Skoči na vsebino

Ali ?elite, da Lojz zapusti forum


Symon

Ali ?elite, da Lojz zapusti forum?  

56 uporabnikov je glasovalo

  1. 1. Odgovor

    • Da
      33
    • Ne
      23


Priporočeno sporočilo

Ne zdr?im ve?

 

1. YavarYe X6V6 pravi

 

Uhuhu YavarYe X6V6, a si ti mo?an?

Kje je tukaj gro?nja ?

2. YavarYe X6V6, ti si mene ?ist prestra?u. Zdele mi je nekdo na PM povedal, da si ti res mo?an poba in da udari? kot udari smrad iz greznice. Torej s tabo, kot vidim ni ?ale. Ampak vinjeto bi pa jaz od tebe vseeno uzel.

Takole se zmenva.

Dej ti vinjeto zame lepo kupi, pa jo zapakiraj v kuverto in odnesi v BTC na mazda servis Gama. Tisto kuverto pust na ?alterju in gor napi?i lepo "vinjeta za Lojza". lahko jo da? tud vodji Marjanu Majsu. On je fejst de?ko, pa mi jo bo izro?il, ko...... opa, ne smem povedat kdaj, ker me bo? potem ti kje v zasedi ?akal in spotaknil, da si bom potem jaz lahko gle?enj zvil.

Zmenjeno?

 

Kdo je koga u?alil ?

 

3. Standard, osebno al pa ni? 7.6.2009 ob 19:00, Majesa kr pr miru pust je fajn dec s krope doma, ker ?e mu povem za kaj se gre te bo pa on prezra?u. dry.gif Sicer je pa gama v nedelo zaprta tako da nebo ?lo. sad.gif

 

Pa ?e to najprej si jo hotu ti prit do mene iskat, zdej pa ?e do lublane ne upa? al kaj ? confused0059.gif

 

PS. ?e vedno lahko pride? do mene, bomo pri prevzemu ?e kaj na ro?tilj vrgl ?

 

Tle pa je bla gro?nja, ?e si str 5 let, priznam.

 

4. Saj bi pr?u osebno, pa se tebe bojim. Ti kar lepo pust vinjeto tam kot sem reku. Mi bo prav pri?la. Lahko mi prilo?i? ?e 1? zraven da bova ?la z Majsom na kafe. On ni tako hud in mo?an kot ti in se ga ne bojim. S tabo, kot vidim res ni ?e?enj za zobat, ker bojda ima? ti ob?utljiva ?reva in po njih drisko dobi?.

Hmmmm,YavarYe X6V6, zakaj bi ti ?e mene rad prtepu?

 

Od kje ideja o pretepu, kdo ?ali ?

 

6.

Zmenjeno. Ampak moja ?eni?ka hodi domov kjer je uradni servis. Ne hodi k takim ?u?marjem kot je YavarYe X6V6. YavarYe X6V6 nima uradnega servisa in ne more po?templjat.

 

Tole je pa tuma?, tud za moje ?ivce.

 

5. Kot so ?e po drugih forumi po?tudiral ste zelo ok dec, samo preve? ste pametni za nas z kon?ano8ali pa tudi ne) osnovno ?olo, zato prihaja do konflikta in gro?enj. Jebat ga 100 ljudi 100 ?udi.

 

6. ?e 4 dneve in 11,5 ure

 

7. Ni se treba trudit z ogovorom raje kaj novega napi?ite v kako tem ki je po va?em ?e premalo posvinjana in majkajo va?i posti.

 

YavarYe X6V6, men se ne da ve? prepucavat z vami. Sem tukaj ?e napisal. Tolk zadrgnjenih in zagovednih tipov kot vas je tukaj na kupu, ki nimajo niti trohice domi?ljije in smisla za humor, kaj ?ele za spo?tovanje cestnih omejitev, ?e nisem sre?al nikjer drugje. Tle ste svojevrsten fenomen po ?tevilu zacuknjenih ljudi.

Poglej, to so moji zadnji posti na tem forumu in ne da se mi ve? prerekat z vami. Terajte vi svojo sekto naprej, jaz pa bom v ponedeljek, kot ka?e anketa, ?el od tukaj. Razen, ?e me ne bo? ti likvidiral ?e po tem postu. Ti ima? mo?.

?e si mi zmo?en in sposoben povedat ?e kaj drugega kot gro?nje in besedno napihovanje tvojih mi?ic, mi povej, ?e ne pa tud ne rabi?. Jaz sem vas vse, preden sem za?el debatirat na tem forumu tukaj s svojo odprto temo lepo vpra?al, ali se tukaj lahko tudi kaj zajebavamo. Odgovorov se zdaj niti ne spomnim, ker so bli itak, ?udni in brezvezni.

Moje pisanje na tem forumu se izteka, ti pa, ?e mi ho?e? ?e kaj povedat, mi lahko pove? tudi v ?ali, jaz ?ale zastopim, za razliko od tebe. ?e pa no?e?, me lahko pa tudi prec bana?. Ti si ?ef. Verjem, da bom jaz lahko spal zarad tega tvojga bana.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 318
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ja Lojz daj si du?ka, ozmirjaj nas, iskoristi svoj nizek IQ s so?nimi zmerljivkami in nato v ponedeljek zapusti tale forum z dvignjeno glavo in mislijo kako si nas zjebal. Ej bravo, vsaka ?ast res si ti inteligen?ni trust in tukaj te resni?no nismo vredni saj si dale? stran od nas v nekem svojem svetu, kjer ti ?e zaj?ki in pti?ki in ribice govorijo, da ima? prav.

 

Bodi prepri?an, da si edini, ki ima? prav in vse, ki ti bodo kdaj kontrirali ozna?i z nizkotnimi pridevniki saj ti, ki ima? vedno prav lahko tudi vedno ?ali? in zasmrajuje? vse okoli sebe s tvojim enormnim egom.

 

Spet ima? prlo?nost, da napade? nov forum, kjer te ?e ne poznajo in dej stari zjebaj vse, ki se s tabo ne bodo strinjali. Zabijih in ozmerjaj jih, saj v tem si blazno izku?en in z leti treninga si v veliki prednosti. Brez skrbi nih?e ti ne bo segel niti do kolen, ker si najve?ji in najbolj?i.

 

?al pa je vse to napisano samo projekcija v tvoji glavi in vsi ostali si pa? mislimo o tebi marsikaj. Zame osebno si pa? le ?e ena navadna reva, ki je mo?na samo na gobcu, ko pa je treba kaj v dejanja spravit se pa pa? userje?. ?koda da si tak, ker s tabo bi se dalo full dobro komunicirat, ?e bi dopustil, da lahko obstajajo tudi druga?na mnenja in da bi svoje navedbe argumentiral z realnimi dejstvi in ne z kvazi dejstvi, ki so napletene v nekih gostilni?kih debatah, ko so udele?enci debate ?e mo?no potrjeni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lojz, v primeru, da se poslovis a bo padla poslovilna zurka?

meni so vsec dobra vina :vino:

 

 

....dobra vina ?e... ampak... a cvi?ek po definiciji spada pod sekcijo VINO??? hahaha :hohoho: :hohoho: :hohoho:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aja cvicek on dela?

potem pa ne to res ni vino...

 

 

Jaaa.... labi ti si prevelik gurman, da bi po svojem grlu spustil rujno Lojzovo kapljico "razred?enega vina".....

 

Not good for your stomack.... u know! :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lojz, v primeru, da se poslovis a bo padla poslovilna zurka?

meni so vsec dobra vina :vino:

 

?urka vsekakor bo. Saj ve?. Lojz je imel nedavno rojstni dan in ?e enkrat se vsem, ki ste mi ?estitali, zahvaljujem za ?estitke.

Moram povedat da smo imeli v namen moje ?urke, v?eraj ?e tudi smrt pri hi?i. Zaklali smo pujsa in zdaj v hladilniku ?aka, da ga bomo v soboto lepo na ?erjavici lepo ogreli. Nekaj sem tudi ?e frajtonarco ?latal, ostalo delo pa me ?aka ?e te dni, ko bodo potekale priprave v moji zidanci.

Lepo od tebe, da ima? tud ti rad dobro vino. Jaz ga mam tud.

 

aja cvicek on dela?

potem pa ne to res ni vino...

 

Cvi?ek je samo eden od mojih izvrstnih vin. Ampak kaj ?em vam to govort, ker se itak ne spoznate na te zadeve.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem vas vse, preden sem za?el debatirat na tem forumu tukaj s svojo odprto temo lepo vpra?al, ali se tukaj lahko tudi kaj zajebavamo. Odgovorov se zdaj niti ne spomnim, ker so bli itak, ?udni in brezvezni.

 

?e ta odgovor, ker o?itno ti poleg vsega pe?a ?e spomin pa o?itno si tolk lev, da tud iskalnika ne zna? uporabljat. No in ker sem dobra du?ca sem ti na?el tvoje vpra?anje.

 

Jaz sem tukaj bolj fri?en, pa ne vem kaj se sme in kaj ne. Vas ne poznam, pa ne vem kako ste kaj ob?utljivi in razdra?ljivi. Sicer sem pa ?ele malo prej pogruntal, da imate neki chat, kjer se, kao, zafrkavate. Ampak je tako nabasan in nepregleden, pa vse zjebancije so skupaj zme?ane, da se sploh ni? ne da pre?ekirat....

A klet se pa ne sme tukaj? A tud 300 kosmatih ne smem re?? Kaj pa ?ez vlado al pa slovenske indijance in kavbojce se lahko kaj re?e? A lahko kaj ?imfamo ?ez Hrvate, Bosance, italijane, Zulujce, Pakistance itd...A lahko po Folksvagnih, BMW-jih, reno-jih itd...pljuvamo?

A se tukaj lahko kak?ne nage tetice napopa?

Dej ti, ki si star ma?ek tukaj gor, malo razlo? kako pa kaj....

 

in ?e moj odgovor v katerem sem te ?e takrat opozoril, da se ne spu??aj na nivo ?aljenja.

 

Ma lohk tud mal zakolne? sam tako za intermeco, da ne bi pol kak?nega po?iljal v pizdo materno al pa kej podobnega, ker pol te res ne bodo lepo gledali. Takrat tud najbolj strpni ratajo "ob?utljivi" ;)

 

Tetice lahko limamo ... mislim, da je neko? ?e bla ena taka tema sam se je nekam izgubila - probi jo najdet pa nadlajuj tam.

 

Na?eloma se trudimo, da bi se dr?ali nekih tem in da je v njih govora le o dolo?enem vpra?anju. Ampak neglede kolk se trudimo gre pol debata ve?krat v smer offtopica. :blush:

 

V glavnem nimamo nekih zelo zate?enih moderatorjev (ok, Ajvar je mal bolj te?en glede velikosti slikic) tako, da ni neke velke panike za kak?en ban razen ?e gre za namensko ?aljenje, provociranje v smer kreganja in nekak tud te?ko prenesemo, ?e bo? v isti sapi tulil, da je Mazda gnoj in drek in da sta Alfa in Citroen neki najbolj?ga pod soncem. :hohoho::hohoho:

 

Za kej tazga mora? it al na Alfin forum al pa na Citroenov, tam pa zarad mene lohk udriha? po Mazdi kolikor ho?e? ;)

 

Takrat si bil opozorjen kaj ne maramo a si vseeno nadaljeval z limanjem nalepk, posplo?evanjem v smeri ?aljenja. Ja ?e neupravi?eno ljudi zmerja? z divjaki, ?leparji, otro?aji, neprilagojenci, itd, da ne na?tevam in jim v bistvu okrog ovinka govori? isto kot ti je Symon povedal v eni besedi. Ja Lojz tudi to je ?aljenje ?eprav nobenmu direktno ne re?e? debil. Nismo tolk neumni, da bi spregledali na kaj cilja? in kaj skoz in skoz ponavlja? brez predaha.

 

Ker pa? brez ?alitev ne more? je verjetno res najbolje, da zapusti? ta forum, ki ni na tvojem nivoju.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?urka vsekakor bo. Saj ve?. Lojz je imel nedavno rojstni dan in ?e enkrat se vsem, ki ste mi ?estitali, zahvaljujem za ?estitke.

Moram povedat da smo imeli v namen moje ?urke, v?eraj ?e tudi smrt pri hi?i. Zaklali smo pujsa in zdaj v hladilniku ?aka, da ga bomo v soboto lepo na ?erjavici lepo ogreli. Nekaj sem tudi ?e frajtonarco ?latal, ostalo delo pa me ?aka ?e te dni, ko bodo potekale priprave v moji zidanci.

Lepo od tebe, da ima? tud ti rad dobro vino. Jaz ga mam tud.

Cvi?ek je samo eden od mojih izvrstnih vin. Ampak kaj ?em vam to govort, ker se itak ne spoznate na te zadeve.

 

no lepo, da boste praznoval

sozalje za smrt ampak mislim, da pujsa ne moti - vsekakor bo v rokah (zelodcih) pravih mojstrov :bravo:

sploh, ko bo vse to zalito z izvrstnim vinckom...

 

zdaj sem pa mal lacen ratal

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje, a se vam ne zdi da je tole nabijanje v temo? Zakaj ?loveka lepo ne ignorirate, se bo ?e naveli?u. Nevem pa zakaj se na forumu dovoljuje ?aljenje, zbadanje in nasploh tak stil inteligence, al kako bi se reklo. Na?eloma se mi zdi tale forum dokaj vredu, dokler ne za?ne? brati takih tem kot je tale.

 

Pa? Lojz je posebne?, ki mu ne se?emo do kolen pa to je to ane...

 

P.s. Evo Lojz samo zate:

 

Objavljena slika

 

Tole je moj edini post v tej in podobih temah, tako da se niti ni treba prepirat z mano, sem sam povedal moje osebno mnenje.

 

Pa ?e nekaj za admina in mode; dejte se skupej vzet, popucite forum, magari uvedite stro?ja pravila, ker tole je edini Mazda forum pri nas, in je ?koda da je zaradi nekaterih posameznikov na takem nivoju.

 

 

Lep pozdrav!

Jero

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labimen, a tebe samo po?rtija in pija?a mika, al bi tut prisluhnu posko?nim ritmom iz Frajtonarce baj Lojz?! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po tehle zadnjih izpadih, ?e bi anketo ponovili bi bla razlika za njegov odhod precej ve?ja kot je zdaj, ker ?lovek je resni?no neuravnove?en... kake izjava in kaka dejanja (?e je to vse res seveda) potem se pa s tem ?e hvali. Maene osebno bi bilo sram, da bi psa na ljudi ??uval in bohnedaj, da bi ?e koga pol pes po?kodoval. Ker vsak pameten bi nto Lojzeka lepo civilno to?il za zadane po?kodbe.

 

Sam vseeno mislim, da tako kot j 90% vsega napisanega pri njemu BS mislim, da je tudi ta zgodbica s psom ravno tako zrasla na zeljniku prevelike domi?ljije in ?elje po tem, da bi bil mali Lojzek velik in mo?an pa ?eprav samo s pomo?jo svojega psa rexija al naj raje re?em Komisarja Rexa :jezicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali ima Lojz danes dopust? Ali je ze predcasno zapustil forum? :ne vem:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, ampak ?e zmer mi je ?lovek totalni misterij - te?ko je razbrat kaj resno misl in ?esa ne! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A vidte... Par ur se ne oglasi, pa ga ?e pogre?ate :blush::D

Vi bi ga pa banal... <_<

 

Kdo bi ga banal? Sam ze en cajt jamra in se poslavlja :harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.