Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

lu?ka je pri?gana od vrat.

Ce jo imas na vrata, drugace pa mislim da je v armaturki rdeca res da zelo majhna

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PRevozil 1000km ?ez vikend z avtom in mopedom, pol pa doma na ?tengah odletim....upam da ne bo treba gipsa na roki.......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PRevozil 1000km ?ez vikend z avtom in mopedom, pol pa doma na ?tengah odletim....upam da ne bo treba gipsa na roki.......

Ej...jure bo ok...samo mrzli obklatki po?ivati pa boooo.lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma to je tko k pr men, ko sem ?e 40km naredu na biciklu pa pridem dam in ho?em na dvori??e zavit pa zataknem za rob plo?nika, obrnem balanco ampak kolo pa ostane v tisti smeri in ?ofnem, da sem ?ist poprasakan vse povsod. Tko da doma je najbolj nevarno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?mego gleda na gsm "kurc kej." :zvizga:

Danasnji dan pa res, brsu iz sihta ob 17h, tak da sm padu u polozaj waservage za kake 2 urce, ker ze 14 dni spim po slabe 4 urce...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predolgo sem imel mokre kopalke na sebi in me je napihal, pa mam zdej rahle te?ave v ledvenem delu, da se premikam kot Robocop.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebe.o japonsko kvaliteto. Po 7000km prevo?enih, sem danes ob ?i??enju odkril:

- vtrgan ?iv na mojem sede?u (pojma nimam kak, pazim avto ko malo dete)

- na sovozni?kih vratih dve luknjici od kamen?kov (pojma nimam kak)

- polno nekih risov (kot da je lak iz tempera barvic)

 

Prej vozil Nissana tri leta in ni bil pol tolko porisan, imel sem vsega dve luknjici od kamen?kov, pa ?e to na haubi logi?no..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po v?e?kih sode? so o?itno to va?e mokre sanje :zvizga:

Uf, take zadeve so mi mikavne ravno ene toliko kot si je tale golob ?elel postati, da toliko ostane od njega kot je na fotki razvidno (?mego bi reku kurc kej od goloba ostalo).  :lol:

post-185-0-01072700-1438534506_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se je po pol leta usnje v M6 znucal, so pa zamenjali pod garancijo - na moje veliko za?udenje samo prevleko, ker usnjeni sede?i v mazdi so ponovem zgolj prevleke....

Jebe.o japonsko kvaliteto. Po 7000km prevo?enih, sem danes ob ?i??enju odkril:
- vtrgan ?iv na mojem sede?u (pojma nimam kak, pazim avto ko malo dete)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.