Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

da ni blo kaksno bolj brutalno srecanje s plocnikom?

 

Jaz sem tudi za to varijanto, ker druga?e ne more? samo na roki narest ?kode, samo bogsigavedi, kaj je bilo z gumo in feltno. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

milomater?ajfo...

 

?e tri dni sem se vozil z neverjetnim ?kripanjem ob zvijanju karoserije, ki je prihajalo iz zadnjega dela vozila... in danes ?ena pelje, jaz pa zadaj skoraj v prtlja?niku ob podrtem sede?u, glej ga zlomka, zadnje steklo ?kriplje ko se avto zvija... na zgornjem robu... ?pricnil malo silikon spreja in zdaj je malo bolj?e, samo se bojim, da bo to bolj ko ne za?asna re?itev :(

 

ne vem, al naj na?pricam cel rob okoli stekla... al naj dam steklo ponovno zalepit ?

 

sem mislil, da je med steklom in plehom fleksibilna tesnilna masa <_<

 

od ?esa lahko za?ne steklo ?kripat... in to kar naeknrat...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem tudi za to varijanto, ker druga?e ne more? samo na roki narest ?kode, samo bogsigavedi, kaj je bilo z gumo in feltno. <_<

 

No takole, zadeva z "roko" je re?ena :whatever: .

Kon?ni rezultat pa je naslednji: Prinesem novo roko, naletim na enega mojstra, ki je o?itno res vedel kako in kaj s podvozjem. Ker je bil sum in pa? dogovorjeno zamenja sprednjo levo roko, pregleda staro in ugotovi, da z njo ni ni? narobe, da ni bila ni? udarjena, skratka... Zmontira zadevo in naredi optiko... Tako kot je predvideval, so meritve pokazale popolnoma isto situacijo... Botom line: Nastavi prednji most in glej ga zlomka, zadeva je ravna v nulo ?zmeden? .

Torej dragi moji, ?e se vam na 6ki kdaj pojavi taka zadeva kot se je meni, najprej preglejte nastavitev mosta, ker se pri 6ki lahko nastavlja (in o?itno na nek na?in tudi raz?tela), ?ele potem se podajte v druge stro?ke. ?e bo kdo rabil sprednjo levo spodnjo roko pa jo lahko dobi pri meni :D Sem pa vseeno vesel, da je zadeva porihtana in da je bilo ugotovljeno, da ni bilo ni? udarjeno :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No takole, zadeva z "roko" je re?ena :whatever: .

Kon?ni rezultat pa je naslednji: Prinesem novo roko, naletim na enega mojstra, ki je o?itno res vedel kako in kaj s podvozjem. Ker je bil sum in pa? dogovorjeno zamenja sprednjo levo roko, pregleda staro in ugotovi, da z njo ni ni? narobe, da ni bila ni? udarjena, skratka... Zmontira zadevo in naredi optiko... Tako kot je predvideval, so meritve pokazale popolnoma isto situacijo... Botom line: Nastavi prednji most in glej ga zlomka, zadeva je ravna v nulo ?zmeden? .

Torej dragi moji, ?e se vam na 6ki kdaj pojavi taka zadeva kot se je meni, najprej preglejte nastavitev mosta, ker se pri 6ki lahko nastavlja (in o?itno na nek na?in tudi raz?tela), ?ele potem se podajte v druge stro?ke. ?e bo kdo rabil sprednjo levo spodnjo roko pa jo lahko dobi pri meni :D Sem pa vseeno vesel, da je zadeva porihtana in da je bilo ugotovljeno, da ni bilo ni? udarjeno :bravo:

 

Jeba na to pa nisem pomislil, ker se ?e vedo old skul, avti z mostom mi niso najbolj doma?i, bom pa na?tudiral. sramezljiv

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeba na to pa nisem pomislil, ker se ?e vedo old skul, avti z mostom mi niso najbolj doma?i, bom pa na?tudiral. sramezljiv

 

Ah daj no, saj nisi ti ni? kriv, haloooo :rozico:

Zajebal je tisti mojster, ki je v torek popoldne po meritvi optike stopil pod avto in kategori?no pribil, da na u? vidi, da je roka zvita. In glede na to, da je oblikovana v ?rko S, laik dejansko te?ko oceni zadevo, pa? verjame mojstru in niti pomisli ne na kaj drugega :whatever: . Va?no, da je porihtano in ok :jupiii: .

 

A morda rabi kdo rabljeno sprednjo levo spodnjo roko za 6ko??? :D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A morda rabi kdo rabljeno sprednjo levo spodnjo roko za 6ko??? :D

 

pi?i na bolho pa pod male oglase, pa ?akaj :)

 

a bo? zaupal (ali pa si ?e, pa sem spregledal) kolko stane ta zadeva ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemu sunce, spustila sprednja desna guma. :(

Js pa zjutraj 2X potegnem ko usekan, pa mi avto nekam v desno potegne, le zakaj. <_<

Sicer sem jo ?e napumpal, prej je imela 0,2 bara, sedaj ima 2.5 bara, pa da vidimo kaj bo ob 14 uri. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pi?i na bolho pa pod male oglase, pa ?akaj :)

 

a bo? zaupal (ali pa si ?e, pa sem spregledal) kolko stane ta zadeva ?

 

Nova je bila 110?-gotovina, vendar ni Mazda original.

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mentalno bolano in pa grozno za pogledat! :o:o:o

 

http://24ur.com/novice/svet/mamici-osmerck...o-s-smrtjo.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V 3pm, cel vikend sooooooonnnnncccceeee po jeprc sami motor?ki pi?li do morja, jest pa cajtam norice na obeh mulcih...

 

What have I done to deserve this. :angry:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa menda ja ne bo spet sneg, ko se neki ponuja! :ne vem: :whatever:

 

Pri nas na Rakitni sne?i. Trenutno stanje... Cca. 3 cm in piha ko pri norcih. <_<

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej u Kamniku je lih ena taka scena, na Dolenjskem pa je celo nek sne?ni vihar, skratka vreme za vola ubt! :whatever::rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni ?e vreme za na motor, je ?e premrzel asfalt :(

 

Po?asi po avtocesti, ni se za ride ...:) Sam za du?o (pa da vid? ?e v?ge..:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja madona, nej se ?e otopli, dost tega mraza, da aktiviramo na?e "toplokrvne" plehnate konji?ke! :ne vem: :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja madona, nej se ?e otopli, dost tega mraza, da aktiviramo na?e "toplokrvne" plehnate konji?ke! :ne vem: :P

 

Ho?emo poletje, ho?emo poletje!!! Ho?emo bikinije!!! (ne mi....)

 

Zima je bila 1A ta prava kot mora biti ampak pred vrati je marec, treba pa? pre?altat, nasmu?al smo se, zdej pa ajdemo u planine (na motor?ku...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ho?emo poletje, ho?emo poletje!!! Ho?emo bikinije!!! (ne mi....)

 

Zima je bila 1A ta prava kot mora biti ampak pred vrati je marec, treba pa? pre?altat, nasmu?al smo se, zdej pa ajdemo u planine (na motor?ku...:)

 

Nisem ?e utegnil it smau?at, pa imam 5 minut do smu?i??a. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poznam ta problem... v bistvu je sam ena te?ava - prebliz ma? ;)

 

Ne cajta NI, će pa ?e je pa se raje malo spo?ijem, namesto da bi se ?el razmetavat po snegu.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne cajta NI, će pa ?e je pa se raje malo spo?ijem, namesto da bi se ?el razmetavat po snegu.

 

Pa dec sej ma? no?no 19:00-22:00.

 

Ej kolk je kej guzve zdej, jaz bom sel petek ali soboto mal na no?no, sam upam da ne bo minus v dvomestni cifri brrrrrrrrr

 

Lahko naredimo en Mazda SKI Event pri tebi al pa kje da te ne poznajo.... :lol:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.