Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Bravo apple, sfookal so se OS. Popravek popravka povRoci da moram vsak dan resetirat telefon da dobim zvok nazaj....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko predolgo odla?a? z nekim p-opravilom, se tudi Hyundai upre in pove, da ni ve?en, pa ga je Viper pomagal potisnit po klancu, da je zalaufal.  :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo apple, sfookal so se OS. Popravek popravka povRoci da moram vsak dan resetirat telefon da dobim zvok nazaj....

Bi prej rekel, da ti to anomalijo povzroca kaksen od namescenih programov... Ki ni zdruzljiv z iOS 8.0.2 ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni res je bug ki ze ima workaround n googlu.

Ko se to zgodi morS v settings sounds in izkljuciti key sound in lock sound in vkljuciti nazaj....

Glej zlomka ne gre vec na mute sam...

 

Bugov za popizdit

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je pa Telekom:

 

http://youtu.be/CkNEK8NDzxE

 

Konec januarja je ?led odtrgal in uni?il telefonsko linijo. Po ?tirinajstih dneh so se pricingali neki delavci GVOja, ki so nato potegnili dve ?ici in po?tukali toliko, da je nekaj delalo. Po sedmih mesecih je linija ?e vedno taka.

 

Ker je pred vrati nova zima, se bojim, da bo prvi sneg tole potrgal. Ima kdo kak?no idejo, kako jih pripravit, da dvignejo svoje lene riti in pridejo tole spravit v red?

 

Ker se s Telekomom ni dalo ni? dogovoriti, sem zadevo predal na Agencijo za nadzor telekomunikacij. Dodal sem ?e nekaj fotografij, besedilo in lepo poslal po elektronski po?ti. Nekaj dni kasneje dobim pisno po po?ti obvestilo, da moji prijavi manjka lastnoro?ni podpis...

 

Zdaj grem iskat kanto vodikovega peroksida, da se polijem po glavi in ko bom blond, bom ?e enkrat natipkal sporo?ilo, se na ekran podpisal in pritisnil "po?lji"... Ali pa bi moral monitor poslati po po?ti... Evo, sem ?e blond!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe... to samo zavla?ujejo. Probi jih malce trolat in sicer se podpi?i in poskeniraj ali poslikaj podpis ter ga kot slikico prilimi k tekstu. Pol pa zraven napi?i, da je to sicer tvoj lastnoro?en analogni podpis, ki je sicer ra?unalni?ko digitaliziran za potrebe potrebne signacije dokumenta in je za vizualno percepcijo verjetno dovolj ali je bil za podpis mi?ljen pravi digitalni podpis (certifikat) s katerim bi lahko za??itil tako dokument kot samo elektronsko sporo?ilo po standardi S/MIME ali PGP.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pa menda ni mi?ljen digitalni podpis... Saj gre samo za prijavo Agenciji za nadzor telekomunikacij, ne pa za pismo Baracku Obami. Me ima, da bi res to naredil. Pozvali so me, naj dopolnim prijavo in da manjka moj lastnoro?ni podpis. Torej se bom podpisal na listek, ga poskeniral in poslal kot prilogo - dopolnilo predhodne "nepopolne" prijave. Poleg tistega film?ka in ?e dodatnih fotografij potrebujejo ?e moj podpis... Pa mislim, no! Dobili bodo lopato ?ez hrbet ne pa podpis... Ta birokracija nas bo pokopala...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pa menda ni mi?ljen digitalni podpis... Saj gre samo za prijavo Agenciji za nadzor telekomunikacij, ne pa za pismo Baracku Obami. Me ima, da bi res to naredil. Pozvali so me, naj dopolnim prijavo in da manjka moj lastnoro?ni podpis. Torej se bom podpisal na listek, ga poskeniral in poslal kot prilogo - dopolnilo predhodne "nepopolne" prijave. Poleg tistega film?ka in ?e dodatnih fotografij potrebujejo ?e moj podpis... Pa mislim, no! Dobili bodo lopato ?ez hrbet ne pa podpis... Ta birokracija nas bo pokopala...

Lahko se gre? pa osebno tistemu, ki je spodaj podpisan, ?e ti podpisat in to na ?elo (Z LOPATO).  :hohoho:  :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno povozil neko sranje in mi je postopama spu??ala, tako da je tole najnovej?a pridobitev.  :ouje:

post-185-0-59391100-1412099618_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj gledam avtonet dra?je se mi zdi vse skupaj.....  :glare:

Poglej za kakim fiatom pa ni ve? tako drago

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej da malo pojamram ..ta wikend me ?aka delo v volilni komisiji..bo zelo zanimivo in pestro..posebno v novi nastali Ob?ini -Ankaran.he he. Lp ale?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej da malo pojamram ..ta wikend me ?aka delo v volilni komisiji..bo zelo zanimivo in pestro..posebno v novi nastali Ob?ini -Ankaran.he he. Lp ale?

emmmm .. .a zaslu?it neobdav?en denar je za v jamralnik?!?!? :o

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.