Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Lohk bi npr. na poti dam ?e Koreto sesul, pa bi bil in brez ke?a in brez osn. prev. sredstva, hehe :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ne rabi? hyperscroll-a pa ?e ti ni ?koda dnarja za dobro stvar kupi rat 3, rat5 ali rat7 od cyborga http://www.ubergizmo.com/photos/2010/7/mad...yborg-rat-7.jpg na pogled so si zelo podobne pa ne sam da noro izgledajo performance so odli?ne in pa v roko sedejo fenomenalno rat7 ?e posebej ker si ji da poleg te?e in dol?ine nastaviti tudi ?irino, je pa ne bo za dobiti trenutno, nj bi pri?le skupaj z brez?i?no varjanto rat 9 enkrat v decembru.

 

?e potrebuje? hyperscroll in ti ravno tako ni ?koda denarja kupi pa logitec performance mx je res huda mi?

http://www.bigbang.si/racunalnistvo/racuna...nce-mouse-mx-bz

 

?e ti je pa ?koda denarja potem pa pa? kupu kak?no obi?no mi?ko (odvisno od potreb) :D

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj hudi?a so pa dal za jest ta prvi mi?ki, ko en transformer zgleda :P

 

Hehe

 

Sem na isto pomislil, ko sem pogledal sliko v linku :bravo:

 

Sam ne vem, nekam ostre robove ima, a to uporabnika ni? ne ?uli v dlan? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe

 

Sem na isto pomislil, ko sem pogledal sliko v linku :bravo:

 

Sam ne vem, nekam ostre robove ima, a to uporabnika ni? ne ?uli v dlan? :ne vem:

 

uporabnik s tako mi?ko ma verjetno tudi ?e cyberborg dlan.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok se mi pa smiljo gradbinci pod oknom, najprej sneg odmetavajo, da za?nejo pol lohk gradbeni?ke priprave - beda! :vskalo:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e star posnetek, ?lo se je pa za autocross in mu je eden izmed nasprotnikov sabotiral vijake na gumah. Je pa bil eden izmed favoritov za zmago :bravo:

 

jao, js bi mu parklje polomu :vskalo:

 

?e ne rabi? hyperscroll-a pa ?e ti ni ?koda dnarja za dobro stvar kupi rat 3, rat5 ali rat7 od cyborga http://www.ubergizmo.com/photos/2010/7/mad...yborg-rat-7.jpg na pogled so si zelo podobne pa ne sam da noro izgledajo performance so odli?ne in pa v roko sedejo fenomenalno rat7 ?e posebej ker si ji da poleg te?e in dol?ine nastaviti tudi ?irino, je pa ne bo za dobiti trenutno, nj bi pri?le skupaj z brez?i?no varjanto rat 9 enkrat v decembru.

 

?e potrebuje? hyperscroll in ti ravno tako ni ?koda denarja kupi pa logitec performance mx je res huda mi?

http://www.bigbang.si/racunalnistvo/racuna...nce-mouse-mx-bz

 

?e ti je pa ?koda denarja potem pa pa? kupu kak?no obi?no mi?ko (odvisno od potreb) :D

 

LP

 

ma ne rabim neke hude mi?ke :D z Logitech-om mam pa slabe izku?nje tak da bom vzel neki od Geniusa :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejte mi sam povedat, ali je normalno, da ko u?teka? digitalni vmesnik (stre?na kamenodobna antena na rezervni televiziji), je normalno da ttx izgine na RTV SLO, al to sam mene heca oz. mogo?e da jim na zvezah kej ne ?tima! :blush:

 

TTX mi je zakon, zdej ga navadno kar na www gledam! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejte mi sam povedat, ali je normalno, da ko u?teka? digitalni vmesnik (stre?na kamenodobna antena na rezervni televiziji), je normalno da ttx izgine na RTV SLO, al to sam mene heca oz. mogo?e da jim na zvezah kej ne ?tima! :blush:

 

TTX mi je zakon, zdej ga navadno kar na www gledam! :hudicek:

 

men dvbt dela z vsem - poi??i ?e enkrat kanale ker se stalno spreminjajo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja kok pogosto morm tega boga zdej spremljat? <_<

 

Po moje so ti Hofer previsoko zgradili in moti signal............

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje so ti Hofer previsoko zgradili in moti signal............

 

Kaj bo pol ?ele ko dokon?no zraste Qlandia, ki bo nekolko vi?ja! :P

 

Zdele sm porajtu, da mi je sneg ugonobil ene 5-letno cipreso, k je lih dobr zrastla, no sm jo nazaj pokon?no postvu (brez Viagre) ampak dvomim da bo pre?vela! :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj celo popoldne ?raufal pa je ?e vedno ostalo za cca 2 uri dela za danes, ?e mi bo cajt ostajal pol mejbi ?e webasto not namontiram danes, vsaj nosilce pa to.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobu poziv na sodi??e :(

druga stvar, ce gre zagrozena kazen skozi bom mel 17 pik. :'(

 

Ka se sekira? ma? ?e eno piko fore :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej pred doma?im pragom dans zjutri odkidal ene 15 - 20 cm fri?nega, potem pa ?e parking tlele v LJ, z malo manjo koli?ino obdarjen, posledi?no sem par minut zamudu na delovno mesto! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Dobro jutro v nov, zadnji teden ta mesec.... 👍😉
    • Se strinjam.   In je zanimivo kako se spreminja. Dokler ni Roglič šel na Vuelto, je bil Giro takoj za Tour-om, Vuelta pa stranski tir.
    • Do konca napoolnjene baterije so pod višjo napetostjo med elektrodami,in so za to kemično veliko bolj aktivne...po domače-ne paše jim biti napolnjene. To je tudi razlog,za kaj jim pada kapaciteta,če jih zmeraj polniš do konca.   Seveda je najlažje trditi...ja ti grki nimajo pojma...ker ti pač paše v agendo...   Ali npr....ko sem pred kratkim dobival ali kupoval baterije za orodje...ena "črtica" od štirih...edino pravilno! Tudi tako...določeni polnilci za LiIon baterije imajo funkcijo za skladiščenje baterije,in jih ne polni do 100%,ampak največ 75%.
    • Morda so se ga pa malo ustrašili, nekaj je poškodovanih, ostalo je pa krivo še nekaj neresnosti organizatorja in sponzorjev.... 🤔😉
    • Res globok poklon maestru za tole predstavo, k je povozil vse.   Da ne bo narobe razumljeno, kar bom napisal v nadaljevanju, saj nikakor ne spremeni nič v zvezi z njegovim dosežkom. Tale Giro postaja drugorazredna dirka, saj razen Pogačarja, ki je številka ena so uspeli naslednjega po rangu na dirko dobiti šele 25. kolesarja sveta. Človek bi pričakoval vsaj še 10 kolesarjev v rangu vmes.   Tako, da očitno Tour ostaja liga zase, Vuelta nekje zadaj, Giro pa, če se bo tako nadaljevalo bo težko upihnil 110. rojstni dan. Se bodo morali Italijani krepko zamisliti kako naprej in kako spet bolj popularizirati Giro.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.