Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Glede na dogodek opisan v Razkurniku sem se potem par minut dobesedno tresu za volanom.  :unsure:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Amsterdamu se da normalno vozit po kolesarskih, ?e pa nanjo kdaj slu?ajno zaide pe?ec, ga fino naderejo. 

?e sem prav razumel imam vso pravico nadret vsakega kolesarja, ki se vozi po cesti, kjer je zraven kolesarska steza.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e sem prav razumel imam vso pravico nadret vsakega kolesarja, ki se vozi po cesti, kjer je zraven kolesarska steza.

Ne, ti ne. Mislim, nisi razumel prav. Hotel sem povedat, da se tam da vozit po kolesarskih stezah ker se to?no ve, da tam na njih ne bo nobenega pe?ca, parkiranega avtomobila ali pa koli?ka ki bi prepre?eval parkiranje.  

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam nizozemska je raj za kolesarje...sem skor preprican, da sem vec kilometrov naredil na kolesu tam kot pa z avtom...

splo carsko je, da imas kolesarsko avtocesto, ki je cist locena od ceste in plocnika in poteka po cist drugi trasi kot cesta/plocnik...npr. iz haaga v delft...

je pa res, da kot pesec se moras pazit kolesarjev, ce jim preckas stezo brez da bi gledal, kakor delamo pri nas, ker jih dobis po p...  :)

lani pa sem pogruntal, da imajo kolesarsko stezo celo do planespotting mesta pri schipholu, pa mi je ratalo delat kar kulske slike npr

10665103_10152754084104878_4747222243300

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, ti ne. Mislim, nisi razumel prav. Hotel sem povedat, da se tam da vozit po kolesarskih stezah ker se to?no ve, da tam na njih ne bo nobenega pe?ca, parkiranega avtomobila ali pa koli?ka ki bi prepre?eval parkiranje.  

 

Mislim, da si spregledal foro/poanto Bossa ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, ti ne. Mislim, nisi razumel prav. Hotel sem povedat, da se tam da vozit po kolesarskih stezah ker se to?no ve, da tam na njih ne bo nobenega pe?ca, parkiranega avtomobila ali pa koli?ka ki bi prepre?eval parkiranje.  

Aja razumem zdej... pri nas ne smem, ampak v Amstrdamu pa lahko. Ja tam so res civilizirani (ne pa mi balkanci), da te samo naderejo in malo po pi?ki usekajo (Labijeve besede).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da si spregledal foro/poanto Bossa  ;)

Ne ne, ti si spregledal. Med tem, da nekdo hodi po kolesarski ?eprav ob stezi poteka plo?nik in med tem, da nekdo vozi s kolesom po cesti zato ker je kolesarska steza neuporabna, JE razlika.  ;)

Pe?ec na kolesarski v Amsterdamu - skoraj 100posto da ni doma?in. Zato z njim na njemu razumljivej?i na?in ;) .

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakonsko in pravno ni razlike - dejansko si ne more? po svoje razlagat zakon, ker po tej logiki, ?e bi ugotovil, da je cesta preve? uni?ena bi smel z avtom zapeljati na plo?nik in bi se gor vozil. Ne vem ampak a se ti ne zdi ta logika malce zgre?ena?

 

Se pravi je pravilno, da se vsakega napizdi, ?e se ne obna?a tako kot mislimo, da je prav.... pa sem bil prepri?an, da je balkan tukaj, zdaj pa vidim, da je na nizozemskem. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakonsko in pravno ni razlike - dejansko si ne more? po svoje razlagat zakon, ker po tej logiki, ?e bi ugotovil, da je cesta preve? uni?ena bi smel z avtom zapeljati na plo?nik in bi se gor vozil. Ne vem ampak a se ti ne zdi ta logika malce zgre?ena?

 

Se pravi je pravilno, da se vsakega napizdi, ?e se ne obna?a tako kot mislimo, da je prav.... pa sem bil prepri?an, da je balkan tukaj, zdaj pa vidim, da je na nizozemskem. :ne vem:

Ne ne, na plo?nik se ne zapelje zarad zgonjene ceste ampak zarad parkiranja.

Balkan je tam kjer ?ivijo Balkanci, to bi pa ?e lahko vedel :P?

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu med Brezovco in Vrhniko so po ve?ini ?e naredili orenk kolesarske. Kjer se bentim niso odseki, kjer ?e ni kolesarske, ammpak tam kjer imajo prostora ogromno, kjer so ceste tko zoo?al, prav zaradi njih, da se avtobusa komaj sre?ata.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjal dve jabuk 5ski na servisu sedaj pa mora se 6ka.....gledam v vijolcen ekran.

 

Je dober telefon ampak kvaliteta oz vzdrzljivost je pa na ravni gnilega ananasa....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej tle je tut vijol?en ekran :D

 

 

A po novem se tazadnji rece ekran? :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz ure v ure se slabsa, prosim da ga pospremite na tej tezki zadnji poti...

Samo oni z Labijevim selfijem je bolj?i

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz ure v ure se slabsa, prosim da ga pospremite na tej tezki zadnji poti...

 

 

Verjetno ti zmanjkuje kaksne kartuse z barvo  :lol:  :jezicek:

 

Se javim, da mu nudim zadnji dom v teh tezkih trenutkih... Naj se vsaj tik pred koncem ima kolikor se da dobro  :cheers:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.