Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

emmmm .. .a zaslu?it neobdav?en denar je za v jamralnik?!?!? :o

Ej Boss nisem mislil tako ....samo kako bomo bil oblegani z novinarji in Tv- hi?ami in itd...po mojem teh volitev v Ankaranu sploh ne bi rablo .samo tako je to..res v moji 10 letnem delu v Volilni komisiji nisem do?ivel toliko pritiska ?e zdaj na za?etku in pripravah.LP ale?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno povozil neko sranje in mi je postopama spu??ala, tako da je tole najnovej?a pridobitev.  :ouje:

Sej je prazna samo spodaj, kaj jamra?. :jezicek:  :jezicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej je prazna samo spodaj, kaj jamra?. :jezicek:  :jezicek:

Zadnjih 5 let odkar poznam dr. Pelka (si me ti k njemu napotil, da ne bo pomote), nobena avtomobilska te?ava ni zares te?ava!  :rispekt:  :rispekt:  :rispekt:

 

No, sem dans pla?al par polo?nic in ?e je prej ?e blo neki perja v to?lu, je zdej ostala le ?e ?ebula.  :glare:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole kar smo dans gledal pa ni bila F1 dirka ampak totalni skret, upam le da ni zelo hudo po?kodovan ali mrtev Bianchi.  :unsure:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se usedu direkt iz V6 turbo v svojo ma?inco. No, ampak skromnost je menda lepa ?ednost.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se usedu direkt iz V6 turbo v svojo ma?inco. No, ampak skromnost je menda lepa ?ednost.  :danzoman:

Tud js sm mnenja, da spozna? kaj je luksuz ?ele, ko vozi? avto brez servota, kaj ?ele ostalih modernih priprav kot so obratomer, nastavljiv volan, avtomatsko uga?anje smernikov iz ovinka..itd   :zvizga:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eto razloga zakaj je moja mazda na de?ju in ne v gara?i :(

 

attachicon.gif024r.jpg

Motorizacija na vi?ku :notworth:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Otroka sta stara 1 in 3 leta, tako da skoraj gotovo eno leto ?e ne bom prodajal, potem bo ?el prvi od hi?e dvosed. Tolk da ve? planirat.................... ;) .

........................drugega otroka

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se me kot ka?e loteva nek prehlad, kar je o?itna posledica dana?njega bo?anskega vremena, ki naju je s kolegom pri sestopu celo z rahlim de?jem po?astil.  ^_^

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se me kot ka?e loteva nek prehlad, kar je o?itna posledica dana?njega bo?anskega vremena, ki naju je s kolegom pri sestopu celo z rahlim de?jem po?astil.  ^_^

Jst sem dons kar doma ostal ker sem tud ?ist fertik :(

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.