Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

?e spet ve? k 12 ur v slu?bi,..pol jih je zbolel, dons je ?e ?ef zbolu, tko da adijo pamet, dela pa tok da se vn ne vidmo, pol smo mel ?e ?talo z dobaviteljem in smo ostal brez celga naro?ila, ker je na mojem biv?em delovnem mestu o?itno en idiot napol slep, ?e dobr da mam veze i poznanstva, da smo vsaj robo dobil,..pa ?e tko sm zmedena da ne vem kje mam glavo, pa sm ?e misla da me je minil, zdj k sm pa nazaj z dopusta (?e temu sploh loh re?emo dopust) me je pa spet tok zamedl da adijo pamet :blush:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes grem na pogreb mojega prvega tesarskega mojstra, s katerim sem delav in biv vzet v uk. nau?il me je marsikaj in mi je biv dober prijatel.

njegova ?elja pa je bila, da na njegov grob ne nosi cvetja in sve?, ampak se enkat na leto spomnin nanj in mu prinesem na grob plo?evinko piva, na spodnji strani naredim luknjico in ga postavim na njegov grob.

jo?e po?ivaj u miru

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo "remek-delo" by my sister

(ne vid se tok, ker blesci ampak je cel bok podrajsan z zadnjo feltno vred) :rispekt:

 

 

hmm

 

velik avto ma? :(

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo "remek-delo" by my sister

(ne vid se tok, ker blesci ampak je cel bok podrajsan z zadnjo feltno vred) :rispekt:

 

Daj od sestre sliko gor, da jo okregamo

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo "remek-delo" by my sister

(ne vid se tok, ker blesci ampak je cel bok podrajsan z zadnjo feltno vred) :rispekt:

 

cisti parking... :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanimivo je to, da vedno rata desni kot/bok....mislim nasploh pri zenskah je desni del avta problem...slabo ocenjujejo prostor al ka pa vem...

skratka ne sekiram se prevec (se vid, da ni prvic...pa tud zadnjic ne bo :) )

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja - nov avto je treba krstit in ker ga nisi ti ga je pa? sestra :(

 

Krsti se ga lahko tudi druga?e (meni osebno ljub?i na?in)! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

IN trend se nadaljuje, u?er do osmih, dons do pol sedmih, s tem da sm dons zjutri uspela v zmrzovalnci stopt na led in sm si vrgla vn kolen,..no in po devetih urah na nogah in v stalni akciji, pa po stopnicah gor pa dol zdj komi ?e hodm,..jutr pa nimam pojma kako bom sploh pr?la do slu?be, ampak vsaj moja motivacija dela tko da je vseen mal la?ji :P

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.