Skoči na vsebino

Terenec


Mraušk Mčk

Priporočeno sporočilo

V Ljubljani se je marsikaj naredilo odkar je Janković na oblasti, pa? ob?ino vodi kot podjetje, ?e ho?e? da napreduje, se izbolj?uje, je treba vlagati in delati. Res da so krediti ampak brez kreditov ni investicij, logi?no. Prej noben ni ni? naredil. Ok ima svoje cvetke ampak dela pa se. Tole s parkingom je po eni strani kiksnjeno zato, ker ni dovolj parkirnih hi? in pla?ljivih parkiri??, gradijo se 2 parkirni hi?i, ampak druga fora je ta, da parking hi?e so prazne ker bo? za par urc dal 10 eur. No in evo kazni nabil na 200 eur, marsikateri bo raje ?el v gara?no in ga bodo ocurili do amena. Bus je pa druga fora, evo primer, od jar? do ?i?ke mam 5 min z avtom, a z busom cca. 30-40minut ?e ni gu?ve pa ?e prestopat je treba...jah tole je pa kiks tko da, ?eprav tega se ve? ali manj ne da re?it....no in v tem cajtu ko bi z busom hodil do ?i?ke bi bil ?e v Kranju oz. ?e dlje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nima nih?e ni? proti, bi se spet vrnil h terencem. ?e eno pomanjkljivost opa?am, ?eprav Mazda pri tem nima ni?: ko pridejo temperature enkrat pod -13°C, se pri "dizlih" za?nejo te?ave. V stare "dizle" smo tankali malo bencina in je ?lo. Pri novih pa so me opozorili, da imajo "zlatarsko ob?utlive in diamantno drage" (?e sem si prav zapomnil) ?obe, in je potrebno dodajat dodatke, kjer pa je spet cela zmeda: prodajalci vozil zatrjujejo, da se sme uporabljati samo tiste dodatke, ki jih predpi?e proizvajalec vozila, na ?rpalkah zatrjujejo, da se sme uporabljati samo tiste dodatke, ki jih prodajajo na ?rpalkah, pri Mazdi, recimo, pa zatrjujejo, da je certifikat za nafto do -18°C in da se do teh temperatur ne sme dodajati ni?esar. In ko nafta zmrzne pri -15, si lahko s certifikatom nekaj obri?e? in gre? pe? naprej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No... je pa tudi res, da je zlato pravilo vsakega pravega offroaderja to, da se avta na terenu NE uga?a... ?e posebej ne pozimi... :party0035:

 

 

Hm... kaj pa ?e bi en "mali" ogen?ek pod avtom zakuru? :aaaaa:

 

No najbolj?a varjanta je ugraditev Webasto grelca... pa je problem re?en... :bravo:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No... je pa tudi res, da je zlato pravilo vsakega pravega offroaderja to, da se avta na terenu NE uga?a... ?e posebej ne pozimi... :party0035:

Hm... kaj pa ?e bi en "mali" ogen?ek pod avtom zakuru? :aaaaa:

 

No najbolj?a varjanta je ugraditev Webasto grelca... pa je problem re?en... :bravo:

 

Webasto ti segreje motor, oz vse kjer krozi voda, ce pa je nafta v cevki zmrznla, filtru....pa pa

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri starih golfih je nafta zmrzovala na dovodu pod avtom. pri novej?ih pa mislim, da ni takega problema.

Je pa najbolj?a re?itev webasto + z grelno teko?ino ogrevat filter, ogreta nafta na povratku pa takoali tako greje nafto v tanku

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri starih golfih je nafta zmrzovala na dovodu pod avtom. pri novej?ih pa mislim, da ni takega problema.

Je pa najbolj?a re?itev webasto + z grelno teko?ino ogrevat filter, ogreta nafta na povratku pa takoali tako greje nafto v tanku

 

?e bol? je pa gara?a :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No... je pa tudi res, da je zlato pravilo vsakega pravega offroaderja to, da se avta na terenu NE uga?a... ?e posebej ne pozimi... :party0035:

Hm... kaj pa ?e bi en "mali" ogen?ek pod avtom zakuru? :aaaaa:

 

No najbolj?a varjanta je ugraditev Webasto grelca... pa je problem re?en... :bravo:

 

 

Lepo se sli?i. In ?e si na terenu doma? :whatever:

In ne omisli si zdaj odgovora v smislu: ga pa celo no? pusti? pri?ganega. :angry2:

In da bi celo no? kuril Webasto... Raje zakurim ?rpalko, kjer prodajajo nafto, ki zmrzne pri -14°C, ?eprav trdijo, da je pri -18 ?e teko?a. :hudicek:

Hja, gara?a... O?itno bo treba razmi?ljati nekaj v tej smeri. Ali pa vsaj treske pripraviti, da bom la?je zakuril ogenj?ek pod avtom...

 

Sicer so pa napovedali otoplitve in sneg, tako da z nafto ne bo problema. Za vsak slu?aj pa se bom jutri lotil verig. Kako gre ?e tisti pregovor: bolje vrabec pred ni?anom kot da ti golob serje po glavi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, gara?a... O?itno bo treba razmi?ljati nekaj v tej smeri. Ali pa vsaj treske pripraviti, da bom la?je zakuril ogenj?ek pod avtom...

Pomoje bi pomagal ?e kak nadstre?ek, zaprt iz treh strani, da je avto na suhem in v zavetrju. Ampak kaj jaz vem, nisem ?e imel dizla. sramezljiv
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je tko mraz kot je ta mesec bi verjetno bilo res pametno mal bolj bogata z aditivom dozirat, ?eprav sam tega nisem naredil nikoli pa je avto zunaj ves ?as - tudi -20°C je blo pa je bilo vse OK ampak vseeno je bolje "spre?iti nego le?iti".

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato, ker imam do najbli?je ?rpalke nekaj ve? kot 30 km. In ?e toliko nazaj. Zato imam doma dva dvestolitrska soda, enega za bencin, drugega za nafto, in tankam dokler je kaj notri. In na cel sod nafte takrat ?e nisem dal dodatkov, ker se nanje nisem spomnil - je bilo ?e dokaj toplo.

 

Sicer pa mi sploh nismo tako visoko - okoli 1000 metrov nadmorske vi?ine.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/ad.asp?id=3470327

 

Ta je tudi pripravljen za na teren.

 

mamica...

ta je za na jaganje....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evole, sem zadnjih omenjal da so terenci v mestu moderni in da jih gledam pred ajpesom vsakodnevo, evole enega, da ne bo kdo rekel da v prazno nabija...oz. to je eden od mnogih, spucan, opran, sveti se kot ?pegu in zgleda kot da ima gara?o v ogrevanem salonu :hohoho:

post-288-1264861006_thumb.jpeg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi kdo rad stestiral svojega terenca, vabljen!

 

Na cesti je od 15 do 25 cm mokrega snega, pada sneg z de?jem, pot je ?iroka 1,8 do 2,2 metra, na eni strani je prepad (20 do 150 metrov), na drugi pa stena navpi?no gor. ?e kiksne?, ima? dve mo?nosti: ali razbije? avto ali pa leti? ?ez prepad in se potem za razbit avto sploh ne sekira? ve?.

 

No, jaz imam to vsak dan na poti v slu?bo in nazaj, pa mi sploh ni ve? zabavno. ?e pa bi se kdo rad zabaval, vabljeni. Pri meni dobijo ?e kuhano vino...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pa v pi.... pride?? Hja, nama?e? z vazelinom in ho-ruk...

 

 

Torej, te?ko, zato sem pa nezadovoljen, ker je okoli in okoli avta sama plastika in takoj vse poka. Pa ravno zaradi vse te plastike je za deset centimetrov ?ir?i. In na takih mestih ne vozim stotko, ampak prva in reduktor.

 

Tisti tunel, ki je vklesan v skalo, je pa precej ni?je in je na glavni, ?iroki in lepi cesti Dolenja Trebu?a - ?epovan. Tam sploh ni ne ozko ne nevarno. ?koda, da niso Avstro-Ogrski soldati tako cesto naredili do moje hi?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

probi kdaj z zivimi pravimi zenskami bos vidu da ne bos rabu vazelina :D:P

 

ja! ... pljune? gor, pa je :P:D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Moram eno spit, da ne zaspim pri takem vremenu... 🤗😉 Pa dobro jutro... 😊
    • Vse to kar si ti nastel imam jaz zavarovano razlicne kombinacije. Pa ni bilo nikoli problemov z uveljavljanjem. Tudi takrat, ko sem bil sam kriv. No uradno nisem bil .  
    • Ja to pa je res, toča nikomer ne prizanese, pri nas je bila po 30 letih prvič in avto se je v zastonj garaži prav fino imel... 🤗 Jp, 3ka ima pa kasko, ker je noč in dan pod milim nebom  Pa porihtana je že u nulo.... 👌👍😉
    • Sej vsak se sam odloča... ampak tukaj si lahko zelo previden pa pride do spleta okoliščin, kjer nisi kriv pa ne moreš dokazat, da nisi. Potem foušijo je tud težko preprečit, da se ti ne podpiše na lak, kot tudi nerode na parkirišču me. Divje živali tudi niso na vrvicah, še manj pa vremenske neprilike.   Jaz osebno raje dam tistih 500-600€ na leto pa vedno upam, da mi jih ne bo trebu uporabit in sploh nisem slabe volje tudi če plačujem "v prazno". V bistvu sem celo presrečen, da ničesar ni. Ko pa pride toča pa mi tud ni treba bilo odpret denarnice, kar je pa svojevrstno zadovoljstvo.😜
    • Zaskrbljena gospodinja.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.