Skoči na vsebino

Nova Mazda 3 - SLO predstavitev


Grega_

Priporočeno sporočilo

Evole ?e na Cosmosu :)

 

http://www.avtomobilizem.com/modules/articles/?art_id=2391

 

Evole, in za 15t EUR dobi? zelo soliden avto z dosti opreme, sedaj kot vidim je DSC ?e v CE opremi (prej je bil ?ele pri TX), potovalnega ra?unalnika t?e se ne motim tudi ni bilo v CE opremi, in vstopni motor je 1.6 (105 konjski) - enaki kot prej. Pametna odlo?itev da so se znebili 1.4 ma?ince, ki je bila res pre?voh.

Pa ?e ena pametna odlo?itev pri 2.0 motorju - kot sva ?e z Uro?om govorila, pri sedaj ?e "stari" GTA, manjka ?esta prestava kar so zgleda tukaj popravili. Motorja 2.2 dizel morata pa kar trgati :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evole ?e na Cosmosu :)

 

http://www.avtomobilizem.com/modules/articles/?art_id=2391

 

Evole, in za 15t EUR dobi? zelo soliden avto z dosti opreme, sedaj kot vidim je DSC ?e v CE opremi (prej je bil ?ele pri TX), potovalnega ra?unalnika t?e se ne motim tudi ni bilo v CE opremi, in vstopni motor je 1.6 (105 konjski) - enaki kot prej. Pametna odlo?itev da so se znebili 1.4 ma?ince, ki je bila res pre?voh.

Pa ?e ena pametna odlo?itev pri 2.0 motorju - kot sva ?e z Uro?om govorila, pri sedaj ?e "stari" GTA, manjka ?esta prestava kar so zgleda tukaj popravili. Motorja 2.2 dizel morata pa kar trgati :)

 

A ni to sedaj EU direktiva - DSC v osnovi?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evole ?e na Cosmosu :)

 

http://www.avtomobilizem.com/modules/articles/?art_id=2391

 

Evole, in za 15t EUR dobi? zelo soliden avto z dosti opreme, sedaj kot vidim je DSC ?e v CE opremi (prej je bil ?ele pri TX), potovalnega ra?unalnika t?e se ne motim tudi ni bilo v CE opremi, in vstopni motor je 1.6 (105 konjski) - enaki kot prej. Pametna odlo?itev da so se znebili 1.4 ma?ince, ki je bila res pre?voh.

Pa ?e ena pametna odlo?itev pri 2.0 motorju - kot sva ?e z Uro?om govorila, pri sedaj ?e "stari" GTA, manjka ?esta prestava kar so zgleda tukaj popravili. Motorja 2.2 dizel morata pa kar trgati :)

 

Ma ne vem,no.Mene oblika ne prepri?a... :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa limuzinska ful :ljubezen: takratka pa ne kej preve?, oblikovno so mi npr. pe?oj?ki al pa seati bl simpati?ni! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

ok... prvi vtisi, potem ko sem jo malo pretipal.... ?akam pa ?e na testno, da letimo en krog:

 

- notranjost - LEPA!

vendar manj?a kot v stari trojki, ob?utek utesnjenosti je precej?en

 

- zunanjost ?portna in privla?na!

 

- cene PREVISOKE :(

osnovni model brez klime je 14.900 EUR :(

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Osnovni model brez klime??? :huh: ?e pa je prej?nja 3ka bla ?e v osnovi z klimo,sicer ro?no ampak vseeno. :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem se prav sedaj vrnil iz mojega "omiljenega" Mazda servisa.

Videl novo 3-ko,sedel v njej in splo?en vtis?

Tudi meni noter lepa notranjost in sede?i ostalo pa mi ni v?e?.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sem v KR nahitro videl eno hatchback, pa se mi ni zdela lih uau <_<

 

Sm pa dans sedel v tanovmu Meganu Kupeju, pa sm total zmeden ven izstopu - orng stroj, vsaj po ob?utku v vozilu! :ljubezen::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem sedel v novi trojki pa moram re?, da je vsaj kar se gumbov ti?e veliko bolj razumljivo opremljena kot ?estica. O?itno so med na?rtovanjem ?estke in trojke najeli strokovnjaka, ki se spozna tudi na ergonomijo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pa je mo?no, da se da dobit avto te klase leta 2009 brez klime - to mi je ful ?udno! <_< :ne vem:

 

?al je mo?no... lahko pa tudi pri base opremi dokupi? klimo sam ne vem v ?em je point, da ne bi pol vsaj CE opremo kupil :ne vem:

 

Ma ?ist tko bom rekel... ?e nima folk dnarja za to, da bi avto s klimo kupil pol ?al gleda predrag avto in bi moral kupiti kaj cenej?ega al pa rabljenega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ?ist tko bom rekel... ?e nima folk dnarja za to, da bi avto s klimo kupil pol ?al gleda predrag avto in bi moral kupiti kaj cenej?ega al pa rabljenega.

 

Bo dr?alo. Po drugi strani, prijatelj prakti?no nikoli ne vklopi klime pa je imel avtomobile s klimo ?e v ?asih, ko se je pri nas ve?ina ljudi vozila v jugotih. Meni ne gre toliko te?ko v glavo to, da si nekateri ne privo??ijo klime, pa? pa to, da si ne privo??ijo aibagov.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kvaliteta stane samo je vseeno malo preve? malo da? zravben pa dobi? polno opremljeno 6 - ko

 

Jah tole ja pa pri vseh avtih, da ?e malo doda?, ampak pri Mazdi je nekako takole da mora? ?e kar dobro opremljeno trojko izbrati in ?ele na to nekaj dodati da dobi? neko srednje opremljeno ?estko. Potem se pa za?ne cincanje :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah tole ja pa pri vseh avtih, da ?e malo doda?, ampak pri Mazdi je nekako takole da mora? ?e kar dobro opremljeno trojko izbrati in ?ele na to nekaj dodati da dobi? neko srednje opremljeno ?estko. Potem se pa za?ne cincanje :blush:

 

Ne dr?i ?isto.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo spet se dogaja pri mazdi to, da hoces recimo met TE opremo (ki je zame cist ok) in recimo se xenon...ampake ne gre

da prides do xenona moras vzet GTA...sploh ne razumem zakaj je to tko?

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo spet se dogaja pri mazdi to, da hoces recimo met TE opremo (ki je zame cist ok) in recimo se xenon...ampake ne gre

da prides do xenona moras vzet GTA...sploh ne razumem zakaj je to tko?

 

hja, jebi ga... Golfa si kup pa sploh xenona ne more? dobit, tako se vsaj ne sekira? zakaj ga v dolo?eni opremi ni :hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako da ne? glih pri vw-ju lahk vzames najcenejso opremo pa das se xenon gor

 

ker si boss in ne morem na pamet govort sem moral do vw cenika :D :

 

biksenonski ?arometi

- biksenonska ?arometa za zasen?eno in dolgo lu?

- dinami?no uravnavanje vi?ine svetlobnega snopa

- naprava za ?i??enje ?arometov

- indikator nivoja teko?ine za pranje stekel

PXE o o o o 1.511,05 eur

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe... so kon?no dali to mo?nost. ?e pred tremi tedni novega Golfa nisi mogel dobiti s xenoni. Malo preveri po cestah pa bo? videl, da jih ni ;)

 

So pa res rekli, da bo do poletja tud to dobavljivo in kot ka?e kon?no so to res dali kot opcijo. Sicer je pa treba tolk opreme dopla?at, ki je pri drugih serijska, da so kon?ni zneski v nebesih.

 

Druga? pa pride cena tako opremljenga Golfa kot je moja Mazda 6 GTA za cca par tiso? ? dra?je. Tolk o imenu VolksWagen, ker o?itno je to bolj TeuerWagen.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Ma ja Labi sej ve?, da pr Nemcih bo Golf zmagu pa ?e po?ljejo na test voz gnoja z napisom zadi Golf GTI.

 

Tolk o objektivnosti, ker bi me res te?ko prepri?ali, da je A3 slab?i od Golfa. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.