Skoči na vsebino

Ali ?elite, da Lojz zapusti forum


Symon

Ali ?elite, da Lojz zapusti forum?  

56 uporabnikov je glasovalo

  1. 1. Odgovor

    • Da
      33
    • Ne
      23


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 318
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Kje smo? Ne morem spremljati teko?e....

A je poslovilec ze bil, al se napi*** vse naokoli?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, ?e ena "korektnost" tega mazda foruma.

Iz na?e IT slu?be sem dobil obvestilo, da so prejeli prito?bo nekoga, ki bojda ve, da sem jaz med slu?benim ?asom na forumu mazda-si.net. Le kako so izvedeli? Zdaj ho?ejo moje potrdilo, ?e je to res. Kaj naj druzga kot priznam.

?e ena podlost, ki si jo lahko privo??ite le tukaj. Le kdo bi to naredu?

Torej dvojna likvidacija s strani tega foruma. Lepo od vas. Le kaj ste ?e vsega zmo?ni, naredit, da bi uveljavili svoj prav?

In pol se tukaj spra?ujete, zakaj me danes ni z vami....

Bleferji..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poiskati naslov zidance, da pridemo in organiziramo eno Mazda?ko zabavo na parkiri??u. :bravo::bravo:

 

A boste vsaj tolk fer in naznanili ?as prihoda k moji zidanci, da bom en dan prej mojga psa Reksija stradal? Bo potem raj? za vami teku, ?e bo ?e na te??e tisti dan.

Le povejte le, da ne bo moj pes predolgo la?en in ?ejen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, ?e ena "korektnost" tega mazda foruma.

Iz na?e IT slu?be sem dobil obvestilo, da so prejeli prito?bo nekoga, ki bojda ve, da sem jaz med slu?benim ?asom na forumu mazda-si.net. Le kako so izvedeli? Zdaj ho?ejo moje potrdilo, ?e je to res. Kaj naj druzga kot priznam.

?e ena podlost, ki si jo lahko privo??ite le tukaj. Le kdo bi to naredu?

Torej dvojna likvidacija s strani tega foruma. Lepo od vas. Le kaj ste ?e vsega zmo?ni, naredit, da bi uveljavili svoj prav?

In pol se tukaj spra?ujete, zakaj me danes ni z vami....

Bleferji..

 

Si ti ziher da tvoja IT slu?ba ni gledala, kje ti skos brouzas. Ker zelo dvomim, da bi se kdo tlele matral pa ?pecal tvojim IT-jevcem.

 

Namre? IT-jevci v kakih resnih/ve?jih firmah, lahko gledajo ?e se kej dela al ne (ne iz svojga veselja, ampak v ve?ini na zahtevo vodilnih).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, ?e ena "korektnost" tega mazda foruma.

Iz na?e IT slu?be sem dobil obvestilo, da so prejeli prito?bo nekoga, ki bojda ve, da sem jaz med slu?benim ?asom na forumu mazda-si.net. Le kako so izvedeli? Zdaj ho?ejo moje potrdilo, ?e je to res. Kaj naj druzga kot priznam.

?e ena podlost, ki si jo lahko privo??ite le tukaj. Le kdo bi to naredu?

Torej dvojna likvidacija s strani tega foruma. Lepo od vas. Le kaj ste ?e vsega zmo?ni, naredit, da bi uveljavili svoj prav?

In pol se tukaj spra?ujete, zakaj me danes ni z vami....

Bleferji..

 

no to pa res ni kul...ce je res kar si napisal

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaiks...... Lojz... neglede na na?e debate tukaj, sem skoraj prepri?an, da ni nebeden od na?ih raznih obvestil v tvoj oddelek po?iljal.... Ker to res ni fajn.... <_<

 

Kdo pa je pol? A misli?, da sem jaz sam sebe za?pecal?

Nekdo od tukaj je ?e bolj pokvarjen kot sem si mislu. Da ga ni sram!

Itak pa tega ne morem izvedet, ker tukaj se pi?e z nick-om, na ovestilu se pa ziher ni podpisal z enakim imenom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, ?e ena "korektnost" tega mazda foruma.

Iz na?e IT slu?be sem dobil obvestilo, da so prejeli prito?bo nekoga, ki bojda ve, da sem jaz med slu?benim ?asom na forumu mazda-si.net. Le kako so izvedeli? Zdaj ho?ejo moje potrdilo, ?e je to res. Kaj naj druzga kot priznam.

?e ena podlost, ki si jo lahko privo??ite le tukaj. Le kdo bi to naredu?

Torej dvojna likvidacija s strani tega foruma. Lepo od vas. Le kaj ste ?e vsega zmo?ni, naredit, da bi uveljavili svoj prav?

In pol se tukaj spra?ujete, zakaj me danes ni z vami....

Bleferji..

 

 

O?itno se ne zaveda?, da se vsak tvoj klik in vsako tvoje brskanje po netu bele?i na va?em slu?benem cenralnem serverju in to imajo vse dr?avne slu?e tak sistem in ve?ina privat firm, to da so te dobli, bi pa moral pri?akovati in se ?e takoj, ko si se pojavu na tem forumu v slu?benem ?asu zavedat tudi vseh posledic, ki jih lahko zaradi takega po?etja nosi?, zato pa eni pi?emo po forumih v prostem ?asu, v slu?bi pa niti nimamo ?asa zakaj takega kot ga imate vi dr?avni upravi in to sem ti ekrat ?e povedal, vem sam iz lastnih izku?enj kolk vi bogi rev?ki delate, sem tudi jaz delal v dr?avni slu?bi kar nekaj ?asa in vem sedaj, ko delam in sem po tistem ?e tudi delal v vseh mogo?ih privat firmah koliko ?asa imate v dr?avnih slu?bah poleg dela ?e za privat zadeve, tako da ne bi raje o tem kaj ve?, ker lahko prehitro pridemo do tega, da ste za svoje nedelo ?e kako preve? pla?ani napram privat sektorju, kjer se bistveno ve? in bol dela in ni ?asa za pisanje po tak?nih in druga?nih forumih in internetnih straneh.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno se ne zaveda?, da se vsak tvoj klik in vsako tvoje brskanje po netu bele?i na va?em slu?benem cenralnem serverju in to imajo vse dr?avne slu?e tak sistem in ve?ina privat firm, to da so te dobli, bi pa moral pri?akovati in se ?e takoj, ko si se pojavu na tem forumu v slu?benem ?asu zavedat tudi vseh posledic, ki jih lahko zaradi takega po?etja nosi?, zato pa eni pi?emo po forumih v prostem ?asu, v slu?bi pa niti nimamo ?asa zakaj takega kot ga imate vi dr?avni upravi in to sem ti ekrat ?e povedal, vem sam iz lastnih izku?enj kolk vi bogi rev?ki delate, sem tudi jaz delal v dr?avni slu?bi kar nekaj ?asa in vem sedaj, ko delam in sem po tistem ?e tudi delal v vseh mogo?ih privat firmah koliko ?asa imate v dr?avnih slu?bah poleg dela ?e za privat zadeve, tako da ne bi raje o tem kaj ve?, ker lahko prehitro pridemo do tega, da ste za svoje nedelo ?e kako preve? pla?ani naprav privat sektorju, kjer se bistveno ve? in bol dela in ni ?asa za pisanje po tak?nih in druga?nih forumih in internetnih straneh.

 

In to so me ujeli glih zdaj, ko se tukaj fajtamo?

Neglede na vse, naj se tukaj javi tista ?pec kahla, ki je to nardila. Rit pokvarjena.

A ti pravi?, da si pa priden gara? drga? in dela? ko ?rvi?ek?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz:

 

1.) Prvo se vpra?aj kdo tu pozna tvoj ime in priimek? Pa bo? takoj dobil kandidate, ker dvomim da je ?el kdo klicat na tvoj ?iht pa re?t da en Lojz gnjavi po mazda forumu.

 

2.) Amini se ne posli?ujejo suspenz niti ban ocij, tako da zale dvomim da bi ?li v ekstrem pa ?pecat. Jest bi ?e zdavnaj stisil suspend za kak teden ali dva.

 

3.) ?e borvza? na ?ihtu, forum admin verjetno vidi samo javni IP firme in ne tvojega PC-ja. Tko da je na istem kot pri to?ki ena.

 

4.) Edino ?e si tako famozen primerek in je dost da re?e? da en Lojz gnjavi pa vsi takoj vejo za koga gre.

 

5.) Vozi va? vodja IT-ja mazdo? :P

 

Lahko pa da sem izpustil post v katerem si navedel svoje ime in priimek ter ime svoje firme. My bad v tem primeru in ignoriraj vse zgoraj napisano

 

Osebno mislim da si bolestno ?eljan pozornosti in s takimi zadevami jo uspe?no dobiva?. Take in podobne teme so temu v dokaz. ?e zdevnaj bi lahko zapustil forum, brez jokanja, bombanja po prsih, ?e bi le hotel in ?e bi bil tako zalo prepri?an da se ti godi najguj?a krivica. Na nobenem forumu ?e noben ni jokal za nobenim, ne misli da bo za tabo kaj druga?e. Ve? kak?en je vedno odziv na tujih forumih ko se gre en tak komad "poslovilne" topice. Goodbye and don't let the door hit you in the ass on your way out!

 

.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No glasovanje se naglo bli?a koncu, zato bi vas ?e nekaj prosu.

Dejte tukaj povedat, kdo je glasoval z DA in kdo z NE. Da bom vedu. Si bom zabele?u.

 

Js nisem bil(zakaj bi ?e ve?jo pozornot privlekel na na? forum), ?akam konec glasovanja, sem pa glasoval za .. in to sem ?e nekje prej napisal.

 

PS: Ne odgovarjam z da in ne tako kot vi G.Lojz.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e smo ravno pri pozornosti, mo?nost da je tole (blokada neta) samo blef po tem takem, al je res? <_<

 

Sicer pa sam niti nimam znanja za kej tacga izsledit, tko da ... - upam pa da tudi kdo drug s foruma ni tok "?leht", konc koncev ?e tvojim ?efom ustreza tvoj na?in dela, to meni ?isto zado??a! :danzoman:

 

Sam sem seveda glasoval z NE! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz upam, da glede na vse pisarjenja med nama, da bi ti stisnil DA se o meni krepko moti?. Je pa verjetno, da sva z najinim dialogom ?la marsikomu na ?ivce in sem prepri?an, da ?e bi o meni glasovali, da bi si tud sam prislu?il kar nekaj DA-jev ;)

 

Druga? te pa tudi jaz nisem ?el to?arit, ker bi to blo pa res dvoli?no, da bi ti dal DA pol bi te ?el pa to?arit - ni logike a ne?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In to so me ujeli glih zdaj, ko se tukaj fajtamo?

Neglede na vse, naj se tukaj javi tista ?pec kahla, ki je to nardila. Rit pokvarjena.

A ti pravi?, da si pa priden gara? drga? in dela? ko ?rvi?ek?

 

Ja eni nimam takih slu?b, da bi meli ?as po forumih pisat, mormo kar pridno delat cel ?iht.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.