Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

hmm a je to nek splo?ni vzorec... joj bom tepen :hudicek:

aja komarjevi samci so zato taki, ker so vegetarjanci in skos na travi - zato so ?ist cool :danzoman:

 

A si ti sam doma, da si tolk pogumen :hudicek:

 

Mazda ali Seat...o?itno nima veze spet me orngi jebe v kri?u (in to na hrbtu bi rekel Cime), ravno sedaj ko mam potovanja, pa ?e Pariz fasal prvi teden oktobra :vskalo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si ti sam doma, da si tolk pogumen :hudicek:

 

Mazda ali Seat...o?itno nima veze spet me orngi jebe v kri?u (in to na hrbtu bi rekel Cime), ravno sedaj ko mam potovanja, pa ?e Pariz fasal prvi teden oktobra :vskalo:

 

Jaz sem tudi eno Cimetovo danes izustu;kak?ni bodo na?i na ko?arka?kem prvenstvu v ko?arki? sramezljiv

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidu sm u?eri en Bolgarski avto, s "?pegu" stekli, matr kok bi jaz to mel, ?al pa vem da je krepko prepovedano, ampak zgleda pa carsko, taka modra stekla so izgledala! :rozico::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dan je popolen!

 

kli?e mat, da je v ?KL crknu punto, ne v?ge...grem tja, avto ?isto ok, elektrike dovolj vse dela samo ni?ta ko obrne? klju?, ?eprav je lu?ka za klju? ugasnila sem vseeno dal kleme dol, probal nato avto odkleniti s klju?em ne daljincem...itd, ?e vedno ni?....

 

preden sem sam posumu na 'jump start' sem ?e klical ajvarja, ki je enako rekel porin jajca, in je v?gal - ?tarter. Se peljem za mat, ?e ji spet crkne in pr mehankarju doma ?e ?aka fotr...

Tam mi ni dal miru, kako to da jebemti avto 5 let v?iga pol pa samo v ?tacuno sko?i? in ?e topel ne jebe in za?nem puzle sestavljat z releji in jih drmam menjam itd....avto 10x v?gal...

SEm reku fotru pel dam, bom ?e konektorje na starterju preveril in spucal, ?e se pa spet zgodi pa samo pel....

 

Ok in ob tem snamem pokrov motorja, ki je obenem zajem zraka s filtrom....

na elektronski loputi za me?anje zraka na katero je direktno name??en zra?ni box OGROMEN oljni flek, ?e kapljalo je dol....WTF? na frgazarju po doma?e....

 

Nakar ugotovim, da je z vrha glave motorja dobesedno s pokrov?ka za dolivanje olja na zra?ni box pritrjena cev za zrak, katero regulira majhna vakumska cevka/ventil, ki gre na zadnjo stran motorja. Ta cevka je bila po?ena na 2h delih in je vlekla not zrak, tako je dobesedno zrak vlekel olje iz ma?ine preko boxa, ki je totalno masten na loputo, ?e ve? mimo in po zunanjosti, ni pa pri?lo do tal da bi kdo opazil flek...

 

pogledam ?ibko....suha, ne samo suha posu?eno zape?ena....

nakar mi prekipi in fotra po?ljem na pumpo po 3L olja....prileti nazaj aja akomulator v ?inkvetu mi je ?el, ?e nisem nafilal....ga peljem jaz dol...

 

Nalijem 2L olja do max, in pogledam v knjigco karter 2,4L...?e od?tejem filter je bilo mogo?e v avtu 2 deci olja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Jaz sem se samo kri?al, fotr pa se za?ne dret ja kako pa da se ni lu?ka pri?gala, jaz pa nazaj ker je to fiat in je verjetno ta cevka lagala tlak....(nisem sploh prepri?an ?e sem razumel tale GM sistem...) a se je ?e kar drl da mora bit lu?ka za to....

 

OK, mu spucam ma?ino, olje preverim ?e enkrat po 3min lavfanju ma?ine, zamenjam celo vakumsko cevko, sestavim nazaj in SEM SAMO ?EL....

 

?akam kaj bo sedaj spet naslednje, ampak FIAT je dober avto da veste.....

 

Nauk zgodbe: ?E DOBRO DA MU JE NAGAJAL ?TARTER; KER BI LAHKO KMALU KANTO PELJAL NA DINOS

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e slike....v?eraj sem ?el sam spat, telefon pa pozabil v puntotu

zeleno - olja kok ?e?, rumeno cev glava motorja - airbox, rde?e vakumska cevka (?e nova neskraj?ana)

post-2637-1314964570_thumb.jpg

post-2637-1314964583_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans je totalno bedn dan... Zjutri zajebem pa mi rata biokanto podret polno SMRDECIH razkrajajocih odpadkov... Okei zrihtam to oa grem pod tus.. Pol grem na banko dvignat gnar ni delala banka, grem po mojo in mi pol doma rata kljuce od avta skrit samemu sebi... Pol grema z mojo v park naju dez zalije, jo peljem domov za 1mm cliota falim in pravcajt zabremzam oa na levo zavijem ko je pred mano ba mokri cesti bremzal.. Pridem domov me spet zalije do vrat in pol se televizija ni delala zarad nevihte... Siol... Aja pa se stroma je zmankal... A ni super dan?

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Ja, en km pred Zapogam, tm k je tista hi?a na samem na desni ?e gre? iz Vodic, ena nikakva cesta pa prpele iz Dobru?e na levi strani. Tm se je tud na? ata zaletu, pa nasploh je tm kr dost pizdarij.

 

 

@qwerty, moj dan tud ni bil kej dost bol?i, od ?estih zjutri do pol ?estih popoldne sm bla v slu?bi, pol sm ?la v Kranj v nabavo za torte, pridem domov zmanjka elektrike, js pa za nardit 5 biskvitov. Pol kon?no pride, nardim 3, ura 10 re?em, n? bom jutr ?e dva, me kli?e best frendica, sta ?la s tipom narazn, tok o tem da bom ?la spat,..

 

Dons je pa moja prva frej sobota po treh mescih, zgledal je pa tko da sm bla ob 5h zjutrej ?e v slu?bi,...zdle me pa ?akata ?e dva biskvita, nafilat vseh 5 tort, do 17h more bit kon?ana dvonadstropna z gepardovim vzorcem, kobro in pajkom (nimam pojma kako bo to zgledal oz. kako nej sploh spacam skp to kobro), ob 17h mam sestank za poro?no torto, ob 18h prevzem torte, pol morm dokon?at ?e dvonadstropno hello kitty pa ?e eno ne vem kaj sploh nej nardim, aja pa ?e BF pride k men, ker pa?,..je v k... zard okoli??in,..fajn bi blo da pospravm stanvanje, ampak to je itak utopi?na misel,..ah ja :)

 

Jutr grem ?e zjutri v Kp na rojstn dan od ne?akinje, popoldne v Lj na rojstn dan, v pondelk bomo spet sigurno v slu?bi do ene 5h al pa ?estih, ob 8h se za?ne koncert v Cankarjevem domu, v tork sem baje frej, ampak morm bit itak ob pol sedmih v lj, pa en kup opravkov mam v centru,..v sredo morm pa itak ?e za?et s poro?no torto,..

 

Pomojem bom sama sebe sre?ala,...

 

 

Aja pa ?e Pms me daje in se bom pomojem sam zjokala usak cajt za brezveze.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem na ?ihtu ?e od devetih zjutri pa do 7 zve?er bom zihr. :angry: pol me bo pa spet konc mesca ?ef jahal zakaj mam tolk nadur. Pizda. le zakaj neki? joj, kje so tisti ?asi v socializmu, k se je delal 8 ur na dan? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem na ?ihtu ?e od devetih zjutri pa do 7 zve?er bom zihr. :angry: pol me bo pa spet konc mesca ?ef jahal zakaj mam tolk nadur. Pizda. le zakaj neki? joj, kje so tisti ?asi v socializmu, k se je delal 8 ur na dan? :ne vem:

 

 

Kok jih pa ma??

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za u?eri mi pa da dosti mislit, ?e v prvem pol?asu niti enkrat ne strelja? v okvir nasprtnikovih vrat, na DOMA?EM terenu!!! :hudicek: :ne vem: <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.