Skoči na vsebino

Pokanje vetrobranskih stekel na mazdah


jures

Priporočeno sporočilo

Ko sem bral Bossov problem in druge je o?itno da imajo predne ?ajbe na mazdah problem, saj niso kaljene al karkoli ?e za na?e razmere.

 

Koliko vas je tukaj s to 'izku?njo'?

 

Moja Mazda 5 GTA - 2 x menjana prednja ?ajba!!!!!

sedaj ?e Xedos 6 - ?akam ?ajbo

 

Poprej na Seatih in pezoju moram priznat, da sem slisal veliko kamnov zadeti ?ipo pa je pre?ivela, na mazdah pa jo ?e prah zruka....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na moji tudi ?e 1X menjana.Dal gor drugo,ne original.Baje ene 10X tr?a.

Bomo videli...so dejali...

 

Ja za xedosko cakam neko tajvansko in baje 5x tr?a

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok se pravi zdaj mene caka se menjava sipe :(

glede na to, da sem mel bolj ali manj vse tipicne okvare za 6-ko :P

 

(pa glih sem razmisljal kako mocna je sipa glede na vse mozne projektile, ki so pristali na njej)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na stari ?estki ena luknjica, ki so jo zaflikali, na tej je pa ?ipa kr po?la in je raspoka dalja? iz dneva v dan. Tretji dan je pa me iz carglassa ?e niso poklicali, kaj je zdej s to ?ajbo oziroma kdaj bo. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na stari ?estki ena luknjica, ki so jo zaflikali, na tej je pa ?ipa kr po?la in je raspoka dalja? iz dneva v dan. Tretji dan je pa me iz carglassa ?e niso poklicali, kaj je zdej s to ?ajbo oziroma kdaj bo. :angry:

 

vr?i ?ajbo ven pa bo? mel delni kabrio..pa ?e klime ti nebo terba kuriti kar pripomore k manj?i porabi gorive in s tem manj?e onesan?evanje okolja :bravo:

gremo na?i.....

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vr?i ?ajbo ven pa bo? mel delni kabrio..pa ?e klime ti nebo terba kuriti kar pripomore k manj?i porabi gorive in s tem manj?e onesan?evanje okolja :bravo:

 

Poraba ne bo manjsa... ker bo aerodinamika malo pokvarjena :bravo:

 

Sicer pa... dosedaj s sipami se nisem imel problemov, da bi kar same pokale... Pri Xedos6 je pocla, ker je priletel en konkreten kamen nanjo...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok se pravi zdaj mene caka se menjava sipe :(

glede na to, da sem mel bolj ali manj vse tipicne okvare za 6-ko :P

 

(pa glih sem razmisljal kako mocna je sipa glede na vse mozne projektile, ki so pristali na njej)

 

Glih zdej en dan sem bral na It.mazda forumu,da ki kao imajo najve? strani z okvarami od vseh avto-forumov. :dudek:

Kje pa je ta "nekvarljivost" in kvaliteta Mazd??

In ?e eno-da imajo Mazde 2004 in 2005 eno napakico,serijsko,namre?,?e jih rad tera?,popapcajo nenormalno

veliko olja in posledi?no lahko-zaribajo.Kar nekaj primerov imajo tudi oni tam ?ez. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobr ste tole temo spro?l....

 

jaz sem namre? od decembra 2008, ko imam avto, pridelal ene 8 luknjic v ?ipi. So res mini, nikjer razpoke, ampak dobesedno vsak ?e tako majhne kamen o?itno pusti sled. Noro. Kot da so ?ipe iz masla....

 

Aja, pa ne vozim drugim tik za ritjo in ve?inoma furam AC.

 

Res je pa kriminal to posipanje pri nas.... V tujini nisem nikjer videl peska na cestah, samo raztopino.

No ja, bo ?e, smo pa? 20 let za ostalimi.

 

:blush:

 

P.S. kak?en je ta Bossov problem in kje je opisan? (glej prvi post)

 

LP

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

P.S. kak?en je ta Bossov problem in kje je opisan? (glej prvi post)

 

LP

 

pri njegovi vinjetni dilemi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.