Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Kaj ?? lep?iga, da mor? drug dan ko si lastnik novega avtomobila menjat gumo (upam da samo gumo) ker se ti nekdo na ceov?ki odlo?i zapeljati z levega na desni pas (prakti?no vate) in med bremzanjem/umikanjem zadene? robnik, ki pore?e gumo, ki zazdj ?e ni spustila in upam da tut zu3 nou prazna tok da vsj do vulkanizerja pridem. GRRR in tko ti en bumbar pokvari dan.

 

Opazuj ?e, ?e ti slu?ajno ne bo nastala bula na mestu udarca, dr?im pesti da ne, se razume! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, mal pa res. :D

 

V?eri sm se pelu mim Podlehnika - ?e ni ?e kak?en kje :D

 

Mislim da je samo eden. Lahko bi se ustavil na :pepsi::cheers: .

Kam si pa ?el?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz Maribora, pol pa naprej do Pod?etrtka pol pa preko Sevnice proti domu.

 

Ja potem si ?el blizu mene.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opazuj ?e, ?e ti slu?ajno ne bo nastala bula na mestu udarca, dr?im pesti da ne, se razume! :)

 

Za bulo me niti ne zanima, guma je bila na robu presekana ( ni pu??ala pri?lo je do prve plasti, kao ?e n? tragi?nega) glede na to da so bile sprednje gume nekoliko zlizane in bi bile max ?e za to sezono sm se odlo?il da dobi novi prednji gumi, tako da 3 dni po nakupu dodatnih 160? :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:( ni ?e dost, ne gre, no?e nehat :( ena P**** al pa en P**** mi je lepo s klu?om ?ou po prakti?no celi dol?ini avta na voznikovi strani. Pa kaj ma folk od tega? Na enih mestih mislm da je ?lo lioh tok globok da nou sam za spolirat :(
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:( ni ?e dost, ne gre, no?e nehat :( ena P**** al pa en P**** mi je lepo s klu?om ?ou po prakti?no celi dol?ini avta na voznikovi strani. Pa kaj ma folk od tega? Na enih mestih mislm da je ?lo lioh tok globok da nou sam za spolirat :(

 

Pa da bi se tistemu takoj roka posu?ila - barabe nevo??ljive. Tole ti je en naredu k te pozna in si ne more sprijaznit s tem, da ima? cool limuzino.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e me pa kej razpizdi je pa tole, da se ti en spu??a na tvojo lastnino... bod dec pa prid do mene, ?e ti kej ne pa?e!!! :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ?e drugi? zaporedoma gledam (lani sem tudi). Zaenkrat ?alost, bom kr za Rusijo glasoval pa upal da ne bo kako srce izdalo, ?e zmagajo. Sme?no ampak so ?e najbolj naravne in ni nek cirkus pa ?e one so imele presenetljivo sodobno zvene? komad. :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda in Fiat bosta sodelovala pri novi Miati

 

The study calls for both Mazda and Fiat to develop two differentiated, distinctly styled, iconic

and brand-specific light weight, roadsters featuring rear-wheel drive. The Mazda and Alfa

Romeo variants will each be powered by specific proprietary engines unique to each brand.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pocu mi je ventil na sperdnji gumo pri 160km/h skoraj ne bi porajtal ce mi ne bi zapiskal in sm se vozu se kak km da sm lahko varno ustavu in zamenjal gumo..

 

potem sm moral pa Majesu plasat se 81 ojrov za nov senzor in 2 matici..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele je pa bil ''we all live in the yellow submarine'' kar na enkrat sva bla pod vodo :D lovil zadnje son?ne ?arke pa se je uscalo :aaaaa:

 

No se mi zdel da sva bla na istem.. js ravno rihtu zadeve za klub, pa si re?em treba k?n dodatn krog nardit v lepem vremenu, nakar se za?nejo temnit oblaki in sm po hitrem postopku letu do doma. Me je pa nevihta ujela malo manj kot 1km pred domom, tko da ni blo treba periskopa dvigovat :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Niti 3 tedne brezposelen pa mam ?e nov job.

Pa glih sem dubu odlo?bo iz zavoda za pla?an 3 mese?ni dopust.

Pa ?e lan nisem pokuru 14 dni dopusta.

Niti ne vem a bi bil vesel al jezen.

 

a ti lohk pomagam - vesel bodi, ?iht je pa le ?iht in danes to ni kar tako, da bi ti ga ponujali za vsakim vogalom :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dva dni sm tok te?na, da grem sama seb na ?ivce in res ne vem kako da nisem koga konkretno s k?nim pladnom okol smr?ka.

 

O?itno tele 10+ urne slu?bene akcije ne bojo ?le ve? dolg.

 

 

Da pa ne omenjam bisera od ?efa, ki se je lepo pisu za dopust tko, da se pokriva s sodelovcem, js nej pa v 6. mescu in v najve?ji gu?vi s cateringom crkavam po 12+ ur na dan tm,..mhm,..komi ?akam.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.