Agerg Napisano 29. maj Prijavi Napisano 29. maj Ja, kaj naj ti rečem. ESA ima nizek proračun. NASA pa tudi. Pa oboji kar veliko naredijo s tem kar dobijo. Vse pohvale tistim tam, ki to zvozijo. Realnost je pa, da za kaj resnega in uresničenje tega kar se napoveduje, bo moralo biti pa veliko več. Citiraj
Slivka Napisano 29. maj Prijavi Napisano 29. maj No, še vedno imajo denar za velike ognjemete: Blue Origin's New Glenn rocket exploded in a huge fireball during a test in Florida: What you need to know WWW.YAHOO.COM Jezz Bezos described the incident as a "very rough day" in a major setback for the company's space venture. Elon Musk said of the incident, "Rockets are hard." 1 Citiraj Od kar imam Forda, sem postal pešec...
Z M A J Napisano 30. maj Prijavi Napisano 30. maj Arsenal sem zdajle navijal, pa seveda niso zmagali 1 Citiraj Lepa kot slika, na sliki pa traktor
Bini Napisano 30. maj Prijavi Napisano 30. maj pred 2 urama je Z M A J napisal: Arsenal sem zdajle navijal, pa seveda niso zmagali Jaz sem pa za taprave... Citiraj
Slivka Napisano 2. junij Prijavi Napisano 2. junij dne 31. 5. 2026 ob 0:12 je Boss napisal: Jaz sem pa za nogomet pa ga ni bilo. Sicer bi spadalo bolj med "smeh", ampak ko si že napisal... Grem v službo in srečam sosedovega mulca, mu je moped crknil, gre pa v srednjo šolo. Ga pobašem s seboj pa se po poti malo pogovarjava in nanese tema na to tekmo, pa reče mulc: - "Sm gledu tekmo, pa glih fotr not uleti. Sm hitr na pornič preklopu - je blo lažje pojasnt..." 1 3 Citiraj Od kar imam Forda, sem postal pešec...
Z M A J Napisano 6. junij Prijavi Napisano 6. junij Danes že na dobri poti v smeri Menine s poganjalcem, AMPAK sem Oslička že imel naloženega v izposojenega Ceed-a, da grem gume napumpat na Petrol Kamnik. Pa jih res napumpam in se odpeljem v smeri Češnjic v Tuhinju, da parkiram Kijo ter izvlečem Oslička ven. No guma zadnja guma ponovno prazna in ga nisem rabil niti ven vlečt iz prtljažnika. Tolažilna poganjalska vožnja potem s Trekingom do Ravbarja, tam pivo in povratek v Sutjesko; nekih 30km vsega skupaj. Ravno dovolj za ogrevanje, ko imam zdaj fikmezz v planu. Sem si pa želel Menino, tako da klinc pa prazneg gume, heh 1 Citiraj Lepa kot slika, na sliki pa traktor
Boss Napisano 6. junij Prijavi Napisano 6. junij A boš šel na tole Jubilejni 20. kolesarski vzpon Terme Snovik – GTC 902 Črnivec - domžalec.si DOMZALEC.SI V soboto, 20. junija 2026, vas vabimo na že jubilejni 20. kolesarski vzpon Terme Snovik – GTC 902 Črnivec, kjer vas čaka odlična športna... Citiraj
Z M A J Napisano ponedeljek ob 14:38 Prijavi Napisano ponedeljek ob 14:38 Pogorela najvišje ležeča kmetija: poginile vse živali, lastnik poškodovan | 24ur.com WWW.24UR.COM Požar je minulo noč zajel najvišje ležečo kmetijo v Sloveniji, kmetijo Bukovnik pod Raduho. Po prvih podatkih Policijske uprave Celje je požar zajel celotno domačijo, tako stanovanjsko hišo kot gospodarska... 4 Citiraj Lepa kot slika, na sliki pa traktor
Z M A J Napisano torek ob 17:56 Prijavi Napisano torek ob 17:56 Če se še kdo opogumi donirat, je tule QR koda in vse ostalo. Sem nakazal nekaj cekinov, za dober namen. V OBČINI SOLČAVA UDAR STRELE ZANETIL POŽAR - DO TAL POGORELA DOMAČIJA V BUKOVCU - solcava.si WWW.SOLCAVA.SI Požar v Občini Solčava V noči z nedelje na ponedeljek, 22. junija 2026, je po še neuradnih podatkih udar strele zanetil požar na območju Občine Solčava, na najvišje ležeči kmetiji v Sloveniji – v Bukovcu... 1 Citiraj Lepa kot slika, na sliki pa traktor
Priporočeno sporočilo
Pridružite se pogovoru
Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.