Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Mah Borze bi morali tako ali tako zapret....neko fiktivno vi?anje cen da ti slabo rata. Zakaj je potem npr. p?enica,nafta tako draga, ...vse cene se dolo?ajo na teh vsranih borzah, dvigne en, dvigne drug, se tretji poserje pa ?e mal dvigne in na koncu je cena pretirana da glava boli. In evo nove noveice glede zimskih gum, da se bodo podra?ile, ker se je kav?uku v zadnjem ?asu dvignila cena za preko 70%.....itak vse fiktivno. Da bi imel denar bi ?el kupit nafto direkt k arabcu pa da vidmo pol :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj fu? servis na sosedovem turano. Vzamem nazaj da so japonci blesavi, kam dajejo zadeve..

 

Touran posodica za DOT :vskalo: in nipli na zadnjih gumag - katastrofa.........

podenj samo torxi... :vskalo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boli me nekaj kar nikol ne morem razumet, prazno je pa boli, glava namer?(zgornja da nau pomote).

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boli me nekaj kar nikol ne morem razumet, prazno je pa boli, glava namer?(zgornja da nau pomote).

 

?e bi bla spodnja prazna te zgornja tudi nebi bolela

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker se je nafta na svetovnih trgih pocenila, sem pri?akoval da se bo tudi na?a maloprodajna za Kurilca zni?ala, ampak so nabil tro?arine in se mi ?pekulacija ni ravno izpla?ala! <_<:hudicek::whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri?el iz Pariza, mesto sem videl samo v?eraj iz zraka...

11-13.10 Var?ava

18-19.10 Budimpe?ta

26-28.10 Bukare?ta

KLIK

8.11 - 11.11 Varsava

18.11 - ? Bukare?ta

24.11 - ? Pariz

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razbu bom tv, preberte si kako sem veselo "pohvalil" Siol Trio paket, juhuhu! :hudicek::whatever::vskalo:

 

Sam ?e ?akam da mi par mescev star tv krepne, ki garant mu ravno ne koristi stalno "trokiranje" slike, ki ratuje kvadratkasta, zvok popa?en, slika zastane, mah taka jeza me pograbi, mamuta jim .ebem! :angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

borut a tole si ti? :P

(upam da mi je ratal upload)

http://kiwi6.com/file/y1az14lls4

 

Nisem, bemusunce, tak primitivc pa spet nisem, hehe (ampak ?iv?n pa lih ene tolk) <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se bo kr odpelal nekam,..?e ta?etrt teden delam vsak dan po 12+ ur,..v soboto smo mel zlo optimisti?en plan, da bomo konc do treh, ampak smo bli itak do pol petih, pol sm ?la direkt v kranj v shoping pa na kofe k eni kolegici, me ?e kli?e ena iz slu?be, da je ena enota brez robe in da je treba prpravt za nedelo zjutri,..mularija pr 20ih je itak preve? zmatrana, ok bom pa js a ne,..in sm bla do desetih zve?er v slu?bi, pol smo ?e eno pja?o spil z natakarji pa kuharjem pred kaminom, pa moj avto ne zna direkt domov in sm pr?la do doma celo ob polno?i,..

Dons pa spet 13 ur, pa ?e kolen me je spet za?el svinjsko bolet,..pa use me boli od smeha, ker tm po ene 10h urah se nama s sodelovcom za?ne mal me?at in je use tkoooo sme?no,..

 

?e dobr da si lahko vsaj u?ke spo?ijem :rolleyes:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Totalno me mika Rx8 na?ega Mitje, ampak zaenkat mi ?e ne znese oz. sem ravno izplaval iz fina?nega sranja, zdej pa bi hitro spet za?el vanj (kot prvo bi moral motor po?timat, potem LPG vgradit, zimske gume itd.)! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa sem se v?eraj ?el avtoli?arja, ampak rezultat ni slab (se pravi sem zdajle zgre?il temo), ne nisem, ker je katastrofalen! :blush::vskalo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.