Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Sem se matru nedolgo nazaj na sosedovem vwju in renoju drugega soseda.....dons sta se pred bajto na ovinku pocla....2x totalka.... :huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj popoldne Micra ni hotla zaverglat, prvi problem odkar avto obstaja, samo se je pojavil drugi?, ker ma zdej not ?e drug akumulator.

 

Tole je sicer bolj za v Pohvalte se : 2. Akumulator vgrajen 11.6.2001, samo nalijem destilirano in spet pali kot strgan. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni zdaj ?e ve?ina tko zaprtih da ne mor? dolivat?

 

Njegov akumulator je star k zmaj (2001 je napisal). :D

 

Dans zju3 ?e spet en moron u napa?no smer po AC pi?il od Vodic proti LJ! :hudicek::vskalo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem pa sprobal kako deluje odto?na cevka na akomulatorju na ?olnu.... :D Tisti, ki je nazadnje vezal ?trom v ?olnu je bil pravnik....+ z akomulatorja na stikalo iz stikala pa naprej na zemljo lu?k ....s tem da je stikalo pri?ravfal direktno na ozemljen nosilec sede?a....vsa ?ast res

 

zrihtano druga?e, pali ko ?us

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

KR Saker ima te?ave s prostato. :angry2:

Mamiku jeb.. japoncem ?alabejzerskim. :angry:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem naredil 900km, ampak ne, regeneracijo je blo treba delat danes v snegu in de?ju sredi Kranja!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si.mobil je ?edalje bolj smotan, kumi ?akam oktober 2012, da se jih losam za vedno. S svojim ne-signalom mi parajo ?ivce iz dneva v dan in to na zelo razli?nih krajih (ko samo gleda? kako tukaj ni signala)! :hudicek::whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar dobil sms od Simobila, da bodo v naslednjih dneh pri nas in na?i okolici nadgrajevali omre?je in se opravi?ujejo za motnje v signalu. Izbolj?ali bodo pokritost, zmogljivost in hitrost sirokopasovnega mobilnega interneta.

 

Tako da pubeci, malo strpnosti :)

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam pa? svoje mnenje o njih in bom njihov signal ?e najbolj tako izbolj?al (samoiniciativno), da bom MENJAL ponudnika! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.