Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Allyssa, a se men sam zdi, al ti pi?e? sam v "jamralniku"? :ne vem:

Pod nujno rabi? enga ljubimca, da te vsaj enkrat na teden mal pocrkla pa bo kak?en "post" pol tud v "pohvalite se" :hohoho::jezicek:

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Allyssa, a se men sam zdi, al ti pi?e? sam v "jamralniku"? :ne vem:

Pod nujno rabi? enga ljubimca, da te vsaj enkrat na teden mal pocrkla pa bo kak?en "post" pol tud v "pohvalite se" :hohoho::jezicek:

 

 

No frajer ti dam 4 mesce neprekinjenga bruhanja, 240 ur v slu?bi na mesec, pa mojga ?efa, pa da te vidm kam bo? ti pisal, ?e bo? sploh ?e sposoben kam kej napisat. Si za?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No frajer ti dam 4 mesce neprekinjenga bruhanja, 240 ur v slu?bi na mesec, pa mojga ?efa, pa da te vidm kam bo? ti pisal, ?e bo? sploh ?e sposoben kam kej napisat. Si za?

 

Ammm.... nism mislu n? slabga s tem, ampak sm hotu tko mal na hec obrnt. Pa zgleda da ni uspel. Se opravi?ujem :unsure:

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

celo no? sm delu zdej pa zaspat nemorm popoldne morm bit pa na pikniku pa nevem al bom zdr?u al ne ... mo?no upam da bom ... :unsure:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

celo no? sm delu zdej pa zaspat nemorm popoldne morm bit pa na pikniku pa nevem al bom zdr?u al ne ... mo?no upam da bom ... :unsure:

 

pazi le, da nebo? spet na kaki bolni?ki pristal, da nebo? slu?ajn na Mazda?kem pikniku odsoten ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons je pa res vro?e zunaj, sem imel v lokalu na mizi na soncu cca. 60min postavljen telefon, ga primem v roke, res vro?, ni signala...?ez cel ekran pa pi?e TEMPERATURA :blink: Iphone se pregrel :hohoho: ampak je potem hitro za?el delati kot urca :jupiii: ...pomoje je to verjetno bolj namenjeno za ?enske, da ne pregrejejo telefona in raje varnostno opozori in vr?e ven signal :hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pazi le, da nebo? spet na kaki bolni?ki pristal, da nebo? slu?ajn na Mazda?kem pikniku odsoten ;)

 

Ni blo panike .... sm zdrzu do zjutri :D Sam man pa tazga tigrcka da je kr mal kriza :blink:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni blo panike .... sm zdrzu do zjutri :D Sam man pa tazga tigrcka da je kr mal kriza :blink:

 

nisi bil edini, js sm pr?u dons okrog 7h zutri dam XD

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vsakic ko grem do avta vidim novo prasko..tko da sm se odlucu da ga ne bom vec pral ker me bo infarkt zadel ziher.. bom pa konec leta vse to dal rihtat pri nasmu mojstru.. :D

 

A ga pu??a? na istem parkiri??u kot Gorjup13 (Alfa Honda fan)? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tle v Centru LJ smo ?utili zmerni potres in koko?ke so totalno prepla?ene, jaz pa ?e?im naprej! <_<:cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tle v Centru LJ smo ?utili zmerni potres in koko?ke so totalno prepla?ene, jaz pa ?e?im naprej! <_<:cheers:

 

center je baje bil v Millanu - Italija

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Argh najprej Pahor zjebe vrtce, pol me pa ?e JJ zakine z ukinitvijo subvencije za prvo re?evanje stanovanjskega problema. N? lepo se dopolnjujeta v skrbi za socialno ?ibke in mlade dru?ine...

 

Kdo ti je pa kriv da nisi v socialnem stanovanju doma, in da ima? tako velike prilive ker dela?? :vskalo:

 

Ja vse nam bodo vzeli oz. pa? nebodo dali ve? kar so v?asih dali. Mislim pa da je to subvencijo dejansko bilo te?ko zlorabit in nam je vsem res prav pri?la. Ja ?al.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo ti je pa kriv da nisi v socialnem stanovanju doma, in da ima? tako velike prilive ker dela?? :vskalo:

 

Ja vse nam bodo vzeli oz. pa? nebodo dali ve? kar so v?asih dali. Mislim pa da je to subvencijo dejansko bilo te?ko zlorabit in nam je vsem res prav pri?la. Ja ?al.

 

 

Sploh ni fora v tem da ima? tako velike prelive....ker je sistem narejen tako, da bolje da nima? ni?, niti slu?be in dobi? novo stanovanje, vrtec zastonj ipd. ?e ima? pa "normalno" pla?o, pa ra?unaj kredit do konc ?ivljenja cca. 600-700eur+ stro?ki, + vrtec par sto eur, dokladov ni?...ker tak ki ima pla?o mu od bruto trgajo davke (vemo da so zneski bolano visoki), tako da sam na koncu ni niti kreditno sposoben, drugi kateri ne dela oz. dela za minimalca je pa preskrbljen do konca ?ivljenja. OK vedno obstajajo ljudje kateri res ne morejo delati ipd., velika ve?ina jih pa hvata krivine, ker se jim ne spla?a delati. Sem prepri?an da ?e bi imel mazdaman 2500neto se nebi prito?eval da ne more dobiti subvencije ipd.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo ti je pa kriv da nisi v socialnem stanovanju doma, in da ima? tako velike prilive ker dela?? :vskalo:

 

Ja vse nam bodo vzeli oz. pa? nebodo dali ve? kar so v?asih dali. Mislim pa da je to subvencijo dejansko bilo te?ko zlorabit in nam je vsem res prav pri?la. Ja ?al.

 

Hja pred leti ko sem po ?ude?u ?e imel status ?tudenta in sem pred tem var?eval v shemi NSVS sva z mojo in enim otrokom naivno oddala pro?njo za nakup stanovanja iz sheme. Ni nama ratal.

Poznam pa modela, ki je 10 let nazaj vozu pice na ?rno, ?ena na sociali, v roku 1-2 let sta dobila stanovanje na tr?a?ki. ?ude?no sta potem oba na?la slu?be. Sam je ?alostno da dr?ava take bolj spodbuja, kot une ki si upamo kredit uzet. Men bi tud bolj pasal met socialno stanovanje kot kredo odpla?evat.

Jebi ga sej zato je jamralnik. ?e vedno mi pa ni jasno kako sem v vrtcu iz 3 sko?il v 6 razred :ne vem: .

Pri?akoval sem 4, ko so rekli da ne bojo ve? upo?teval kredita :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj po 11,5 letih sprejel odlocitev, da moj zvesti stirinozni prijatelj ne zasluzi trpljenja in odide pokoncno brez bolecin :(

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja pred leti ko sem po ?ude?u ?e imel status ?tudenta in sem pred tem var?eval v shemi NSVS sva z mojo in enim otrokom naivno oddala pro?njo za nakup stanovanja iz sheme. Ni nama ratal.

Poznam pa modela, ki je 10 let nazaj vozu pice na ?rno, ?ena na sociali, v roku 1-2 let sta dobila stanovanje na tr?a?ki. ?ude?no sta potem oba na?la slu?be. Sam je ?alostno da dr?ava take bolj spodbuja, kot une ki si upamo kredit uzet. Men bi tud bolj pasal met socialno stanovanje kot kredo odpla?evat.

Jebi ga sej zato je jamralnik. ?e vedno mi pa ni jasno kako sem v vrtcu iz 3 sko?il v 6 razred :ne vem: .

Pri?akoval sem 4, ko so rekli da ne bojo ve? upo?teval kredita :angry2:

 

 

Ka?ne pa sploh so cene vrtca? (sej vem, da stric google ve, samo sm prelena :D )

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ka?ne pa sploh so cene vrtca? (sej vem, da stric google ve, samo sm prelena :D )

 

Hm pojma nimam, letos je na? mal?ek zvisel in bo potrebno iskat privat varstvo. Druga? pa Allyssa, a nima? ti nekega popusta na koli?ino? :lol:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ka?ne pa sploh so cene vrtca? (sej vem, da stric google ve, samo sm prelena :D )

 

V medvodah je polna cena cca 390 za me?ani oddelek med 2-4 let.

razred pomeni pla?ilo 44% cene cca 170 ojrov. Polna za mlaj?e je pa cca 500+.

So pa razrede zdaj pokr?ili ker prej je ?lo po 10 posto zdaj grepa mal druga?e.

Je pa najve?ja fora da ti v dohodek ?tejejo zdaj vse tudi vrednost nepremi?nine, nobenga ne zanima ?e ma? pa 500+ evrov kredita. Po logiki neto pla?e bi moral biti v 4 razredu in pla?at taneki ?ez 100 ojrov.

OK sem se sprijaznu in letos bom namest morja pla?eval za vrtec, ?e se ne bo spremenil bom pa razmi?ljal ali je babica zmo?na 1 let do ?ple pazit na tamalo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.