Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ma? prov, ker v telih zadnjih nekaj tekmah sem ugotovil, da nimam ravno neskon?ne zaloge potrpljenja in glede na to da ne grizem nohtov, ne jem pomirjeval, bi bilo hitro v nevarnosti da od jeze zalu?am daljinca u tla, da se v 200 ko??kov razleti, majkomila! :angry2::blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma? prov, ker v telih zadnjih nekaj tekmah sem ugotovil, da nimam ravno neskon?ne zaloge potrpljenja in glede na to da ne grizem nohtov, ne jem pomirjeval, bi bilo hitro v nevarnosti da od jeze zalu?am daljinca u tla, da se v 200 ko??kov razleti, majkomila! :angry2::blush:

 

?e ga v tla je ?e uredu, v tv je slab? ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho:

 

 

Ti se kr smej,..sam men tud na kraj pamet ni padl da se kej taga loh nardi,..psi so usi pobegnl, pa ?e tisto ?udo k je spodi da dr?i to na mestu je odnesl pod avto. No ampak sm pol usposobla in so prou zakon cupcakesi devils food s ?oko ganachom in meringo zape?eno,..yummy,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nebi bil raj? vesel da nisi polomu sebe? :)

 

Sre?al z rebri rob kuhinjskega pulta, ki je na sre?o ?e starega dizajna - zaobljen. Tako kot moje trupelce, ki se v nose?nosti pridobljenega ?laufa okoli pasu nikakor ne more znebiti. Ampak v tem primeru je ?lauf pri?el prav - sem vedno trdil, da mora ?lovek dat tudi kaj vase, ne samo nase.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za?el sem se potegovati za jamra?a leta...

 

- petek Buda - Medvode, pridem dam 22:00 obleko dol, delavske gate gor, zahakljam prikolico in za Rovinj

prihod 01:30

- sobota kava 08:00 ter cel dan podiranje prikolice,

- sobota 15:00 po? prikolica prestavljena k obali

- sobota 16:00 ves podenj, baldahin, kovinski gadafi v avt. prikolico in na pranje - tam vse ven in ?e enkrat notri

- sobota 17:30 pucanje in priprava po? prikolice za zadnje dni na obali, ter da se jo zahakla in odpelje

- sobota 18:00 kurc gleda zdravnike in hrbet grem plavat, ne morem ve?

- sobota 22:00 po moje me je zmanjkal....

 

Nedelja 07:30 mulca o?i o?i...a o?i se ne more niti premaknit.....bom napisu samo peezda pa em?o

Nedelja 08:00 - 15:00 prelaganje v mukah sem in tja

Nedelja 16:00 odhod s kramo v avt. prikolici - ?eh style.... :D

Nedelja 19:00 doma se seveda u??ije, v de?ju pospravljam vse iz prikolice

Nedelja 20:00 v nalivu in vetru nalagam vse dile in ?karpnike v prikolice, ki so le?ali po preureditvi vrta, na nebu xenonske strele, svetlo kot podnevi

Nedelja 23:00 - 0:00 pucam papirje in zlagam stro?ke s potovanj za firmo

Nedelja 00:00-00:30 pucam mazda forum..... :glare:

 

00:30 ugotovim, da sem v kempu v prikolici pustil denarnico :vskalo::vskalo::vskalo::vskalo:

 

notri denar, vse kartice, prometni, zdravstvena...jaz pa v torek na avion....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za?el sem se potegovati za jamra?a leta...

 

...

 

00:30 ugotovim, da sem v kempu v prikolici pustil denarnico :vskalo::vskalo::vskalo::vskalo:

 

notri denar, vse kartice, prometni, zdravstvena...jaz pa v torek na avion....

 

Ponedeljek Medvode -Rovinj-Medvode

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?eno spe ni? hopa cupa.

 

dodatek 01:00 - xxx si je vzela svoje....

 

Ponedeljek Medvode -Rovinj-Medvode

 

ne torek Medvode - Rovinj - Milano - Litva :angry2:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam ?e dans mam fraj (Krvodajalsko grem obiskat ?e 15.), pa ju3 spet v delovno okolje! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam ?e dans mam fraj (Krvodajalsko grem obiskat ?e 15.), pa ju3 spet v delovno okolje! :D

 

pohvaljen, ti ma? pa verjetno veliko krvnih bratov.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za?el sem se potegovati za jamra?a leta...

 

- petek Buda - Medvode, pridem dam 22:00 obleko dol, delavske gate gor, zahakljam prikolico in za Rovinj

prihod 01:30

- sobota kava 08:00 ter cel dan podiranje prikolice,

- sobota 15:00 po? prikolica prestavljena k obali

- sobota 16:00 ves podenj, baldahin, kovinski gadafi v avt. prikolico in na pranje - tam vse ven in ?e enkrat notri

- sobota 17:30 pucanje in priprava po? prikolice za zadnje dni na obali, ter da se jo zahakla in odpelje

- sobota 18:00 kurc gleda zdravnike in hrbet grem plavat, ne morem ve?

- sobota 22:00 po moje me je zmanjkal....

 

Nedelja 07:30 mulca o?i o?i...a o?i se ne more niti premaknit.....bom napisu samo peezda pa em?o

Nedelja 08:00 - 15:00 prelaganje v mukah sem in tja

Nedelja 16:00 odhod s kramo v avt. prikolici - ?eh style.... :D

Nedelja 19:00 doma se seveda u??ije, v de?ju pospravljam vse iz prikolice

Nedelja 20:00 v nalivu in vetru nalagam vse dile in ?karpnike v prikolice, ki so le?ali po preureditvi vrta, na nebu xenonske strele, svetlo kot podnevi

Nedelja 23:00 - 0:00 pucam papirje in zlagam stro?ke s potovanj za firmo

Nedelja 00:00-00:30 pucam mazda forum..... :glare:

 

00:30 ugotovim, da sem v kempu v prikolici pustil denarnico :vskalo::vskalo::vskalo::vskalo:

 

notri denar, vse kartice, prometni, zdravstvena...jaz pa v torek na avion....

 

Jebemti tak popis dogodkov,..kje je pa najino sre?anje na AC???? :angry2::angry2:

 

 

:P

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemti tak popis dogodkov,..kje je pa najino sre?anje na AC???? :angry2::angry2:

:P

 

a to si bla ti...:):)

 

leva zadnja lu? ti ne dela :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glih kar sm peljal audija TT z 180 KM, pa sm bil kr razvocaran nad pospeski. avto naj bil imel 109 000 km sam je bil ful bolj razturan kot moj ki jih ima 90 000. skratka kanta ki jo ne bi imel.

 

Probaj dobiti 225 konjskega quattro...stroj do amena, sem kar nekaj prevozil z njim :bravo: , ta stari model je ?e dosti poceni, samo dobrega dobiti...to je vpra?anje...itak pa mora biti cabrio...druga?e je brezveze :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.