Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Eh butasti tabli?ni comp v kombinaciji z mojimi ?torastimi prsti; danes sem (vsaj) 2x pomotoma kliknil ogled profila LadoK, medtem ko sem hotel le prebirati in komentirati temo Nakup Cx7.  :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Mislim, da bo Mazdo treba peljati k mehaniku. Neki ne ?tima s klimo (se ne shladi kot bi blo treba).

Ej....lahko pelje? dr.Pelkotu.ima vse aparature za pregled klime in popravilo.:-):-)lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej....lahko pelje? dr.Pelkotu.ima vse aparature za pregled klime in popravilo.:-):-)lp

Smo razmi?ljali..upam, sicer da je samo za nafilat. K Pelkotu vozi je pa za nas cel projekt s slu?bami, otrok in vsem kar pa?e zraven:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smo razmi?ljali..upam, sicer da je samo za nafilat. K Pelkotu vozi je pa za nas cel projekt s slu?bami, otrok in vsem kar pa?e zraven:)

Ja ja saj pri nas je ista stvar..otroci ...vsak svoj urnik .to za klimo mora mojster dobro pregledati ,da ne pu??a kaj...ali je pa morda samo za premislit in dpolnit plin.to treba itak vsake 4 -5let pregledati..lp:-):-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se takih in podobnih projektov s pomankanjem ?asa ti?e, obstajajo tudi storitve, kjer nekdo namesto tebe pelje avto do pelkota in pri tem ?ist n? dodatno ne pla?a? :prstgor:

 

Da ne delam zdj tuki direktne reklame, se raj na zs oglasi v kolikor te zanima.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne narobe razumet ampak imas temno mazdo in auto klima v mazdi je piece of shit. Daj rocno na 15 in rocno nastvi ventilatorje

 

Porocaj

 

Jaz tudi s tem tezko tezko shladim mojo, res da je enoprostorc.

 

Velikokrat pomislim na prodajo samo zarad tega, kaj vse sem naredu, dodal da hladim to crno zval.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bi mogo?e kaj pomagala zatemnitev ?ip?

Polnil klimo, Vgradil sibedah, temnil sipe, izoliral strop, klima sopa 12c ampak samo ko je rocno na 15c, ko je avtomatsko na 20 sopa 18c

Vgradil se dodatno cev ki spelje hlajenje v zadnji del avta, in sele ta pripomore k ravnovesju hlajenja. Vseeno traaaaaaaaaaaaja da se avto ohladi.

 

Mazda je sele v letu 2014 zacela razmisljat o sobah v zadnjem delu avta.

 

In ja nobena soba ni zamasena, tudi tiste pod zicom voznika in sovoznika, filter kabine je nov itd itd itd

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Polnil klimo, Vgradil sibedah, temnil sipe, izoliral strop, klima sopa 12c ampak samo ko je rocno na 15c, ko je avtomatsko na 20 sopa 18c

Vgradil se dodatno cev ki spelje hlajenje v zadnji del avta, in sele ta pripomore k ravnovesju hlajenja. Vseeno traaaaaaaaaaaaja da se avto ohladi.

 

Mazda je sele v letu 2014 zacela razmisljat o sobah v zadnjem delu avta.

 

In ja nobena soba ni zamasena, tudi tiste pod zicom voznika in sovoznika, filter kabine je nov itd itd itd

 

Polnil klimo, Vgradil sibedah, temnil sipe, izoliral strop, klima sopa 12c ampak samo ko je rocno na 15c, ko je avtomatsko na 20 sopa 18c

Vgradil se dodatno cev ki spelje hlajenje v zadnji del avta, in sele ta pripomore k ravnovesju hlajenja. Vseeno traaaaaaaaaaaaja da se avto ohladi.

 

Mazda je sele v letu 2014 zacela razmisljat o sobah v zadnjem delu avta.

 

In ja nobena soba ni zamasena, tudi tiste pod zicom voznika in sovoznika, filter kabine je nov itd itd itd

Jebemti?...zna bit tudi kaj na tem. Ja ?ipe so zatemnjene. Je pa res, da se avto v moji 10 min vo?nji ne more shladit. Ampak smo bli za vikend v Pore?u pa je blo na poti isti k***. Bom probala kar si reku Jures. Matr,?e je res tak klinac od klime kot pravi? no?m ve? mazdurine:(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Normalna temp avtov ob polni moci klime je tam 11-13, jaz sem prisel do 11 takrat na testu

 

Verjetn si s samsungom meril :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, nisem prvi? meril. ?e poguglas bo? videl da je nekje normalni izpih od nekje 5 do 8,9 stopinj .

 

11 je kr veliko, ?e ho?e? ohladiti avto iz 50 stopinj na 22 :-)

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e ste pa mo?ki malo preve? zahtevni... Na?a petka ima na avtomatsko nastavljeno 20,5 in nikoli ni preve? vro?e. Tudi, ?e dolgo stoji na soncu. Preden ?tiri otroke zve?em na sede?e, se avto precej ohladi skozi tista velika drsna vrata. In ko je vro?e in smo prepoteni, ni dobro, ?e piha preve? mrzlo. In lepo ohladi vse tri vrste.

 

Petka sicer ni ?rna, je pa lepa temno modra. ?koda, da nimajo dvobarvne verzije: temno modra in ?rna.

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja klima dela isto zelo odli?no.. Redko kdaj jo na?telam pod 20 stopinj (v?asih poleti pa ?e to samo za kratek ?as). Pa sm ?lovek, kateremu je skos vro?e :P... Je pa res, da je avto bele barve s temnimi ?ipami :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • https://www.slovenskenovice.si/bulvar/tuji-traci/tito-sploh-ni-bil-tito/
    • Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!    
    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.