Skoči na vsebino

Ali ?elite, da Lojz zapusti forum


Symon

Ali ?elite, da Lojz zapusti forum?  

56 uporabnikov je glasovalo

  1. 1. Odgovor

    • Da
      33
    • Ne
      23


Priporočeno sporočilo

sramezljiv Vzamem nazaj vse svoje besede in se opravi?ujem. Naj Lojz ostane ker se ne bom ve? potegoval za ostale. Samo to bi rad napisal, pa ?e me takoij banate, da naj pa? serje po glavi komur ho?e, jaz se z njim ne grem ve?. Konec koncev, ?e je to njegov edini hobi mu ga res ne bom odtegoval. Za spremembo od njega pa? jaz za svojim sarkazmom stojim z imenom in priimkom on se pa? skriva za (nami?ljeno) anonimnostjo. ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 318
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

daj spakiraj s foruma, ?e ti ne pa?e tukaj, pa ne serji non stop... noben te ne sili da si na tem forumu, saj je forumov ?e ogromno... bo bolj?e za nas, pa za vse, ?e se ti ne bo? nonstop ogro?enega po?util pa flancal...

 

dosedaj bi ?e otrok opazil, da pa? nismo dorasli njegovemu razmi?ljanju in zato pa? ne spada na ta forum...

 

fajn se mej v ?ivljenju, ?e ga ma? in si zadovoljen z njim... tule pa pa? nehaj najedati ! SRE?NO!

 

Symon pa je dobil za svoje primerjave pa debile tudi krepko zau?nico...

 

Sej bom ?el, n? bat. Ste kar mo?ni v anketi. Kar dobro vam gre. Moram pohvalt. Kdo bi si mislu, kaj se lahko naredi ?e se zdru?i mo?i in stakne "pametne" glave skupaj. Ampak zadnjo bo reku va? kolega ?lender. Njega pa ne boste kar tako z preglasovanjem. ?e bo treba bom ?e jaz dal za en radar, pa ga naj montirajo tam zadaj za Gamo. Magari bom ?e ?upnika nahecal pa bo ?e on organiziral kak?en ofer, da bo nekaj ever?kov pricurljalo. Bo ?lender objavil kdo je bil donator. Vse za varnost. Vi se pa po?rite pol, k boste moral po omejitvah vozit. hehe..

Kak?no zau?nico je Symon dobil? A tako, da se na privat i potiho pogovarjate kaj boste naredili? Mene pa tukaj JAVNO lin?ate?

In ja, jaz za razliko od tebe in vas imam ?ivljenje. Za vas je ?ivljenje avto, ki ga ?astite kot sveto kravo. Pa gas. Pozabil pa ste da je ?ivljenje ?e kaj druzga kot poliranje in krancanje avta.

In kdo tebe sili da me bere?? A nima? gumba ignore?

 

sramezljiv Vzamem nazaj vse svoje besede in se opravi?ujem. Naj Lojz ostane ker se ne bom ve? potegoval za ostale. Samo to bi rad napisal, pa ?e me takoij banate, da naj pa? serje po glavi komur ho?e, jaz se z njim ne grem ve?. Konec koncev, ?e je to njegov edini hobi mu ga res ne bom odtegoval. Za spremembo od njega pa? jaz za svojim sarkazmom stojim z imenom in priimkom on se pa? skriva za (nami?ljeno) anonimnostjo. ;)

 

Ti majster se mora? opravi?iti meni! Mene si ?alil. Si pozabu? Men si reku debil, ne nekomu drugemu. Torej re?t mora?; opravi?ujem se ti Lojz za tebi izre?ene debile itd... Tako se to naredi. Opravi?il si se forumovcem, mene pa v naslednjem stavku spet popljuval.

In tud, ?e si se zdaj ti ostalim tukaj opravi?il, tvoje ?alitve in provokacije so botrovale mojo obrambo, ki je spet prinesla nekaj DA-jev v moji anketi. To se pa ne da popravit ve?.

 

PS: Oh, spet imam novo titulo. Lepo. Ta mi je pa v?e?. Hvala KAALman!

Te titule mi je pa kar ?koda, ker bo kmalu utonila v pozabo.

 

PS 2: Porka du?!!!!! Kako je mogo?e, da so mi na honda forumu ?e v naprej blokirali moj IP? A je to spet kak?na kuhna od tukaj? Kako je to mogo?e, pa nikol ?e nisem bil na njihovem forumu?n Kdor koli od vas je to naredu, bi blo lepo da popravi zadevo. ?e druzga ne, boste vsaj lahko vidli kako bo potekala Lojzova borba z tamkaj?njimi divjaki. Lahko mi boste celo vi izbrali nick.

Tile modeli so me banali ?e preden sem se sploh oglasu. Zanimivo kako se lojza kar naenkrat vsi divjaki bojijo. In Symon je reku kako bodo Honda?i dali vetra meni. Sploh ne upajo spregovorit z mano. Se bom moral pa z drugim ra?unalnikom prijavit, ?e ne bo ?lo druga?.

No, tud za njih ima ?lender zdravilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PS 2: Porka du?!!!!! Kako je mogo?e, da so mi na honda forumu ?e v naprej blokirali moj IP? A je to spet kak?na kuhna od tukaj? Kako je to mogo?e, pa nikol ?e nisem bil na njihovem forumu?n Kdor koli od vas je to naredu, bi blo lepo da popravi zadevo. ?e druzga ne, boste vsaj lahko vidli kako bo potekala Lojzova borba z tamkaj?njimi divjaki. Lahko mi boste celo vi izbrali nick.

Tile modeli so me banali ?e preden sem se sploh oglasu. Zanimivo kako se lojza kar naenkrat vsi divjaki bojijo. In Symon je reku kako bodo Honda?i dali vetra meni. Sploh ne upajo spregovorit z mano. Se bom moral pa z drugim ra?unalnikom prijavit, ?e ne bo ?lo druga?.

No, tud za njih ima ?lender zdravilo.

 

hehe :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, ?e bi ti spo?toval tist kar si reku, da bo? bi se glede na rezultata ankete trenutno 19 za da da zapusti? proti 15 da ne moral ?e zdavnaj umaknat in ?e ti ni ?e jasno s svojo nestrpnostjo do drugih in zmerjanjem vse tu z divjaki si si nabral preve? sovra?nikov, ki komaj ?akamo, da se "spoka?" stega foruma dol, ker o?itno, ?e tega sam nisi spososben je ?iv dokaz da si popolnoma neresen in se niti na?el, ki si jih obljubil nedr?i?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, ?e bi ti spo?toval tist kar si reku, da bo? bi se glede na rezultata ankete trenutno 19 za da da zapusti? proti 15 da ne moral ?e zdavnaj umaknat in ?e ti ni ?e jasno s svojo nestrpnostjo do drugih in zmerjanjem vse tu z divjaki si si nabral preve? sovra?nikov, ki komaj ?akamo, da se "spoka?" stega foruma dol, ker o?itno, ?e tega sam nisi spososben je ?iv dokaz da si popolnoma neresen in se niti na?el, ki si jih obljubil nedr?i?.

 

Anketa traja 14 dni. Ko bo poteklo 14 dni (naslednji ponedeljek) se jaz pospravaim od tukaj. Tako sem reku in tako bo. In vi boste tako odlo?ili. Ne jaz. In tukaj bo spet zavela stara sapa in usklajeno brezvezno in dolgo?asno nabijanje ter plozanje o najvi?ji hitrosti, ki jo va?e mazdice dose?ejo in "zanimiva" debata o porabi va?ih mazdic. Pa popanje brezveznih sme?kov drug drugmu, se bo nadaljevalo. Boh ne daj pa kak?no re?t o preveliki brzini. To je tukaj bogokletno omenit. To je tukaj zmerljivka.

Torej Lojz bo od?el od tukaj, ker to ho?e te VI. In vi to ho?ete samo zato, ker vas Lojz u?i in opominja na to, na kar vas je opominjal tudi ?e va? in?truktor vo?nje in izpitna komisija. Torej opozarjam vas, na spo?tovanje CPP in hitrostne omejitve, ki so klju? do zmanj?anja najte?jih in smrtnih nesre?. ?alostno in sramotno za civilizacijski svet. Ampak kaj ?mo? Se boste ?e spomnili na Lojza takrat, ko boste s svojim avtom v jarku, ali pa bognedaj koga zaradi prevelike brzine ubili. Vi ne boste pospravili mene zaradi ?aljivk, ki to sploh niso bile. ?e bi blo to res, bi moral Symon spokat ?e davno pred mano. Ampak ?aljivke ki jih Symon deli men, vam pa?ejo in godejo, tisto kar pa jaz vrnem, vam pa ne pa?e.

Zakaj vi in?truktorju in komisiji niste rekli, tako kot pravite meni, ?e? naj se spoka, ker vi ne boste vozili po omejitvah? Zakaj tega niste povedal, ?e preden ste dobili vozni?ko dovoljenje? Zakaj ste ?li delat vozni?ko dovoljenje, ?e pa se no?ete dr?at CPP-ja? Kdo vas je silil v nekaj ?esar no?ete? Saj vozijo avtobusi vlaki... pa se vozte z njimi, ?e vam ne pa?e vozit se tako kot se na cesti MORA vozit z avtom. Zakaj tako, kot nekateri cigani, ne vozite brez vozni?kih dovoljenj? Vi imate svoja pravila, tako kot jih imajo cigani. Vi ne rabite pravil, ki veljajo v civiliziranem svetu. Va?a pravila so lastna pravila.

Torej tvoji o?itki so, tako kot vse drugo tukaj, brezvezni. Jaz kar obljubim, naredim. In jaz bom od?el s tega foruma, ker sem obljubil da se bom dr?al anketnega izida.

Jaz sem s podpisom na vozni?ko dovoljenje tudi na nek na?in obljubil, da se strinjam in da se bom ravnal po predpisih in tudi omejitvah. Torej jaz obljubo dr?im. Vi pa ker se no?ete dr?at predopisov in hitrostnih omejitev pa se obljube NE dr?ite. Torej VI, ki delate ?talo po cesti boste izlo?ili nekoga, ki po cesti vozi tako kot se MORA vozit.

Temu se pravi Mazda forum.

 

PS: A ima tukaj tisti, ki je na hondin forum javil moj IP "jajca in se javi tukaj?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Lojz - baje so Honda?i sekta, tako da vpra?anje ?e bi jih uspel v pravo vero preobrazit! :P

 

Oooo verjamem, da so Honda?i posebni kanoni. Tako kot BMW-ja?i. Slednji pa itak naredijo najve? sranja na cesti. Ve?jih bedakov od BMW-ja?ev ni na cest. Pol si pa ?e sledijo Audija?i, Honda?i, Volkswagnovci itd...Ampak avti iz gestapo koncerna vodijo. To je dejstvo. In kdor je pameten jih ne posnema ampak prezira. Nekateri, kot vidimo, jih imajo za vzgled ter tekmujejo z njimi.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako pa to ve? lojz kaj si tud ?e na teh vseh forumih bil al kako?? :ne vem:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako pa to ve? lojz kaj si tud ?e na teh vseh forumih bil al kako?? :ne vem:

 

Ne, nikol ?e nisem bil na honda forumu. Kliknu sem na link, ki mi ga je dal Symon, pa se mi takoj izpi?e, da sem bil iz njihovega foruma izklju?en. Prse?em, ?e nikol prej nisem bil na honda forumu. Le kaj bi iskal tam?To mi smrdi na to, da je nekdo od tukaj zanesu moj IP na tisti forum. Ni lepo od tistega, ki je to naredu.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ah dej no dej!

mal pretirava? si morda ?e mal preve? spil da take klanfa????

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ah dej no dej!

mal pretirava? si morda ?e mal preve? spil da take klanfa????

 

Ej, majke mi! Prse?em!

Pi?e mi;

Iz tega foruma si bil izlo?en.

Za dodatne informacije se, prosim, pove?i z Administratorjem ali z upraviteljem foruma.

 

In NIKOLI nisem bil ?e na Honda forumu, kaj ?ele da bi kaj pisal ali debatiral tam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

PS: A ima tukaj tisti, ki je na hondin forum javil moj IP "jajca in se javi tukaj?

 

Tukaj na tem forumu imam tudi nekaj hona?ev, ki so bili ali pa so postali honda?i, tako da so va?e pote verjetno prebrali in potem blokirali va? IP, tako da krivit in iskat tistega z jajci, ki je samo na mazda forumu, nima smisla.

Ste probali na nissan forumu ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj na tem forumu imam tudi nekaj hona?ev, ki so bili ali pa so postali honda?i, tako da so va?e pote verjetno prebrali in potem blokirali va? IP, tako da krivit in iskat tistega z jajci, ki je samo na mazda forumu, nima smisla.

Ste probali na nissan forumu ? ?zmeden?

 

Aaa taka je pol ta stvar?

Torej so honda?i navadni pezdetje, ki so koraj?ni in mo?ni samo, kadar so z avtom na cesti?

Na Nissan forumu tud ?e nisem bil. A mi da? link?

Pravzaprav sem bil jaz do zdaj samo na dveh forumih, oziroma treh. Pred va?im forumom sem bil na Alter si, ki je itak "renoviran" Mobisux, ki zdaj totalno propada. lahko se pohvalim, da sem bil od precej uporabnikov in celo nekaterih moderatorjev napro?en, naj se vrnem na omenjene forume, saj tam postaja totalno brezveze, sux je pa itak v zadnjih vzdihljajih. Dolo?eni ljudje se zavedajo, da forum deluje in je ?iv tam kjer se ljudi pusti, da povedo svoje. Potreben je sve? veter. Pa ni va?no od kje ta veter piha. Kjer se uveljavlja diktatura, tak forum propade ali pa postane brezvezen, ker si ljudje itak nimajo ve? kaj povedat. Potem se gredo pa samo ?e kak?ne igrice, pa brezvezne sme?ke popajo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Anketa traja 14 dni. Ko bo poteklo 14 dni (naslednji ponedeljek) se jaz pospravaim od tukaj. Tako sem reku in tako bo. In vi boste tako odlo?ili. Kje pa je bilo na za?etk govora o tem, da anketa traja 14dni? Ne jaz. In tukaj bo spet zavela stara sapa in usklajeno brezvezno in dolgo?asno nabijanje ter plozanje o najvi?ji hitrosti, ki jo va?e mazdice dose?ejo in "zanimiva" debata o porabi va?ih mazdic. Pa popanje brezveznih sme?kov drug drugmu, se bo nadaljevalo. Boh ne daj pa kak?no re?t o preveliki brzini. To je tukaj bogokletno omenit. To je tukaj zmerljivka.

Torej Lojz bo od?el od tukaj, ker to ho?e te VI. Ja in ker nima "jajc", da bi od?el sam, tako kot smo dolo?eni iz kakih drugih forumov ?e, pa zato ni bilo potrebne kake ankete kot zate g. Lojz. In vi to ho?ete samo zato, ker vas Lojz u?i in opominja na to, na kar vas je opominjal tudi ?e va? in?truktor vo?nje in izpitna komisija. Torej opozarjam vas, na spo?tovanje CPP in hitrostne omejitve, ki so klju? do zmanj?anja najte?jih in smrtnih nesre?. Aja, Lojz, kaj pa oni, ko vozijo na cestah, kjer je zgornaj omejtev 90 60 ali pa celo 50 a oni pa ne povzro?ao nesre?, je predobro dokazano, da delajo voznike, ki se dr?imo omejitev v?asih tudi malo nestrpne, ker pa? eni nimamo ?asa kot ga imajo ti nedeljski vozniki. ?alostno in sramotno za civilizacijski svet. Ampak kaj ?mo? Se boste ?e spomnili na Lojza takrat, ko boste s svojim avtom v jarku, ali pa bognedaj koga zaradi prevelike brzine ubili. Vi ne boste pospravili mene zaradi ?aljivk, ki to sploh niso bile. ?e bi blo to res, bi moral Symon spokat ?e davno pred mano. Ampak ?aljivke ki jih Symon deli men, vam pa?ejo in godejo, tisto kar pa jaz vrnem, vam pa ne pa?e.

Zakaj vi in?truktorju in komisiji niste rekli, tako kot pravite meni, ?e? naj se spoka, ker vi ne boste vozili po omejitvah? Zakaj tega niste povedal, ?e preden ste dobili vozni?ko dovoljenje? Zakaj ste ?li delat vozni?ko dovoljenje, ?e pa se no?ete dr?at CPP-ja? Kdo vas je silil v nekaj ?esar no?ete? Saj vozijo avtobusi vlaki... pa se vozte z njimi, ?e vam ne pa?e vozit se tako kot se na cesti MORA vozit z avtom. Zakaj tako, kot nekateri cigani, ne vozite brez vozni?kih dovoljenj? Vi imate svoja pravila, tako kot jih imajo cigani. Vi ne rabite pravil, ki veljajo v civiliziranem svetu. Va?a pravila so lastna pravila.

Torej tvoji o?itki so, tako kot vse drugo tukaj, brezvezni. Jaz kar obljubim, naredim. In jaz bom od?el s tega foruma, ker sem obljubil da se bom dr?al anketnega izida.

Jaz sem s podpisom na vozni?ko dovoljenje tudi na nek na?in obljubil, da se strinjam in da se bom ravnal po predpisih in tudi omejitvah. Torej jaz obljubo dr?im. Vi pa ker se no?ete dr?at predopisov in hitrostnih omejitev pa se obljube NE dr?ite. Spet neko natolcevanje brez dokazov, spet obto?uje? ljudi, ki jih ne pozna?, pa ti o?itno nima? pojma, da je tako tvoje obto?evanje lahko celo kaznivo dejanje. Torej VI, ki delate ?talo po cesti boste izlo?ili nekoga, ki po cesti vozi tako kot se MORA vozit.

Temu se pravi Mazda forum.

 

PS: A ima tukaj tisti, ki je na hondin forum javil moj IP "jajca in se javi tukaj?

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aaa taka je pol ta stvar?

Torej so honda?i navadni pezdetje, ki so koraj?ni in mo?ni samo, kadar so z avtom na cesti?

Na Nissan forumu tud ?e nisem bil. A mi da? link?

Pravzaprav sem bil jaz do zdaj samo na dveh forumih, oziroma treh. Pred va?im forumom sem bil na Alter si, ki je itak "renoviran" Mobisux, ki zdaj totalno propada. lahko se pohvalim, da sem bil od precej uporabnikov in celo nekaterih moderatorjev napro?en, naj se vrnem na omenjene forume, saj tam postaja totalno brezveze, sux je pa itak v zadnjih vzdihljajih. Dolo?eni ljudje se zavedajo, da forum deluje in je ?iv tam kjer se ljudi pusti, da povedo svoje. Potreben je sve? veter. Pa ni va?no od kje ta veter piha. Kjer se uveljavlja diktatura, tak forum propade ali pa postane brezvezen, ker si ljudje itak nimajo ve? kaj povedat. Potem se gredo pa samo ?e kak?ne igrice, pa brezvezne sme?ke popajo.

 

?e nekoga lahko poeenotimo z njimi in sicer vas G.Lojz, ker ste mo?an samo za tipkovnico, oni pa na cesti.

Link bomo zrihtal, tekom dneva.

Mislim da se tukaj to ne bo zgodilo, lahko se moim.

Od kje vem ta ideja ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nekoga lahko poeenotimo z njimi in sicer vas G.Lojz, ker ste mo?an samo za tipkovnico, oni pa na cesti.

Link bomo zrihtal, tekom dneva.

Mislim da se tukaj to ne bo zgodilo, lahko se moim.

Od kje vem ta ideja ?

 

YavarYe X6V6 tako je tudi prav in tako bi moralo bit. A niso forumi temu namen? Da se debatira? Forum je nekaj podobnega kot parlament. Tudi v parlamentu se debatira in tudi v parlamentu se kre?ejo mnenja. In mnenja se MORAJO kresat! Ker, ?e se v politiki ne kre?ejo mnenja v parlamentu, se kre?e pa na frontah, kjer ljudje potem umirajo. V na?erm primeru, se bo pa ?e naprej kresalo pa na cesti, ker vi in vam podobni ne verjamete temu kar jaz govorim. Boste ?e na sebi izkusili, ?e meni ne verjamete. Brez skrbi.

 

Verjem YavarYe X6V6 da tud jaz ne bom prosu vas, ?e lahko tukaj ostanem.

A o diktaturi me spra?uje?? YavarYe X6V6 tolk za neumnega me pa spet ne rabi? imet.

 

PS:YavarYe X6V6 lahko si siguren tudi v to, da vas bo pri?el enkrat Lojz v ?ivo pogledat zadaj za Gamo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

YavarYe X6V6 tako je tudi prav in tako bi moralo bit. A niso forumi temu namen? Da se debatira? Forum je nekaj podobnega kot parlament. Tudi v parlamentu se debatira in tudi v parlamentu se kre?ejo mnenja. In mnenja se MORAJO kresat! Ker, ?e se v politiki ne kre?ejo mnenja v parlamentu, se kre?e pa na frontah, kjer ljudje potem umirajo. V na?erm primeru, se bo kresalo pa na cesti, ker vi ne verjamete temu kar jaz govorim. Boste ?e na sebi izkusili, ?e meni ne verjamete. Brez skrbi.

 

Verjem YavarYe X6V6 da tud jaz ne bom prosu vas, ?e lahko tukaj ostanem.

A o diktaturi me spra?uje?? YavarYe X6V6 tolk za neumnega me pa spet ne rabi? imet.

 

Nimam nobenga za neumnega, samo od kje vam ideja o diktaturi, mene ni blo 16 dni na forum, sploh nisem imel nobenega kontakta z nobenim, pa si malo preberte kdo je pol diktiral kaj naj se dogaja-pi?e, tako da lepo prosim ?e zaklju?ite z diktaturo, oziroma razmi?ljanje o tem. Pa? nas je ve? ne podobno ampak enako misle?ih in potem je tako izgledalo. ?e pa imate mene za ?loveka ki diktira tukaj na forumu mi lahko verjamete da bi letel ?e po par urah in ne dnevih,ampak ker je demokracija bom-o ukrepali ?ele po koncu glasovanja, da nebo kakih pripomb, kakorkoli ?e bo se bo anketa kon?ala, vam bom jaz dal ?e kak dan-dva da se lahko poslovite od svojih prijateljev, ok ?

 

Sedaj pa lepo prosim, ?e mi lahko odgovorite na vsaj pol zastavljenih vpra?anj, ki sem jih jaz vam zastavil po va?ih temah, lepo prosim in hvala.

 

Kre?em pa raje js kako fri?no mlado nenasitno. :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam nobenga za neumnega, samo od kje vam ideja o diktaturi, mene ni blo 16 dni na forum, sploh nisem imel nobenega kontakta z nobenim, pa si malo preberte kdo je pol diktiral kaj naj se dogaja-pi?e, tako da lepo prosim ?e zaklju?ite z diktaturo, oziroma razmi?ljanje o tem. Pa? nas je ve? ne podobno ampak enako misle?ih in potem je tako izgledalo. ?e pa imate mene za ?loveka ki diktira tukaj na forumu mi lahko verjamete da bi letel ?e po par urah in ne dnevih,ampak ker je demokracija bom-o ukrepali ?ele po koncu glasovanja, da nebo kakih pripomb, kakorkoli ?e bo se bo anketa kon?ala, vam bom jaz dal ?e kak dan-dva da se lahko poslovite od svojih prijateljev, ok ?

 

Sedaj pa lepo prosim, ?e mi lahko odgovorite na vsaj pol zastavljenih vpra?anj, ki sem jih jaz vam zastavil po va?ih temah, lepo prosim in hvala.

 

Kre?em pa raje js kako fri?no mlado nenasitno. :ouje:

 

YavarYe X6V6 Jaz bom od?el brez tvojega bana. Enostavno se tukaj ne bom ve? pojavil. tako da ti bo delo pri?parano. Enako sem naredu tudi na Alter si in Mobisuxu. Jaz sam sem se tako odlo?u in nikoli ve? tam pojavil.

In zakaj ?e, bi ti mene od tukaj pospravu ?e po parih urah?

In na kak?na vpra?anja bi ti rad odgovore? Jaz sem tebi odgovoril ?a na vsa vpra?anja. Ti in ostali pa na moja vpra?anja sploh ne odgovarjate.

V svoj pravinik tega foruma lahko komot zapi?e? osnovno pravilo ki tukaj gor velja. In to je; Kdor se z nami ne strinja je tukaj neza?eljen. To si ti pokazal ?e v debati kjer smo se prvi? "usekal" in to je debata o vinjetah. Tam si ti pokazal vso svojo demokracijo in svojo "strpnost" do druga?e misle?ih.

Torej, ?e nisem za vinjete sem neza?eljen. In ?e nisem za prekora?itev hitrosti sem prav tako neza?eljen. Itd...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz a te niso na alter banal? Ko si se prosil, da te odbanajo za poslovilca?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

YavarYe X6V6 Jaz bom od?el brez tvojega bana. Enostavno se tukaj ne bom ve? pojavil. tako da ti bo delo pri?parano. Enako sem naredu tudi na Alter si in Mobisuxu. Jaz sam sem se tako odlo?u in nikoli ve? tam pojavil.

In zakaj ?e, bi ti mene od tukaj pospravu ?e po parih urah?

In na kak?na vpra?anja bi ti rad odgovore? Jaz sem tebi odgovoril ?a na vsa vpra?anja. Ti in ostali pa na moja vpra?anja sploh ne odgovarjate.

V svoj pravinik tega foruma lahko komot zapi?e? osnovno pravilo ki tukaj gor velja. In to je; Kdor se z nami ne strinja je tukaj neza?eljen. To si ti pokazal ?e v debati kjer smo se prvi? "usekal" in to je debata o vinjetah. Tam si ti pokazal vso svojo demokracijo in svojo "strpnost" do druga?e misle?ih.

Torej, ?e nisem za vinjete sem neza?eljen. In ?e nisem za prekora?itev hitrosti sem prav tako neza?eljen. Itd...

 

Neza?eljen nisi zaradi teh stvari, pa? pa zaradi tvojega odnosa in izra?anja( kdo ni na isti liniji, kot ti, je ...)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

YavarYe X6V6 Jaz bom od?el brez tvojega bana. Enostavno se tukaj ne bom ve? pojavil. tako da ti bo delo pri?parano. Enako sem naredu tudi na Alter si in Mobisuxu. Jaz sam sem se tako odlo?u in nikoli ve? tam pojavil.

In zakaj ?e, bi ti mene od tukaj pospravu ?e po parih urah?

In na kak?na vpra?anja bi ti rad odgovore? Jaz sem tebi odgovoril ?a na vsa vpra?anja. Ti in ostali pa na moja vpra?anja sploh ne odgovarjate.

V svoj pravinik tega foruma lahko komot zapi?e? osnovno pravilo ki tukaj gor velja. In to je; Kdor se z nami ne strinja je tukaj neza?eljen. To si ti pokazal ?e v debati kjer smo se prvi? "usekal" in to je debata o vinjetah. Tam si ti pokazal vso svojo demokracijo in svojo "strpnost" do druga?e misle?ih.

Torej, ?e nisem za vinjete sem neza?eljen. In ?e nisem za prekora?itev hitrosti sem prav tako neza?eljen. Itd...

 

Ma lej ne serite ga preve? nisem dobil odgovorov, pa si sami poi??ite, pa sem ve?krat napisal da ho?em kratke in jasne odgovore (mam samo osnovno ?olo in ne razumem tvsega pametovanja sramezljiv ) in ne nakladanja zakaj mi ne boste odgovoril in bla bla bla.

 

"Pospravil", bi vas ker ste takoj vsepovprek pljuvali kak?ni neprilagojenci in divjaki smo, pa ?eprav nobenga ne poznate, je bilo tako ? Ozna?en sem bil kot nasilne?, divjak, in la?nivec, hvala vam G.Lojz, nisem vedu da sem tak,zdej se niti v ?pegu ne upam ve? pogledat.

 

Vinjeto vam kupim ?e sedaj sam mir dajte,glede na to da kupujete lexusa in mazdo cx-7 in nimate niti za vinjeto, dvomim da sploh imate avto in sploh rabite vinjeto, tako al pa tako si ne upate prit pokazat(mo?an za tipkovnico pa to), kr nekje je pa nebom pu??al oseben prevzem al pa n?, to je menda vsem jasno, tudi nalepim vam jo, lahko tud na ple?o pa bo prenosljiva med avti.

 

Katera stvar pa je po?tena v tej na?i kur?evi dr?avi, da imajo vsi privatniki polne riti in ?e vrtec zastonj povrh, kjer pa doma oba star?a skupaj zaslu?ita jurja ? in pla?ata 300-400? za vrtec, je to po?teno ?

 

?akam nasleden ponedeljek in BMK kak?en bo izid, ?e bo ve? za ne vas bom-o ?e vedno "napadali", ?e pa ne pa vese kaj vam je storiti(pa ne pozabit na odpustke pri ma?i(ja smo nestrpni do cerkve pa pa kaj, vi pa do nas divjakov)).

 

Pa ?e link do nissan foruma.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz a te niso na alter banal? Ko si se prosil, da te odbanajo za poslovilca?

 

Na alter-ju me je moderator "uradno" banal za tri, al pet dni. Ne vem to?no. Potem so se nekaj zgovarjali. Tak ban naj bi se sam odbanal, ko pote?e ta ?as. U bistvu pa mi je moderator stisnu permanentni ban, ker so imeli, kao, neke tehni?ne te?ave in niso vedli za to tehni?no napako. Tak ban pa se ne odbana sam, ampak ga mora odbanat moderator...... Uglavnem spet "uradna" razlaga je bila, da je ?lo za tehni?no te?avo. Skratka izgovarjali so se, moderator pa ni imel niti tolko jajc, da bi objasnil, zakaj me je banal, ?eprav so uporabniki zahtevali naj napi?e, kje je tisti razlog, da se je moderator snecer odlo?u tako kot se je. ?eprav je blo vsem jasno, da je moderator snecer ban stisnu zato, ker sem jaz reku, da hodim k ma?i in ker sem se na ta na?in tudi branil.. Skratka nestrpen je bil do cerkve in do vernikov enako, kot je to ?utiti tudi tukaj. To dejstvo je men sila zanimivo. Naj dodam ?e, da moderator snecer, ki me je banal, sploh ni bil moderator v konkretnem forumu, kjer se je debata odvijala. On je kar uletu in za?el delati "red" tam kjer sploh ni imel pristojnosti.

Dopu??am tudi to mo?nost, da je moderatopr res po pomoti stisnu napa?en gumbek, ampak Lojz je ?e v naprej povedal, ko se ga bo enkrat banalo, pa magari samo za eno uro, bo Lojz od?el iz foruma za zmeraj. ?e od vsega za?etka sem vedu in tudi tukaj vem, da se mene ne bo banalo zaradi, ?aljivk ali kr?enja pravil na forumu. (Dokaz so ?aljivke, ki so najprej padale name) Jaz vem da se lojza bana samo zato, ker se z ne?em ne strinja ali ima svoje stali??e trdno, ki pa je mogo?e v nasprotju z moderatorjem ali pa moderatorjevim priliznjencem. In kadar se men ne pusti povedat svojega mnenja, nimam na takem forumu kaj iskat.

Opa?am da je na ve?ini forumov tudi ?e sedaj, v tem stoletju in v tej dobi, (neverjetno ampak ?al resni?no) prisoten, bolj?evisti?no komunisti?ni duh, ki ?e dandanes, na tak ali druga?en na?in pospravlja in diskvalificira svoje debatne ali pa politi?ne nasprotnike. To je resnica, vse drugo je farsa in la?i. In proti temu se ne da ni? naredit, ker mora prete? ?e precej vode, da bo komunizem pozabljen in zatrt.

 

Uhh, spet sem se raztipkal. Mah saj ni va?no, vi glasujte, aktivirajte vse svoje "alter nicke" in pospravte svoje nasprotnike, da boste imeli mir.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.