Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

nekdo je bil dovolj prijazen, da mi je na pokrovu motorja naredil 2 najmanj pol metra dolgi praski nad vsako lu?jo...

 

 

:(

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nekdo je bil dovolj prijazen, da mi je na pokrovu motorja naredil 2 najmanj pol metra dolgi praski nad vsako lu?jo...

:(

 

prekleti manjaki takim bilo bi treba nohte pulit :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izgleda je bil tak dan. Jaz sem v petek pri?el iz slu?be pa ugotovil, da se mi je nekdo prav lepo naslonil na odbija? Klijota. Oziroma potegnil po robu desnem ko je ?el o?itno ven iz parkiri??a ali pa parkiral notri in je ?el preblizu. Saj sem skoraj vse lahko spoliral ampak je pa ?e vseeno ostala ena ?rta ker nima ve? barve.

 

 

Pa ravnokar sem uveljavil parkiri??e za eno vdrtino na boku. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da bi vsaj po odbija?u... bi potem uveljavljal parkiri??e... kako naj na havbi doka?em, da je po?kodba s parkiri??a...

?eprav je nekdo to na parkiri??u naredil... pasmumater...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa lih prispel na delovno mesto, pa spet tle gradbinci pod oknom tak hrup izvajajo, da bom usak cajt znoru! <_<

 

Aja zamudu sm pa skor urco in pol (osebne zadeve)! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah sej ne bo ti hudga, eno urco dobro bo trajal, pa na koncu vam sugerirajo odgovore, tko da kdor tega ne polo?i, je res kmet brez zemlje! :harhar::blush::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah sej ne bo ti hudga, eno urco dobro bo trajal, pa na koncu vam sugerirajo odgovore, tko da kdor tega ne polo?i, je res kmet brez zemlje! :harhar::blush::P

 

Se strinjam ja, samo tako no, bolje da bi ?el v kafano na sonce za eno uro :) hehe

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1,5 let star BOSCH S4 ne dela ve?... :P v soboto na meritve alternatorja, ?e je OK, pa menjava akumulatorja v garanciji...

 

danes prvi? v ?ivljenju uporabil MES, v vsega 20 minutah je blo re?eno :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1,5 let star BOSCH S4 ne dela ve?... :P v soboto na meritve alternatorja, ?e je OK, pa menjava akumulatorja v garanciji...

 

danes prvi? v ?ivljenju uporabil MES, v vsega 20 minutah je blo re?eno :)

 

Logi?no ?e pa nem?ko robo tla?i? v japonca. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Logi?no ?e pa nem?ko robo tla?i? v japonca. :D

 

ja ka pa naj dam? originalnega za 224 EUR ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1,5 let star BOSCH S4 ne dela ve?... :P v soboto na meritve alternatorja, ?e je OK, pa menjava akumulatorja v garanciji...

 

danes prvi? v ?ivljenju uporabil MES, v vsega 20 minutah je blo re?eno :)

 

zagonska mo? je bila 15%... DOBU NOVEGA brez dodatnih podvpra?anj... here goes another 2 leti... :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izgleda je bil tak dan. Jaz sem v petek pri?el iz slu?be pa ugotovil, da se mi je nekdo prav lepo naslonil na odbija? Klijota. Oziroma potegnil po robu desnem ko je ?el o?itno ven iz parkiri??a ali pa parkiral notri in je ?el preblizu. Saj sem skoraj vse lahko spoliral ampak je pa ?e vseeno ostala ena ?rta ker nima ve? barve.

Pa ravnokar sem uveljavil parkiri??e za eno vdrtino na boku. :whatever:

 

Kako ironi?no, jaz sem tudi opazil lepe praske po sprednjem odbija?u, na isto foro kot pri tebi. Kak?ne barvo ti je pa pustil? Pri meni je bila ?rna.. <_<

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj je dobro v?asih prebrati navodila......pi** sem kreten.

post-2637-1275325644_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm...senzor je tista ?rna pika kjer je ?pegu naliman. Mogo?e to da si jo dal malo na zatemnjeno steklo?? ?eprav vseeno bi bilo lep?e ?e bi jo dal na levo zgoraj oz. levo spodaj :) pa ?e Darsovc ni? ne maha ker jo lepo vidi. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta ?rn je za de?, un mali na notranjem ogledalu pa za svetlobo :vskalo:

jaz pa gledam ko bik kaj se mi coming home vzge za bajto v senci pri belem dnevu

 

Jutri bom moral zgleda na DARS povpra?at ?e je mo?na zamenjava z ra?unom..... :rulam:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.