Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Pridem na coln spakiran in pripravljen za kopanje pri otoku.....tk tk tk tk ne vzge.....aku ne da, kaj zdaj, nobenga nikjer jaz pa na boji...

 

Veslo, privezat na pomol in z victorinoxom odmontirat aku iz mazde, prvlect to s kabli na coln in usposobit zagon....ok dela...

 

Dam gas ne gre nikamor, coln je tok pregondlal da je bil filter brez benza sam zrak not....ustavit, sidro spucat, napumpat rocno.... No pol smo pa glisiral :):)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ritka je bla pa mokra...

Mi je dr. Pelko dal eno tako zadevo ?ez sede?, kot jo dajo mehaniki na voznikov sede?, da ga ne zama?ejo z umazano obleko. Tako da vse ?tima.  :danzoman:

 

U?eri pa vreme je res dal vse od sebe, z negativnim predznakom.  :rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je pa Telekom:

 

http://youtu.be/CkNEK8NDzxE

 

Konec januarja je ?led odtrgal in uni?il telefonsko linijo. Po ?tirinajstih dneh so se pricingali neki delavci GVOja, ki so nato potegnili dve ?ici in po?tukali toliko, da je nekaj delalo. Po sedmih mesecih je linija ?e vedno taka.

 

Ker je pred vrati nova zima, se bojim, da bo prvi sneg tole potrgal. Ima kdo kak?no idejo, kako jih pripravit, da dvignejo svoje lene riti in pridejo tole spravit v red?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne bom ve? limal v temo o mobilnikih ampak v jamr....toliko o veleopevanem pokritju s signalom mobitela

 

Pivka

post-2637-0-12461400-1410896401_thumb.png

Avtocesta Postojna (Ravbarkomanda)

post-2637-0-85829500-1410896455_thumb.png

Tole sem za?el sedaj printscreenat, ker mam dost, resno pogre?am simobil, ker ni bilo situacije kot je sedaj nekajkrat dnevno.

 

Slike so nastale po tem, ko sredi klica ?lovek izgine, potem pa ?e tista trohica signala in si na no service

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo. Mene so napumpali, da sem Mobitel zamenjal s Simobilom z argumentom, da je Simobil cenej?i. No, kasneje sem ugotovil, da je Simobil cenej?i zato, ker ne more? nikamor klicati. Mobitel ima pokrit cel Lokovec, Simobil pa... odvisno, s katere strani piha veter, na katero stran hi?e se postavi?,... Po dvori??u hodim kot z bajalico in ko najdem signal, lahko govorim dve, tri minute, potem pa signal izgine in spet hodim po dvori??u in i??em, kje bo. No, ra?un za Simobil je pa dejansko res manj?i...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, ?koda da niso PREJ?NJO soboto takole kiksnl vremensko napoved glede na dejansko stanje (sije sonce);

 

http://pro-vreme.net/index.php?id=2001&m=59&d=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prekleti romunski kamionarji fardamani.. .prvi? do?ivel, da se nekdo ?eli namensko zaletet in ne ni ?lo za napako ampak ?isto naklepno dejanje. Pizda, da bi ga dobu na prostem bi dejansko pozabil, da po naravni nisem nasilen ampak tale bi si pa zaslu?il kr ene par vzgojnih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prekleti romunski kamionarji fardamani.. .prvi? do?ivel, da se nekdo ?eli namensko zaletet in ne ni ?lo za napako ampak ?isto naklepno dejanje. Pizda, da bi ga dobu na prostem bi dejansko pozabil, da po naravni nisem nasilen ampak tale bi si pa zaslu?il kr ene par vzgojnih.

Meni pa kolesar, kar na vsem lepem direkt pred avto zapelje (pred tem je lepo dr?al linijo tik ob plo?niku), nasproti pa avto. ?e zdaj ne vem kako ga nisem dobil na havbo.  :glare:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prekleti romunski kamionarji fardamani.. .prvi? do?ivel, da se nekdo ?eli namensko zaletet in ne ni ?lo za napako ampak ?isto naklepno dejanje. Pizda, da bi ga dobu na prostem bi dejansko pozabil, da po naravni nisem nasilen ampak tale bi si pa zaslu?il kr ene par vzgojnih.

Sam ti si res homofoben

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bedni ponedeljki -.- zamudila na prvi vlak, ker na celovski glih pred naso bajto rovarijo, potem zamudila se drugega, ker ni blo busa, dezvat je zacel, sendvic se mi je ohladu, cevle mi je premo?il, usb mi ni prjel, v trgovini mi je piskat zacel k sm notr prsla jaoo -.- in nism dubla enga trakca, k sm ga iskala. usaj ena dobra stvar, sm na busu z wifijem!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.