Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

niti ne tok jajca kokr sm glup da nism pogledu kdaj mi potece. :D

 

ok, to je drugo :D

 

prehlejen sm, gru boli, nos zama?en jst morm bit do pondelka zdrav kr ho?m u?ivat v lepih avtih pa babah :D

 

kje to? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Doma bod pa se cajti na pa okol flankirat.... bemu du? ti pa res ho?e? kripl ratat. :angry:

 

Aja, kolk ?asa pa si iskal izvajalca, da je imel opremo v barvni kombinaciji s fasado :harhar:

 

brez tega ni penezov :(

saj ve? no pain, no gain....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal pa me noge bolijo od hribolazenja (sobota 6 ur, v?eraj 11 ur) + danes ?marna Gora (po pol?je)! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

n? ve? ni ob?asnega nedelovanja cilindra, zdej skoz lavfa sam po 5-ih (na cajte se mi zdi celo po 4-ih), zvok je pa skor tak, ko pri temle

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

n? ve? ni ob?asnega nedelovanja cilindra, zdej skoz lavfa sam po 5-ih (na cajte se mi zdi celo po 4-ih), zvok je pa skor tak, ko pri temle

 

 

A si preveril elektriko Sve?ke, kabli, razdelilna kapa in prstan, so osnova, ki mora biti tip top ?e ho?e? da bo avto delal kot mora.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej?i, ?im cenej po?timaj, ker pet pa res ni neka fajna cifra, razen v ?oli morda pa ?e to le do faxa! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa je narobe da po 5 laufa, kabli al kj huj?

 

kabli so bli krivi, celindri delajo zej vsi tak ko treba, ?e vedn me pa zajebava pospe?ek na za?etku, ko gas zahodm do konca pa potegne ko pras... :D upam, da ?e ta tedn dobim sve?ke iz Anglije, ?e ne bo bolj?e pa i??emo naprej...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmotil sem se pri napovedi (ko?arka), potrebno bo premagati Litvo, pa da vidmo zdej taktiko g. Maljkovi?a! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne bo ?e konec

 

drug teden Milano in potem direktno iz tam v Litvo, da bomo skupaj zapili ?alosten konec EPja

teden kasneje Pariz

teden kasneje Madzarska

teden kasneje Poljska

teden kasneje Romunija

 

noro pa ?olarja mam doma

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lih od veterinarja,..boga Tia je bla operirana, pa ?e Stella je koma ker je dobila narkozo da so ji zobek mle?n trmast vn uzel.

 

Pa novo igra?ko mam,..brener :D In mi je odnesl bombico ker zakaj brat navodila a ne? :D Po celmu dvori??u sm jo lovila,..?e dobr da sm kupla dve,..o?itno sm podzavestno vedla da jih bom rabla :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.