Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Jaz tudi nisem opazil, da klima slabo delala... V nobeni od dosedanjih sestic (vse tri generacije)... Res da nisem imel,nikoli crne, orejsnja je bila temno modra... predprejsnja pa siva... Nastavljeno imam stalno okoli 20-22 stopinj... V redkih primerih dam na manj...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bom rekel, da mi je delovala prfektno, ampak v moji tastari ?estici je bila zadovoljiva, dofilal sem jo samo 1x (edit: 2x) v 13letih. Je bil pa avto srebrne barve, brez temnenih stekel. Pa takrat so bile bo?ne steklene povr?ine ?e okna (danes ima 6ka samo ?e ene lince namesto oken). Edini resen problem s klimo je bil zmenit se z najdra?jo, ker je ona hotela da mrzel zrak tol?e direktno v najini lobanji.

 

V taborniku imam ob?utek, da ima v primerjavi z mojo staro ?estico slab?o stre?no izolacijo - ?e nekaj kar me prepri?uje v to, da novej?i ko so avti, slab?e so izdelani. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e ste pa mo?ki malo preve? zahtevni... Na?a petka ima na avtomatsko nastavljeno 20,5 in nikoli ni preve? vro?e. Tudi, ?e dolgo stoji na soncu. Preden ?tiri otroke zve?em na sede?e, se avto precej ohladi skozi tista velika drsna vrata. In ko je vro?e in smo prepoteni, ni dobro, ?e piha preve? mrzlo. In lepo ohladi vse tri vrste.

 

Petka sicer ni ?rna, je pa lepa temno modra. ?koda, da nimajo dvobarvne verzije: temno modra in ?rna.

?ibedahd skoz odprt preluftan avto vedno prej...

 

?rn avto - z ve?jo prostornino je hudi?, namre? ni problem ohladitev, kot je Katja omenila, se avto nenormalno greje MED vo?njo po soncu. To je zelo zelo mo?no ?utiti, ko zapelje? v tunel ali se zobla?i, V avtu se naenkrat ob?uti hlad, potem pa spet kontra efekt

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ?e zdej dajem pod 20 pa avto prej laufam pa luftam.Mislim,da bo moj nasledji avto bel!

 

To je dobra odlo?itev ?isto iz uporabni?kega stali??e.

 

Ene 10 let nazaj so pri Mythbusterjih dokazlai, da je razlika v temperaturi znotraj med ?rnim in belim avtom kar 5?C. Teh pet stopinj je pa ?e razlika al klima uspe ali ne uspe to podelat.

 

Moji avtomobili so bili vedno svetlej?e barve in zato ni bilo nikoli te?av s hlajenjem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dodaj temu se 1m2 vecjo in ravno streho, in oosledicno ene cetrt kubika zraka vec, klima pa enaka

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dodaj temu se 1m2 vecjo in ravno streho, in oosledicno ene cetrt kubika zraka vec, klima pa enaka

 

Bom sodelavcu predlagal, da pol naj vzame tak avto, on je neki alergi?en na u?iganje klime in je vedno peklensko vro?e v njegovem avtu. :D :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"Kao povi?al" pla?o. Dal na enmu koncu, ve? vzel na drugmu. U tri p**ke. ?e tko vem da me nategujejo ko prasca. Ampak, se tok ne bunim, ker sem prakti?no sam svoj ?ef.

Tole zdej pa vi?ek bedarij. Se jebe?, pa popoldneve zajebava? in samoizobra?uje?, pa vse druge ?korce potem u?i?, Pol ma pa vsak jebo 40% ve? pla?e.  Bo treba res neki druzga najt.

 

?e moram jih vpra?at kje so mi odbil za pet dni malce in prevozov, a jest prakti?no ?e cel lanski dopust. Pa de?uren dva tedna skupi dobu pa za en teden in en dan.

 

Danes upal in bil vesel, da bo vsaj neki spodobna pla?a, pa pol dobil ?e manj kot ponavadi. :closedeyes:  :ninja:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ti si tak k jaz... mam tud ?e 21 dni starga dopusta, ker ni nikol ?asa, da bi ga ?lovk porabu, ker je tolk dela. Pol te pa masirajo kako da ima? ?e tolk dopusta, pa nisi ve? prepri?an al te sam mal trolajo al resno mislijo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem precej nesre?en, ko prebiram 1 del foruma.

 

Smo zaenkrat zakopali bojno sekiro... Upam, da tako tudi ostane ...  :cheers:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e zdej se nism spravla klicat za klimo...Pelko ma neki ?akalne dobe ane?

Pomoje bos hitr na vrsti. Se jaz ko sem moral sklopko menjat pa je kr velik dela je blo use postiman v roku 5 dni (vkljucno s cakalno dobo). Teb jo itq sam nafila pomoje pa bo spet hladila kot se zagre :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SEJ zdej bodo temperature malce padle. Sicer pa, jaz sem bil ko sem ga poklical, ?ez 2 dni na vrsti :) dela v piko, na 22 stopinj fino hladi.

Ma ja..mam na sumu, da je res sam tko ?voh klima in pa? temna barva:( Danes sem prijela steho fotrovega belega avta in mojga. No? in dan:) Jutri pa res kli?em!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drgac tko za info ce je samo za nafilat imas na kuponkotu velik ponudb pa ti jo nafilajo za 20e. Jest sm jo lansko leto pa so mi jo nafilal pa nardil dezinfekcijo pa dela u nulo. Pa da nebo spet kdo pisu da je spet to neki lari fari ker je kao prek kuponkota. To so firme k se prov s temu ukvarjajo pa poleg tega si se prisoten pri delu in use vids.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drgac tko za info ce je samo za nafilat imas na kuponkotu velik ponudb pa ti jo nafilajo za 20e. Jest sm jo lansko leto pa so mi jo nafilal pa nardil dezinfekcijo pa dela u nulo. Pa da nebo spet kdo pisu da je spet to neki lari fari ker je kao prek kuponkota. To so firme k se prov s temu ukvarjajo pa poleg tega si se prisoten pri delu in use vids.

Bom jz kr peljala v Pelkotu, da se pa? pogleda mal....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e zdej se nism spravla klicat za klimo...Pelko ma neki ?akalne dobe ane?

Mojster ima ?akalno dobo ponavadi cca. 1 teden oz. 5 delovnih dni, ?e se ni kaj spremenilo v zadnjem ?asu.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.