Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Tle v Centru LJ smo ?utili zmerni potres in koko?ke so totalno prepla?ene, jaz pa ?e?im naprej! <_<:cheers:

 

Se iskreno opravi?ujem vsem ki ste pono?i imeli te?ave zaradi potresa, sej bi reku da bova drugi? bl mirna, sam dvomm :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Ptuju je 360? za 5 let starega otroka za tamale je pa okoli 500. Po prej?njem obra?unu sma pla?evala 40% cene po novem pa 53% pa so rekli da bo v povpre?ju za 3% ve? :vskalo:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Ptuju je 360? za 5 let starega otroka za tamale je pa okoli 500. Po prej?njem obra?unu sma pla?evala 40% cene po novem pa 53% pa so rekli da bo v povpre?ju za 3% ve? :vskalo:

 

nepobolj?ljiv optimist - nategujejo od vsepovsod pa jim ?e kar na besedo verjame? :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nepobolj?ljiv optimist - nategujejo od vsepovsod pa jim ?e kar na besedo verjame? :blush:

 

Saj jim nisem verjel amak po par mesecih ?akanja so nas tako "potola?ili", da ne bo hudo.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem kupoval so mi rekli

Mazda je zakon.

****

Mazda dr?i ceno.

za 9k noben niti ne pokli?e, poglejte po ?im so ?kode v priponki z isto ali podobno specifikacijo, razen xenona.

 

Mazda se ne kvari.

( v 100.000 km je crknil od ve?jih zadev intercooler, cev klime, motor prednje ?ipe, komplet zadnjih zavor s ?eljugami vred, prednji diski 4 krat, ?obe je bilo treba tudi ?e nastavit)

 

Mazda je poceni za vzdr?evanje.

(veliki servis na uradnem 1.500 1.800?, redni pa okol 400?)

 

Povzetek morda ni primeren mazda forumu ampak kamikaze (japonca) pr hi?i ziher ne bo ve?.

 

:vskalo: :vskalo: :vskalo: :vskalo: :vskalo: :vskalo:

post-3203-1338457367_thumb.png

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem kupoval so mi rekli

Mazda je zakon.

****

Mazda dr?i ceno.

za 9k noben niti ne pokli?e, poglejte po ?im so ?kode v priponki z isto ali podobno specifikacijo, razen xenona.

 

Mazda se ne kvari.

( v 100.000 km je crknil od ve?jih zadev intercooler, cev klime, motor prednje ?ipe, komplet zadnjih zavor s ?eljugami vred, prednji diski 4 krat, ?obe je bilo treba tudi ?e nastavit)

 

Mazda je poceni za vzdr?evanje.

(veliki servis na uradnem 1.500 1.800?, redni pa okol 400?)

 

Povzetek morda ni primeren mazda forumu ampak kamikaze (japonca) pr hi?i ziher ne bo ve?.

 

:vskalo: :vskalo: :vskalo: :vskalo: :vskalo: :vskalo:

 

pri nas je blo pa ?e 7 japon?kov na dvori??u od tega 4 Mazdojke, pa tut v prihodnje bo ?lo tako naprej :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem kupoval so mi rekli

Mazda je zakon.

****

Mazda dr?i ceno.

za 9k noben niti ne pokli?e, poglejte po ?im so ?kode v priponki z isto ali podobno specifikacijo, razen xenona.

 

Mazda se ne kvari.

( v 100.000 km je crknil od ve?jih zadev intercooler, cev klime, motor prednje ?ipe, komplet zadnjih zavor s ?eljugami vred, prednji diski 4 krat, ?obe je bilo treba tudi ?e nastavit)

 

Mazda je poceni za vzdr?evanje.

(veliki servis na uradnem 1.500 1.800?, redni pa okol 400?)

 

Povzetek morda ni primeren mazda forumu ampak kamikaze (japonca) pr hi?i ziher ne bo ve?.

 

:vskalo: :vskalo: :vskalo: :vskalo: :vskalo: :vskalo:

 

nevem kaj si delal da si 4 krat ploscice js sm jih sam enkrat in to sprednje mam 109000..servis okoli 300e,glavni servis na uradnem servisu 750-800 ojrov...

 

drugega takega pa mi ni nic crknalo..razn zadnjic senzor za pritisk pnevmatike..to je to...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nevem kaj si delal da si 4 krat ploscice js sm jih sam enkrat in to sprednje mam 109000..servis okoli 300e,glavni servis na uradnem servisu 750-800 ojrov...

 

drugega takega pa mi ni nic crknalo..razn zadnjic senzor za pritisk pnevmatike..to je to...

 

Hmm ICE saj bere? forum a ne? torej ve?, da so diski jajc in tresejo za vsak servis skoraj, ?e malo pretiravam. Moje cene pa so utemeljene z ra?uni in ponudbami, tko da... ?e ima? pa kake extra vee ala Labi pa sori ampak to ne ?teje.

 

In ker je v dana?njih ?asih EDINO merilo ?al denar, ve? denarja pomeni bolj?i avto, mora na ?alost zaklju?it da je ?koda o?itno bolj?i avto, zeleni perjanici v znaku navkljub.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gustav a si kupil SLO ali uvo?eno?

 

To je pa ?isto vseen. Edin ?e ima MMS vi?je cene za uvo?ene. Tud to me neb presenetilo.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pa ?isto vseen. Edin ?e ima MMS vi?je cene za uvo?ene. Tud to me neb presenetilo.

 

Sploh ni res da je vseeno, ?e si jo kupil pri ?vercerju in s prevrtenimi kilometri na koncu od kak?ne leasing hi?e kjer so jo pre****li vse po?ez potem ni ni? ?udnega da se je vse to zgodilo.....ker take stvari se dogajajo tudi pri drugih uvo?enih sumljivega izvora. ?e je pa na?a z vso znano zgodovino ima? pa prekleto smolo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sploh ni res da je vseeno, ?e si jo kupil pri ?vercerju in s prevrtenimi kilometri na koncu od kak?ne leasing hi?e kjer so jo pre****li vse po?ez potem ni ni? ?udnega da se je vse to zgodilo.....ker take stvari se dogajajo tudi pri drugih uvo?enih sumljivega izvora. ?e je pa na?a z vso znano zgodovino ima? pa prekleto smolo.

 

Aha.

Ja tkole je. Vsi foruma?i to?no vemo, da so vse, kar sem na?tel, tipi?ne M6 serijske napake, razen motorja ?ipe. Torej je spet vseen, a je iz uvoza al ni.

Drugo, omenjal sem cene rednih servisov in cene glavnega velikega servisa. poleg tega pa seveda ?e, kaj vse je crknilo. K sre?i skoraj vse v roku garancije, razen ?eljusti in cevi klime.

 

In ja, avto sem si sam pripeljal iz Nem?ije, ko je bil star 5 mesecev in imel 12.000km. Avto je bil preverjen in vsa jamstva pisno izdana, v Nem?iji redko kdo previja, to se dogaja potem tukaj v SLO - Banana republiki, kjer barabe smejo vse, po?tenjaki pa ni?.

 

Saj vsi crkujejo, ni? ne re?em. samo tukaj je pa absurdno. Pa cene popravil so tudi absurdne, s tem da avto o?itno ni ni? ve? vreden, vsaka kur?eva ?e?ka ?koda je ve? vredna. Fakoff.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Perjanica je tam zato ker je imel ustanovitelj firme ?koda enega Indijanca za pomo?nika in ne vem kaj se je zgodilo ampak v zahvalo njemu pa?. Lipovi listi so pa notri ker gre za simbol Slovanov torej tudi nas (spomnite se leta 91, ko nisi bil Slovenc, ?e nisi imel hi?ne ?tevilke na lipovem listu. ?al se to ?e malo pozablja. :)

 

Da malo pojamram, tale vreme ni za nikamor pa ?e kilometri (185.000 km) in dirkali??a bi znala prvi? terjati davek. Bi znal biti spodnji nosilec zani?. Ampak to je drobnarija, se bo hitro zamenjalo potem pa veselo naprej. :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaksne veze pa ma jaz na servisu?

nimam nobenih...pac sem sel tja prvic in drugic in tretjic in sem bil prijazen in nisem reku fakof in sem ratal redna stranka in dobim popust...tko kot boss, jest in se kdo...

 

nova 6-ka 45000 in eno leto stara, absolutno 0 napak. 2 redna servisa (skupaj 300 eur) in prvi nulti servis (0 eur, prinesel svoje olje)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud jst nobenem ne re?em fakof ampak se obrnem in grem. ?e mi nekdo pribije ceno 1.500 do 1.800? vem, da nimam kaj iskat, tudi ?e mi da ?e potem 3 al pa 15 %. ?e se pa spusti za 30 al pa 40%, potem smo pa na ba??ar?iji, tako da vem, da to ni mogo?e.

 

In sori, 150? za redni servis ni mogo?e, ?e nima? vez. Bom zanala?? vrgel gor cene vseh rednih servisov imam doma tabelo. Edinole, morda ?e so 2.2. motorji kaj druga?ni ,samo ti ima? ?e 2.0, dr?i?

 

 

Sicer sem pa itak samo pojamral, da je Mazda ena mojih najslab?ih odlo?itev, pa ne zarad avta, ampak zaradi stro?kov, ki mi jih povzro?a. Avto je ?ist ok, samo sori, po?utim se, kot da vzdr?ujem kazga 530D al pa E320CDI

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaksne veze pa ma jaz na servisu?

nimam nobenih...pac sem sel tja prvic in drugic in tretjic in sem bil prijazen in nisem reku fakof in sem ratal redna stranka in dobim popust...tko kot boss, jest in se kdo...

 

nova 6-ka 45000 in eno leto stara, absolutno 0 napak. 2 redna servisa (skupaj 300 eur) in prvi nulti servis (0 eur, prinesel svoje olje)

 

A MX5 je pa 'dru?insko zaplenjen' ??

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

In sori, 150? za redni servis ni mogo?e, ?e nima? vez. Bom zanala?? vrgel gor cene vseh rednih servisov imam doma tabelo. Edinole, morda ?e so 2.2. motorji kaj druga?ni ,samo ti ima? ?e 2.0, dr?i?

 

 

2.2 mam

in kot sem rekel, je mogoce...nimam nobenih vez, sem pa redna stranka in to je to...(je pa tud res, da sem pri njih nova kupil, oba staro 6-ko in novo 6-ko)

 

A MX5 je pa 'dru?insko zaplenjen' ??

 

kaj to pomeni?

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2.2 mam

in kot sem rekel, je mogoce...nimam nobenih vez, sem pa redna stranka in to je to...(je pa tud res, da sem pri njih nova kupil, oba staro 6-ko in novo 6-ko)

kaj to pomeni?

 

sestra....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud jst nobenem ne re?em fakof ampak se obrnem in grem. ?e mi nekdo pribije ceno 1.500 do 1.800? vem, da nimam kaj iskat, tudi ?e mi da ?e potem 3 al pa 15 %. ?e se pa spusti za 30 al pa 40%, potem smo pa na ba??ar?iji, tako da vem, da to ni mogo?e.

 

In sori, 150? za redni servis ni mogo?e, ?e nima? vez. Bom zanala?? vrgel gor cene vseh rednih servisov imam doma tabelo. Edinole, morda ?e so 2.2. motorji kaj druga?ni ,samo ti ima? ?e 2.0, dr?i?

Sicer sem pa itak samo pojamral, da je Mazda ena mojih najslab?ih odlo?itev, pa ne zarad avta, ampak zaradi stro?kov, ki mi jih povzro?a. Avto je ?ist ok, samo sori, po?utim se, kot da vzdr?ujem kazga 530D al pa E320CDI

 

5 x 20? olja (pa pretiravam) + filter 10? = 1 ura 40? - ?e vedno zlatarska.........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne razumem zakaj ne bi hodil recimo k pelkotu?

redne servise ti zrihta za manj kot 100 eur z oljem vred...sej ni vec v garanciji

 

jaz mx5 pri njemu vzdrzujem pa je tip velik bolj pedanten kor gama servis...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Napa?en navor ima?. :hudicek::hudicek:

 

Vem. Ampak ?al sem te prepozno spoznal.

 

ne razumem zakaj ne bi hodil recimo k pelkotu?

 

Saj bom......

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.