Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Na?i ko?arkarji zapu??ajo prvenstvo prej kot sem si predstavljal.  :zvizga:

Glede na tenutno kvaliteto, odpoved nekaterih klju?nih igralcev in centrov, ki so bili izbrani oz. jih trenutno premoremo, smo ?e dale? pri?li.?e v predtekmovanju se je lepo videlo, da ?im je bila nasproti malo kvalitetnej?a reprezentanca, nas ni bilo ve? nikjer.

Po mojem je problem pri precej na?ih igralcih psihi?na stabilnost .Me?ejo enkrat-dvakrat in ?e zgre?ijo, ne me?ejo ve?.

In glede na to, da na?a igra sloni predvsem na metih izza ?rte je nemo? kmalu tu.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lorenzo fliknu po tleh in sem kar mal slabe volje, ker se mu izmika naslov prvaka.  <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne da navija? za 99? Dosti vas ravno ni ne? :)

to sva mela pa zmer iz zmajem borbo jest za rossija on za lorencota =P =D 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne da navija? za 99? Dosti vas ravno ni ne? :)

Po pravici povedano nas nikoli nisem prestel :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lorenzo je ?isto brez karizme kot jo premoreta Rossi in celo Marquez, zato ga dosti ljudi ne prebavi. vklju?no z menoj :)

Jaz gledam dirko kot dirko in mi je super, 'vsec' mi je tudi 93. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Markec Markez je prihodnost MotoGP, tega se (verjetno) vsi zavedamo, ampak tamali je zaenkrat ?e predivji. No letos ni ve? tako agresiven kot lani, ?eprav je pa ?e zmeraj veliko po tleh.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Markec Markez je prihodnost MotoGP, tega se (verjetno) vsi zavedamo, ampak tamali je zaenkrat ?e predivji. No letos ni ve? tako agresiven kot lani, ?eprav je pa ?e zmeraj veliko po tleh. :zvizga:

Jaz sem tudi tako mislil, pa se je letos izkazalo da potrebuje superioren motor da zmaguje.

Bolj so prihodnost kalibri kot so Vinales, Petrucci , Smith

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odkar imam avto mi je ?e drugi? pri?el kamen?ek med disk in za??itno plo?evino - spredaj levo  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:

Zvok je pribli?no tak?en!

 

https://www.youtube.com/watch?v=QTxZD9KpQC4

hudi zvoki... ?e Hollywood si ne bi spomnil takih :o

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

rover spet guznu ... upam da je spet sam u?igalna tuljava + kabli  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo:  
sej vem da si morm mazdo nabavt sam dokler ?asa sem brez ?ihta pa brez kakr?negakoli prihodka lahko pozabm ... hvala bogu mam tok dobrga tasta da mi je dons pomagu avto prerint do kolega k ma delavnico da ga bomo lohk tok zrihtal da bo spet laufu tko kt je treba 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pogruntal da ni ne cinspula ne senzor na glavni gredi, varovalke in releji so dobri. Neki je pac na stromu oz na racunalniku ... v najbolsem primeru je lahko razkodiran kljuc ceprou mal dvomim ker se tud stevec za obrate ful cudn obnasa in kr obcasno skace neki po svoje.

Zacet morm gledat za kksnim drugim avtom, najrajs za kksno mazdico sam nevem kko bom to izvedu zarad financ :S

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pogruntal da ni ne cinspula ne senzor na glavni gredi, varovalke in releji so dobri. Neki je pac na stromu oz na racunalniku ... v najbolsem primeru je lahko razkodiran kljuc ceprou mal dvomim ker se tud stevec za obrate ful cudn obnasa in kr obcasno skace neki po svoje.

Zacet morm gledat za kksnim drugim avtom, najrajs za kksno mazdico sam nevem kko bom to izvedu zarad financ :S

Klemen, avto je totalni stro?ek in ?e ima? v denarnici strahovito ?ebulo potem raje najprej finance kokr tok po?timaj (da gre? vsaj lahko normalno v trgovino in ne pla?uje? s Strojani), ker stro?ki kot je registracija, zavarovanje in gorivo niti niso zanemarljivi, zlasti ?e si brezposeln ter nima? od prej kak?ne ? zaloge. sramezljiv  

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ni mu neki štimal
    • Nekaj jih lahko tudi k meni pripelješ!   So odlični za tarče...
    • STA: Opolnoči podražitev dizla in pocenitev bencina WWW.STA.SI Regulirana cena 95-oktanskega bencina na bencinskih servisih zunaj avtocestnega omrežja se bo opolnoči pocenila za 2,2 centa na 1,473 evra za liter. Liter dizla bo medtem dražji za 0,1 centa, nova regulirana...  
    • Sm kmet an s hribu doma an mi neki ni čist jasn.   Vzemimo Jesenice, kjer bolj poznam. Pred štiridesetimi leti so skozi Jesenice zjutraj pred šesto vozili avtobusi en za drugim. Večina jih je šla od Hrušice do Javornika, nekaj jih je šlo od Hrušice do Blejske Dobrave. In malo po štirinajsti uri so šli v nasprotno smer. In vsi so bili polni, nekateri kar nabito polni. Kaj se je spremenilo, da se zdaj to ne splača več? Celo do te mere, da bodo Jesenice najbrž ostale brez mestnih avtobusov... Resnično me zanima, kaj se je tako spremenilo?    
    • Jest vidim tudi problem v tem, da avtobusi zamujajo, npr, avtobus na katerega bi lahko jest šu, med tednom zamuja 20-30min, vsak dan. Druga stvar je pa pol spet neučinkovitost LPPja, k recimo da prideš do LJ, pol pa lovit LPP pa presedat za kamor greš ... Najboljši primer neumnosti je 8ica, k gre na Brnčičevo (v industrijsko cono) enkrat na pol ure!? oziroma med šolskimi počitnicami enkrat na uro!!!  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.