Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

?ist jezen. Sem mislil ujet son?ni mrk, pa smo mel neke interne oddel?ne sestanke, katerih vsebina je bila ena velka bedarija in dva komada sta stokala o zadevah, ki nimajo popolnoma nobene veze.

 

Tko pa sem zamudu vse skup zarad dveh kretenov, ki sploh ne vem zakaj sta bila na na?em oddel?nem sestanku. :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist jezen. Sem mislil ujet son?ni mrk, pa smo mel neke interne oddel?ne sestanke, katerih vsebina je bila ena velka bedarija in dva komada sta stokala o zadevah, ki nimajo popolnoma nobene veze.

 

Tko pa sem zamudu vse skup zarad dveh kretenov, ki sploh ne vem zakaj sta bila na na?em oddel?nem sestanku. :angry2:

?e ti je v tola?bo, delni son?ev mrk, tud ?e je 99 procenten, je kot da nisi videl ni? v primerjavi z popolnim.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja jaz to vidim druga?e. To je nek poseben dogodek, ne gre samo za to da je podnevi popolna tema.

Ko bo naslednji mrk v takem obsegu, bom jaz ?e 3x pod zemljo.

Nisem vedel da ima? tako hitro namen umret :(

malo poglej link, pa ti bo la?je pri srcu ;)

http://www.timeanddate.com/eclipse/list.html

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JAMRAM ker mi je sosed ravnokar povedal da je nekdo od mazdasov reku da odpade avtoshov k kamniski bistrci,kao da bo nek drug klub prsu,naj bo termin vseeno odprt.kako to jst nc ne vem oz. kdo se dogovarja to?

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JAMRAM ker mi je sosed ravnokar povedal da je nekdo od mazdasov reku da odpade avtoshov k kamniski bistrci,kao da bo nek drug klub prsu,naj bo termin vseeno odprt.kako to jst nc ne vem oz. kdo se dogovarja to?

 

 

Nekateri od soorganizatorjev si lastijo ime za show... drugi si lastijo avtorske pravice za logotip ... in zaenkrat zadeva kolikor vem uradno se ni bila odpovedana... Kolikor vem, je bilo odpovedano samo sodelovanje s strani teh soorganizatorjev ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj lahko javno poves bum bum in ..... Show bo pod mazdaskim vodstvom in ga bo mazda klub sam spelu tako kd se zagre z novim imenom in logotom ker pac eni majo prevelk ego .in drugi tedn zveste vec kaj se je pripravljalo v temcasu ko se ni nc dogajal ....

Pa pomoje kar vem kdo je ta mazdas oz .... Lahko tud jasno in glasno poves

 

Ko bodo paperji in vse porihtano kar zaenkrat zadostuje par clanov bote ostali ki bote imeli voljo pomagat vec kod dobrodosli

Kabuum sound

prodaja in montaza akustike park senzorjev........

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vici o policajih niso iz trte zviti. Samo poglej to?ko 17. ?lovek spra?uje o pozicijskih LED lu?eh, dobi pa odgovor o dnevnih LED. :vskalo:

Hehe no saj mene so pa en dan za teboj ustavili, ?rn Passat TSI  ?ez naselje sem vozil za njim, no jaz 50, on se je pa kar lepo oddaljeval, pomoje ene 70+ ?el. Konec naselja je kri?i??e in sem takoj pospe?il in ga iz kri?i??a ven ?e prehitel. No ja v praksi iz kri?i??a, v teoriji so seveda na drugi strani tudi razdelilni pasovi itd.. Nikjer nobene ?ive du?e ampak ja, ta del je bila neumnost. Policijska neumnost je bila pa to, da sem potem ?ez 500m konec te ravnine zavijal desno in v trenutku, ko sem bil za dol?ino avta od semaforja se je pri?gala rumena (dobesedno je nisem ve? gledal ker sem ?e skoraj zavijal) in so mi ?teli ?e to. Obojestranska neumnost je bila pa to, da sem peljal po prazni cesti ?ez izredno blag ovinek lepo po omejitvah a po ?rti. Moja neumnost in tudi njihova zate?enost, in nepotrebno kasiranje. 

Je bilo pa spektakularno, zavijem na parking v slu?bo pa lu?ke za menoj.  :hohoho: Voznik je bil korekten, sopotnik, stara gazda pa mi je te?il kako sem ?el po ?rti, sem rekel da ni bilo prometa, da ?e bi bil bi ?el pa? bolj po desnem robu in je za?el, ?e onadva nista promet (ja, za menoj?!). Sem ju kar opomnil, da sta ?ez naselje onadva bila bolj v prekr?ku kot jaz zaradi prehitevanja nakar sem jih sli?al, da naj preberem pravilnik o njihovem vozilu. Zdaj poglabljal se nisem ampak sem 100% da ?e ni na nujni vo?nji tudi on nima pravice 70 ali ve? terati na omejitev 50.  :vskalo: 

 

 

 

Zakon o varnosti cestnega prometa v 4. odstavku 28. ?lena dolo?a, da omejitve hitrosti, dolo?ene z zakonom, ne veljajo za vozila policije, opremljena s posebno napravo za ugotavljanje hitrosti, kadar opravljajo nadzor cestnega prometa in kadar je to nujno zaradi zagotavljanja varnosti cestnega prometa.

Torej le ko koga lovi, ne ko se pelje po prazni cesti. Ampak ja, tako kot odgovor "LED dnevne lu?i ima? lahko ja".

 

Mi je zanimivo tudi tole:

 

 

Ustavljanje z modro lu?jo in zvo?nim signalom

Policist vozi za vozilom, ki ga ?eli ustaviti in pri?ge modre utripajo?e ali vrte?e se lu?i, ter uporabi kratek zvo?ni signal s sireno. Voznik, za katerim vozi policijsko vozilo, ki daje tak znak, mora postopno zmanj?ati hitrost in ustaviti ob robu vozi??a. Voznik in potniki v ustavljenem vozilu ne smejo izstopiti, dokler jim policist tega ne dovoli.

Voznik ne sme nadaljevati vo?nje, da bi poiskal primerno mesto za ustavljalnje, ampak mora takoj ustaviti.

Torej je odstavni pas zanje dovolj varen? Sode? po tem, kje so te ustavili jures? Geniji. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene so luckal v tunelu sentvid.....ustavil sem pa cca 500m za tunelom, tok sem bil pri sebi da nisem takoj desno sel, se posebej ker ima sentviski tunel doooooolg desni priklop s celovske

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj kapo dol za 2 skok, je pa res da bi zmago privo??il raj?i prevcu, ampak ?al je bil prekratek...

Res je samo to je ?port:-)bo nasljednji? bolj?e lp:-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.