Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Prijatelj (ki me je ?akal v avtomobilu, ki je bil parkiran pred gara?o z lesenimi vrati, je zaverglu avto, ki je bil v prestavi) je mojo Rde?ko poslal naravnost v gara?na vrata :o ... k sre?i je blo treba samo malo polirat ... gara?a pa je hin ... :o

 

Datum njegovega pogreba ?e objavim ... B)

 

Zgledalo pa je nekako takole ... (prvi? v ?ivljenju sem vesel, da nimam avtomobila, ki ma 500KM)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Swps-MA06l0

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dej rajsi ti to nared, ker ce bi don to naredu, bi zgledal mal tko murko style

(razen ce seveda don hoce to narest) :P

 

 

Itak da Don to ho?e narest. Sam ne prjatlu ... :D

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?utje me daje ?e neki cajta; skoz neki mravljinci, pa mrzlca oz. kurja ko?a, skratka ?udn filing, pa me je kr mav strah jet do dohtarce, bemumast! <_<:whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?utje me daje ?e neki cajta; skoz neki mravljinci, pa mrzlca oz. kurja ko?a, skratka ?udn filing, pa me je kr mav strah jet do dohtarce, bemumast! <_<:whatever:

 

Ah, dokler ?upnika ni bliz, ni? bat. He he.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr, zdej smo bli 3 dni po Novm Sadu in BG, pa sm se res nagledu lepotic in postavnih ma?k, zdej tle pr nas sm kr mav razo?aran! Verjeli al ne, tam majo u 95 % primerih pa take postavce, ajej! <_< :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr, zdej smo bli 3 dni po Novm Sadu in BG, pa sm se res nagledu lepotic in postavnih ma?k, zdej tle pr nas sm kr mav razo?aran! Verjeli al ne, tam majo u 95 % primerih pa take postavce, ajej! <_< :ne vem:

 

Baje, da je z mo?kimi enako...al celo 99% :D

Icewoman is here!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho:

Dvakrat sem bil dol, pa se obakrat nisem mogel na?uditi kako je to mogo?e :rispekt:?zmeden?

 

 

Zato ker dol ?enske pravijo: "?ena treba da bude ljepa"

 

Je SLO ?enskam dala par lekcij starej?a gospa "vodi?ka" iz Beograda ko je bil neki izleti z ladjico po Savi.

Med drugim je rekla da so slovenke lepe samo bi bile lahko ?e lep?e ?e bi se redno ?timale v vseh pogledih kot se zagre. Jest sm skor umru od smeha :hohoho: , pri ?enskah pa same surle :hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho:

Zato ker dol ?enske pravijo: "?ena treba da bude ljepa"

 

Je SLO ?enskam dala par lekcij starej?a gospa "vodi?ka" iz Beograda ko je bil neki izleti z ladjico po Savi.

Med drugim je rekla da so slovenke lepe samo bi bile lahko ?e lep?e ?e bi se redno ?timale v vseh pogledih kot se zagre. Jest sm skor umru od smeha :hohoho: , pri ?enskah pa same surle :hohoho::hohoho:

 

sorry, ampak kar je res je res :bravo: ... no pa sej tud za Slo dedce velja, da premal nardimo zase. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako lahk re?e? da premal!

 

Ubistvu nardi? sam zase toliko da si sam s sabo zadovoljen in se po?uti? dobro! A ni tako?

Kar si pa drugi pa? mislijo je pa pol drug problem ki pa je nihov!!!

Se pa tud deloma strinjam s tabo-lahko bi res malo bol migali(?e bi seveda ?enska populacija mal bol mislila na sex in ne samo lepoto) :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa to ?udno, da matr mogo?e je vsaka 20a da ima kak?no kilco preve?, ostalo pa noro. Pa celo ko sem pr?akval ve? "krivih nosov" ki so mi ful grozni za videt pr ?enskah, pa niti jih ni bilo.

 

Pa kolega je tut iskal ?e bo videl kak?no v stilu "mornarske brade", ?e kdo ve kaj to pomen, pa tut ni bilo. To je mi?ljeno ?e iz profila pogleda? in je videt alla Lucky Luke <_<:D:hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mailorderbrides.ru? :D

 

Ne vem kako mi je ratalo, ampak sem mislil da imam registracijo ?ele maja, tako da sem v?eraj pogruntal da sem se 4 dni brez registriranega avta vozil :o. All in all se potem tam pustil 1300? za zavarovanje in tehni?ni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Laastnik tele Mece bi gotov u jamralnik kej napisu! :P

 

http://24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/avto...al-v-morju.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.