor si upam reskirati. Preden se pobere?, da bi me nazaj, se tudi jaz ?e poberem. :jezicek:

 

Torej, kdaj in kje?

Ali ima? raje presene?enja?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da ker je Mazda predraga nebom na koncu kupil Mercedesa A

 

Mas kaj proti Mercedesu :) ... Tole stoji obcasno doma na dvoriscu (ce ni ravno hci z njim kam sla :) ) ...

 

skitched-20141008-142838.jpg

 

Bi pa kupil Mazdo 2... pa so res bile se malo predrage ... in je potem tole pristalo na dvoriscu :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mas kaj proti Mercedesu :) ... Tole stoji obcasno doma na dvoriscu (ce ni ravno hci z njim kam sla :) ) ...

 

skitched-20141008-142838.jpg

 

Bi pa kupil Mazdo 2... pa so res bile se malo predrage ... in je potem tole pristalo na dvoriscu :) ... 

No nakoncu je vseeno pri?la domov mazda6, ker so Aji ?e bolj rjsti kot Mazde

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mas kaj proti Mercedesu :) ... Tole stoji obcasno doma na dvoriscu (ce ni ravno hci z njim kam sla :) ) ...

 

skitched-20141008-142838.jpg

 

Bi pa kupil Mazdo 2... pa so res bile se malo predrage ... in je potem tole pristalo na dvoriscu :) ... 

Sam tole pa ma prostora notri...mama ima tazgale 01 letnik podalj?ana izvedba...uf, sedi? zadaj kot v fotelju, pa ?e noge lahko prekri?a?...sam ?koda, ker je mercedes...ima pa vsaj M...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je prostorsko kar mali cudez ... :) ... Tale je letnik 98... in je nekaj centimetrov krajsi kot Toyota Yaris... pa ima notri veliko vec prostora.. tako v prtljazniku kot tudi na zadnji klopi ... 

 

Nadomestil pa je Cordobo letnik 95, ki je podlegla poskodbam prometne nesrece in se je ni splacalo postimat...

 

IMG_2102-20141008-151610.jpg

 

 

Je pa tole "raketa" proti Cordobi... tako po udobju voznje, kot tudi tehnicno (ABS, ESP, boljse ozvocenje,...). Pelko, ki ga je pregledal in tudi ze naredil servis, je rekel, da je bil dober nakup ... Rje prakticno nima ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se danes dru?iva s h?erko, ki ima malo vro?ine, mene pa neki v plju?ih ba?e, kar je o?itno pridobitev vezana na nedavni pohod po KSA.  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se danes dru?iva s h?erko, ki ima malo vro?ine, mene pa neki v plju?ih ba?e, kar je o?itno pridobitev vezana na nedavni pohod po KSA.  :ouje:

ej bosta oba lepo malo po?ivala pa pila ?aj .... :D  lp   :rolleyes:  B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno obstajajo osebe, ki ne sestavijo stavka, brez da bi bile v njem vsaj 3 orng kletvice, pa je potekala nevtralna debata in ne kak?na ?iv?na scena. Zraven je bila tamala, ki potem mene spra?uje, zakaj je ta gospod cel ?as tako zelo grdo govoril.  :vskalo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, Zmaj, ti si bil prvi, ki je dobil mojega v?e?ka!

 

Res si mi polep?al dan. Sem mislil, da sem samo jaz tak ?udak, da me to moti.

 

No, ?eprav pa jaz ?loveka kar sredi stavka ustavim ?e?: "Otroci poslu?ajo". Navadno pomaga naslednja dva stavka... In ko ga tretji? prekinem, se ponavadi poslovi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj niti ne gre samo za to, da otroci prisostvujejo (pa ?e hitro se u?ijo bedarij), ampak tudi sicer mi ravno ni do tak?ne sorte komunikacije. Ok, ?e sem besen zakolnem, ampak ne pa spet, da so ob normalni debati same kletvice in bolj malo ostalih besed vmes.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da bo mogo?e naslednje leto spet Mazdin piknik v Lokovcu (vsaj nekateri udele?enci so nekaj omenili, da bi spet pri?li), sem malo preletel cenike, pa da premislim, ?e bi kje kaj obiskali in koliko bi stalo. Na?el sem super program: malo adrenalina, malo fizi?nih aktivnosti, podobno kot leto?nje rovarjenje, samo bolj?e, trajalo bi pa vsaj ?est ur - ?est ur zabave! In potem streznitev: na osebo pride 94?. ?e zraven pri?tejem ?e stro?ke piknika, smo na vsaj 110? na osebo. Da te mine... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da bo mogo?e naslednje leto spet Mazdin piknik v Lokovcu (vsaj nekateri udele?enci so nekaj omenili, da bi spet pri?li), sem malo preletel cenike, pa da premislim, ?e bi kje kaj obiskali in koliko bi stalo. Na?el sem super program: malo adrenalina, malo fizi?nih aktivnosti, podobno kot leto?nje rovarjenje, samo bolj?e, trajalo bi pa vsaj ?est ur - ?est ur zabave! In potem streznitev: na osebo pride 94?. ?e zraven pri?tejem ?e stro?ke piknika, smo na vsaj 110? na osebo. Da te mine... 

Sestro mila, bo treba kaj bolj S-budget varianto. Lahko bi pa tudi odpeljali kak?en TURISTI?NI rally po ?epovanu ali okolici, tudi to bi znalo biti zabavno, pa cenovno ugodno.  :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poso?je ponuja ogromno zanimivega. A od vsega tega bomo mi imeli pa samo eno panoramsko vo?njo? Mah, da te mine vse skupaj...

 

Edino mogo?e, ?e bi dobil kak?nega sponzorja. A pri vsem delu, ki ga imam, se mi ne da ?e tega iskat... Kot sem ?e zapisal, da te mine vse skupaj...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem se pa danes odpravu na Veliko planino, ampak je bilo gor vetrovno za popizdit, no rezultat je bil kar hiter obrat, da se prehlad ne poja?a.  :glare:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u soboto zjutrej k sm se vra?al proti avtu iz ?ihta sm vidu da mi je en utrgu celo tablco dol s plastiko ured tko da sta zej samo dva ?rauba (tablca se vedno pogresana).. Nevem kva je to fora folku delat res.. sam dodatn strosk mi nardijo pa slabo voljo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u soboto zjutrej k sm se vra?al proti avtu iz ?ihta sm vidu da mi je en utrgu celo tablco dol s plastiko ured tko da sta zej samo dva ?rauba (tablca se vedno pogresana).. Nevem kva je to fora folku delat res.. sam dodatn strosk mi nardijo pa slabo voljo

Pazi, ponavad gre folk s to tablco tankat in pobegnit...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u soboto zjutrej k sm se vra?al proti avtu iz ?ihta sm vidu da mi je en utrgu celo tablco dol s plastiko ured tko da sta zej samo dva ?rauba (tablca se vedno pogresana).. Nevem kva je to fora folku delat res.. sam dodatn strosk mi nardijo pa slabo voljo

Obvezna prijava na policijo.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.