Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

MAzda forum ni delu cca 2h al ap usaj men s tem da ne na fonu (wlan niti 3g) ne na kompu ni blo fajn <_<

 

ne sam 2h, ?e u?iri zve?er preden sm ?ou na ?iht ni delu, pa zutri ko sm pr?u iz ?ihta ?e kr ni delu

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

05:00 - kidanje

 

Drugo - treba bo nov akomulator, tega sem ?al sam uni?u....

 

 

Na Seatu?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans ?e mel 2x snegom opravka; najprej pred hi?o, potem ?e parking pripravit, za koreto parkirat! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

05:00 - kidanje

 

Drugo - treba bo nov akomulator, tega sem ?al sam uni?u....

 

A se ti res mora? vse 2X nau?it ? <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se ti res mora? vse 2X nau?it ? <_<

 

Tokrat ni bil kriv webasto, mi je pa Webasto pokazal da je akomulator fu? kljub filanju na 1600km progi s Prage zjutraj Webasto crknil po 15min (ker zazna padec napetosti), in tako zjutraj v soboto in nedeljo kljub 1 uro vo?nje vsak dan.....zjutraj spet kabli, mam ?e drugega not :hudicek:

 

O?itno so se sprijele celice, avto ima celo senzor - tisto malo zra?no cevko direktno iz akomulatorja ki zazna vretje ali podobne stvari, in je za?el ?e opozarjat sam.

 

In novi topla ima isto kompatibilno :D

 

V info skurile so ga original dnevne lu?i, ?e nekaj ?asa nazaj zima pa ga je samo ?e pokon?ala, ?e ne bi imel Webasta bi zjutraj v?igal, a zakaj bi vsak dan cvikal a bo al ne....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

5:0 zgubu moj najlup?i klub - matr bol? da bi se va?ki fantje iz Tuhinjske doline zbral, pa bi mjn zgubli! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

5:0 zgubu moj najlup?i klub - matr bol? da bi se va?ki fantje iz Tuhinjske doline zbral, pa bi mjn zgubli! <_<:hudicek:

 

Ti si ?alosten, Daskan je pa v sedmih nebesih in pomoje se ?e ni niti po?teno streznil. Jebat ga to je ?port in vsaka tekma je zgodba zase, naslednji? se lahko zgodi kontra, ?eprav mo?no dvomim, da je Moronjo sposoben nardit tak score.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti si ?alosten, Daskan je pa v sedmih nebesih in pomoje se ?e ni niti po?teno streznil. Jebat ga to je ?port in vsaka tekma je zgodba zase, naslednji? se lahko zgodi kontra, ?eprav mo?no dvomim, da je Moronjo sposoben nardit tak score.

 

Ne dvomi v Madridu bo 0:5 :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

grem se brokerja na spletu,pa mi ne gre glih najbolj..

 

lahko ti grem za agenta, efekt na tvoji strani bo isti :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Biu pr zobarju kr me je bolu zob in moja sel ordinacijo tko da je ni in grem pa? k eni drugi.(tole ni blo tok za u jamralnik)

 

?enska mi prvo tou?e po zobu pa spra?uje ?e me boli in jst njej ja pa on kaj pa to in tko se greva igrco ?e me buli doklr ne neham bit prjazn pa ji re?m ja BULI ME!!! ok se odlo? da bo vrtala kr more staro plombo vn spravt pa jst njej ?e mi da loh anastezijo kr k mi je to plombo not dajala sm jo dubu (kr globoka lukna) torej ?e jo more vn dt bo tut bolel pa to in ona men da ne kr nve ?e je zob ?iv :blink:?zmeden? (mnda ja vem a mam ?iv zob al ne) ok za?ne vrtat in pride do ?ivca pa se zaderm in mi re?e da sm jako ob?utljiv. no pa djmo anastezijo dt no nj mi bo, prvi poskust ups u li?nco drugi poskus sm meu fuling da mi je iglo kr mim zoba do grla zabila in tm za?ela ?pricat not.ok anestazija prime on pa za?ne vrtat pa lomazt po mojih ustih k da je rudnik, ?e me ni 5x u zgorne zobe udarla, pa ene parkat ji je uno pal?ko kr spodnesl sm sam ?aku kdaj se mi bo u li?nco al pa jezik zapi?la. ok mi nardi plombo seveda kerami?no in me po?le dam. men ?ele pol potegne da mi ni plombe n? z lu?ko obsevala da se utrdi tko da mislm da bom u roku parih dni ponovno iskal zobozdravni?ko pomo?. Sam raj z odprtim zobom ?akam na mojo k da grem spet k tej.

 

uf je blo se za spovedat :D aja da nou kdo mislu da dans nimam slu?be lepo me ?aka od 14 pa do 21 ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Omenjena sodelavka spizdla dam (pustila me v ?ivi godlji), itak jo je pa vedno sam za njeno (velko) rt skrbel, na druge se po?vi?ga. Jo je pa o?itno psiha ?ist zvila, ampak bolj? da je na bolni?ki, kot da ?e mene total razturi s svojimi ?iv?nimi izpadi - raj? sm sam za vse, jebote! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Folk - pa to traja ?e 2 let odkar sm jz u to pisarno pr?u, ?enska seje negativno energijo, ?rne misli, ful mora? pazit kaj zine? (zaradi njenega stabilnega psihi?nega po?utja itd.), pol teli psiholo?ki izbruhi pa uletavajo v nekak?nih intervalih! :hudicek:

 

Ju3 se z vodjo dobim na sestanku, pa upam da dobim novo strojepisko, kak?no brhko, zgovorno in delavno! :vesel::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Folk - pa to traja ?e 2 let odkar sm jz u to pisarno pr?u, ?enska seje negativno energijo, ?rne misli, ful mora? pazit kaj zine? (zaradi njenega stabilnega psihi?nega po?utja itd.), pol teli psiholo?ki izbruhi pa uletavajo v nekak?nih intervalih! :hudicek:

 

 

 

Steri jo stran, ni ?udn da je tolk gejev naokol zadne cajte, ta ?ibki se raje spreobrnejo :hohoho::hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No in totalni paradoks je to, da sm jz vodja pisarne, u praksi pa sm moral marsikatero po?ret, ker je ?enska psihi?no izjemno nestabilna in je blo treba z njo u rokavicah delat, posledi?no izpade kokr da sm jz njej podrejen. Ampak ko pa se ugotovijo neke nepravilnosti, takrat je pa kriv VODJA PISARNE, logi?no! :hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pa sanjal,da sanjam,da je situacija (trenutna) v Slo. samo ena komedija-bolje re?eno tragikomedija.

In se zbudim...in...ugotovim...da je realnost ?e bolj od?tekana in tragikomi?na kot v sanjah. :(

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Do konca napoolnjene baterije so pod višjo napetostjo med elektrodami,in so za to kemično veliko bolj aktivne...po domače-ne paše jim biti napolnjene. To je tudi razlog,za kaj jim pada kapaciteta,če jih zmeraj polniš do konca.   Seveda je najlažje trditi...ja ti grki nimajo pojma...ker ti pač paše v agendo...   Ali npr....ko sem pred kratkim dobival ali kupoval baterije za orodje...ena "črtica" od štirih...edino pravilno! Tudi tako...določeni polnilci za LiIon baterije imajo funkcijo za skladiščenje baterije,in jih ne polni do 100%,ampak največ 75%.
    • Morda so se ga pa malo ustrašili, nekaj je poškodovanih, ostalo je pa krivo še nekaj neresnosti organizatorja in sponzorjev.... 🤔😉
    • Res globok poklon maestru za tole predstavo, k je povozil vse.   Da ne bo narobe razumljeno, kar bom napisal v nadaljevanju, saj nikakor ne spremeni nič v zvezi z njegovim dosežkom. Tale Giro postaja drugorazredna dirka, saj razen Pogačarja, ki je številka ena so uspeli naslednjega po rangu na dirko dobiti šele 25. kolesarja sveta. Človek bi pričakoval vsaj še 10 kolesarjev v rangu vmes.   Tako, da očitno Tour ostaja liga zase, Vuelta nekje zadaj, Giro pa, če se bo tako nadaljevalo bo težko upihnil 110. rojstni dan. Se bodo morali Italijani krepko zamisliti kako naprej in kako spet bolj popularizirati Giro.
    • V grcij jest se nism vidu, niti ne poznam nobenga k bi kadarkol podrsov ko gre na trajekt.    Mogoce je res 40% precej debilen predpis, ampak, prej bos pogasil baterijo s 40% kot pa 100%
    • Nova metoda zmečkljivih con... 😁 Bolje tako kot jo imeti na kolenih...👍 😉
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.