Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

in ti kljub temu ?e nisi zaznal da FORUM DRVI V PREPAD?!

 

majstr je ja, majstr belih ?tumfov. LPG v RX8, IN VI MATE KAO RADI MAZDE!!!!

 

A nej se zjokam al kaj, zdej imajo drugi roko ?ez men se j....

 

Pa dizla v super ?portnega kabrioleta, a to pa je kombinacija zate ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega, razumem, ampak obstaja pa mo?nost uvoza (ne mi re?t da se ne da), se pravi ti si jo uvozil in zdaj je po?asi cajt za prodajo, kam jo bo? evidentiral za oddat oglas? :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdj bom pa mal za Juresom ponavlu :D jutr me ?aka delo ker morm winse pa vse programe nalo?it :( zakaj si lahko preberete tukaj :D

 

Za to pa ni vredn jamrat, js to delam dnevno in mi vzame do max urco pa 3/4.

Z vsemi sranji tako da ga lahko TAKOJ uporablja?.

 

dizle je treba ukint, kaj sem pa jaz reku? dizli so za traktorje, plin je pa za greznice. jebe? to.

 

In to napi?e en ki je uradno pe? ? :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odrexzan od sveta zahvaljujoc blackberryju :(

 

Edit tegale posta - spat sem ?el ob 19:00 in spal kot dojen?ek do 08:00 - Hvala ti RIM! (Blackberrry)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jutr delovna sobota....a kao recesija :whatever: in glede na letno poro?ilo cele na?e skupine, mam pa ob?utek da bo ?e ceelooo sranje. :whatever:

 

Kaze pesimista: Ne moze biti lo?ije...

a onda optimista: mo?e mo?e....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaze pesimista: Ne moze biti lo?ije...

a onda optimista: mo?e mo?e....

 

Nekako tako ja...samo kaj, ko so krive slabitve in odpisi dr?avam v EU in Gr?iji ki propadajo...druga?e se dela z dobi?kom, ampak gre vse za odpise in slabitve, na koncu izguba ipd....

 

Avstrijska banka Erste Bank je ?okirala vlagatelje z napovedjo leto?nje izgube, sledila pa je ?e banka Raiffeisen, ki jo je tudi prizadela kriza na Mad?arskem.

 

Dunajska Erste Bank, ki ima zelo razvejano mre?o v Vzhodni Evropi, naj bi imela letos od 700 do 800 milijonov evrov izgube, delni?arji pa bodo ostali brez dividend. Delnice so v ponedeljek padle za devet odstotkov, danes dopoldne pa ?e za dodatna dva odstotka in pol. Banko je zlasti prizadela kriza na Mad?arskem, zato je odpisala 450 milijonov evrov dolgov. S temeljitim ?i??enjem svoje bilance ?eli v naslednje leto vstopiti z zdravimi temelji in ?e v prvem ?etrtletju leta 2012 ustvariti za 250 milijonov evrov dobi?ka.

 

aja...letos pa 700mio dobi?ka ki gre ?ao.

 

Volksbank pri?akuje miljardo eur :whatever:

 

Recesije ni ?e konc, to bo ?e celo sraje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekako tako ja...samo kaj, ko so krive slabitve in odpisi dr?avam v EU in Gr?iji ki propadajo...druga?e se dela z dobi?kom, ampak gre vse za odpise in slabitve, na koncu izguba ipd....

 

Avstrijska banka Erste Bank je ?okirala vlagatelje z napovedjo leto?nje izgube, sledila pa je ?e banka Raiffeisen, ki jo je tudi prizadela kriza na Mad?arskem.

 

Dunajska Erste Bank, ki ima zelo razvejano mre?o v Vzhodni Evropi, naj bi imela letos od 700 do 800 milijonov evrov izgube, delni?arji pa bodo ostali brez dividend. Delnice so v ponedeljek padle za devet odstotkov, danes dopoldne pa ?e za dodatna dva odstotka in pol. Banko je zlasti prizadela kriza na Mad?arskem, zato je odpisala 450 milijonov evrov dolgov. S temeljitim ?i??enjem svoje bilance ?eli v naslednje leto vstopiti z zdravimi temelji in ?e v prvem ?etrtletju leta 2012 ustvariti za 250 milijonov evrov dobi?ka.

 

aja...letos pa 700mio dobi?ka ki gre ?ao.

 

Volksbank pri?akuje miljardo eur :whatever:

 

Recesije ni ?e konc, to bo ?e celo sraje...

 

RO in HU sta v globji krizi kot Gr, le da to nikogar ne **** ker niso v EUR zoni.

KBC PL se je prodal Katarcem, Erste je odpisal 800MIO, od tega 930M v RO in HU.......................

 

aja - vse so na?e stranke.... :vskalo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je..odpis je bil tudi Gr?iji.....tudi na severu EU je kriza pri bankah...so na?i nekaj kupli, da ne govorimo o Dexiji..jaooo. Sam kot se sli?i lepo, da bodo s tem dobi?kom izgubo pokrivalo, sam da gre dobi?ek za izgube je pa nekaj najslab?ega, namesto za investicije in razvoj...kam to vse pelje,...raje ne razmi?ljam...samo res zanimivo, vsi imajo delo, vsi garajo a na koncu sami minusi, in to v marsikateri panogi,...narobe svet.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam smo pri?li!!! Da moramo zaklepati kante za smeti!

 

Zdaj ko so pogruntali te ekolo?ke otoke in da mora? lo?evati v 6 razli?nih kant in da in?pektorji brskajo po smeteh in pi?ejo kazni, smo pri?li do novega zanimivega fenomena. Da sosedi, ker bi mrali voziti na smeti??e me?ejo sosedu v smetjak in naj se on potem jebe z kaznimi.

 

Tako so nas v na?ih smeteh ?e pri?akale odslu?ene barve, razne kante in ogromno avt. tablic. Glede na to da se ve ker sosed ?udno dila avte, se ve izvor tega sranja. Ampak kaj ?e? narest, sosed je ve? kot sumljiv, njegov fotr je grozil mojmu, da bo dal 50? pa da ga nekdo po?i, ker je on hotu narest kanal za odpadne vode in meteorne vode skup in moj fotr pa je vstrajal da mora bit lo?eno in da naj se nardi enkrat tko kot prav ne pa neki po ?alabajzersko. (In sevede po dolgihl etih, se je mogl un kanal ven vr?t, pa ?e enkrat pla?at da se je nardilo tko kot je treba)

Pa tudi, ne bi rad, ?e bi mu kaj rekel, da me zjutraj po?akajo zrezane gume (s tem se je grozilo neki drugi sosedi en mesec nazaj), spraskan avto ali pa sloh brez avta. Ali pa kak no?ni obisk, kot so ga do?iveli ?e vsi sosedi razen pri nas (ker imam na sumu, da je nek bli?nji ogleduh preve?krat videl mene v voja?ki uniformi, pa z sumljivo dolgimi kufri :hudicek: )

 

U glavnem kdo rab sovra?nike, ?e ma? slovenca za soseda....

 

(*fun fact: pi?e se tako kot Boss-ov "najljub?i" politik*) :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

(*fun fact: pi?e se tako kot Boss-ov "najljub?i" politik*) :D

 

Hmmm, naklju?je? :hudicek:

 

Evo zdaj sem naredil to?no tako potezo kot jo po?nejo v stranki mojega "najljub?ega" politika. ?e povezave ni ni pa? samo namigni da je pa ?etudi je enak samo priimek. :whatever:

 

Tako je..odpis je bil tudi Gr?iji.....tudi na severu EU je kriza pri bankah...so na?i nekaj kupli, da ne govorimo o Dexiji..jaooo. Sam kot se sli?i lepo, da bodo s tem dobi?kom izgubo pokrivalo, sam da gre dobi?ek za izgube je pa nekaj najslab?ega, namesto za investicije in razvoj...kam to vse pelje,...raje ne razmi?ljam...samo res zanimivo, vsi imajo delo, vsi garajo a na koncu sami minusi, in to v marsikateri panogi,...narobe svet.

 

Sej sej, ampak Slovenceljni vidijo samo NLB kako smo zajebal in imamo slabe nalo?be - ?isto vsi jih imajo in to ogromno, razlika je edino v tem, da pa? v NLB smo to mal prej priznali in naredili nekatere odpise, drugje so pa kr precej ?akali in dajali ob?utek, da je vse v najlep?em redu.

 

?al ni ... treba se bo sprijaznit s tem, pa ne narest nekih nepremi?ljenih potez, da se ne bo destabiliziralo situacije, ker ?e enkrat nastopi anarhija si bomo vsi ?elel imeti recesijo. :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

RO in HU sta v globji krizi kot Gr, le da to nikogar ne **** ker niso v EUR zoni.

KBC PL se je prodal Katarcem, Erste je odpisal 800MIO, od tega 930M v RO in HU.......................

 

aja - vse so na?e stranke.... :vskalo:

 

KBC je Belgijska vlada ?e 2x dokapitalizirala z nekaj miljardami ?. zdej se pa pri?akuje da bo KBC dala denar za dokapitalizacijo NLB - ma ja malo morgen, ?e ?e zase nimajo :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U glavnem kdo rab sovra?nike, ?e ma? slovenca za soseda....

To sem tud sam ugotavljal da ne rabi? imet cig, ups pardon, romov za sosede.

Pred leti sem naivno mislil, da ideje za vandalizem nastajajo v glavi sosedovega mulca. Sedaj ko je ta mulc ?e mnogo let odrasel in izmeni?no kriminalisti obiskujejo enkrat njega enkrat njegovo mamo, izgleda, da je bil v mladosti na "dobri" mamini vzgoji in vzpodbudah. Je pa zanimivo kolkrat so ga policisti dobil pri "recikla?i" avtomobilov, v "toplice" je ?el pa vsega samo enkrat za en mesec pa mu "zdravljenje" ni prijelo.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gajba piva ima 24 fla?. Dan ima 24 ur. Naklu?je? :hudicek:

 

Sosed ima 2 avtomobila, njegova ?ena ima 2 jo?ka ter tudi 2 otroka, (matr kak?no) naklju?je? :ne vem: :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Swift se je parkiral na jur?kovi v petek 15:00...danes sem ?el po voznico....ki ?e spi.....jutri pa po avto....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.