Skoči na vsebino

Mazda ne v?ge


Priporočeno sporočilo

Sepravi potem si imel na crtici na kateri pise E ...jest sem mislil, da imas na "prvi", kar je se slaba 1/4 benza, zato mi je bilo cudno. Drgac pa tole se res ni za igrat, ker bos benz pumpo zjebal na tak nacin. Sploh ce ga ferglas v prazno, ker ni dovolj benza...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislil sem zadnjo crtico pred rezervo, sigurno se cca za skoraj 100km benza, prilagam sliko. Klanec je bil pa tudi precej polozen...

 

http://shrani.si/f/3J/10G/ehcf23D/202001301200522.jpg

 

Je pa res, da se mi velikokrat prizge rezerva in potem grem tankat...Se mi je pa to zgodilo prvic, da avto ni vzgal (lastnik sem 6 let).

Naslednji teden ga itak peljem do Pelkota, da pogleda, ker mi je cudno, da kar naenkrat ni vzgal in nocem, da se to ponovi.

 

 

Ima kdo kako idejo kaj bi bilo tisto pretakanje tekocine ob zagonu motorja?

 

Mi je pa avto vcasih verglal okoli 3 sek preden je vzgal. Zjutraj je ponavadi vzgal kot bomba takoj, potem sem sel npr. v trgovino cca 5km in se je pri ponovnem vzigu bolj matral, okoli 3-4 sekunde. Ugasnjen je bil priblizno pol ure.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislil sem zadnjo crtico pred rezervo, sigurno se cca za skoraj 100km benza, prilagam sliko. Klanec je bil pa tudi precej polozen...

 

http://shrani.si/f/3J/10G/ehcf23D/202001301200522.jpg

 

Je pa res, da se mi velikokrat prizge rezerva in potem grem tankat...Se mi je pa to zgodilo prvic, da avto ni vzgal (lastnik sem 6 let).

Naslednji teden ga itak peljem do Pelkota, da pogleda, ker mi je cudno, da kar naenkrat ni vzgal in nocem, da se to ponovi.

 

 

Ima kdo kako idejo kaj bi bilo tisto pretakanje tekocine ob zagonu motorja?

 

Mi je pa avto vcasih verglal okoli 3 sek preden je vzgal. Zjutraj je ponavadi vzgal kot bomba takoj, potem sem sel npr. v trgovino cca 5km in se je pri ponovnem vzigu bolj matral, okoli 3-4 sekunde. Ugasnjen je bil priblizno pol ure.

Jaz sem imel isti problem na prej?nji Mazdi. ?e sem ga ugasnil po kratki vo?nji je pol dolgo verglal...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem sva se prav razumela do kam si imel benz. Skoraj nemorem verjeti, da si imel toliko bencina in avto ni vzgal (neglede na klanc). Mogoce pa plovcek narobe kaze :P. Jest sem imel vedno toliko bencina oz. Se manj pa ni bil nikoli problen. Sem pa imel na plin in sem ponavadi tankal 15-20?, ko se je prizgala rezerva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je men tud KIA po?enjala. ?e sem avto pri?gal in naredil recimo manj kot kilometer ter ugasnil, pol je pa kr rablo ene 5 sekund verglanja, da je ponovno v?gala.

A ni te?ava pri vziganju ogrete ma?ine lahko znak te?ave na senzorju v?iga?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je men tud KIA po?enjala. ?e sem avto pri?gal in naredil recimo manj kot kilometer ter ugasnil, pol je pa kr rablo ene 5 sekund verglanja, da je ponovno v?gala.

To dela tut moja Mazda... Vzrok? Re?itev?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni te?ava pri vziganju ogrete ma?ine lahko znak te?ave na senzorju v?iga?

Pri VW je bil neko? problem v softwaru, so neki za?trikal in posledi?no topel slabo v?igal, smo ?e rihtali na kolegovem golfu5.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.