Skoči na vsebino

Xenon-ni ve? tako bela barva...


Alex

Priporočeno sporočilo

Zadnje ?ase opa?am,?e posebej,ko je de?evno vreme,da xenon ne sveti ve? z tako belo svetlobo

kot je bila na za?etku. :whatever:

 

Moje ?arnice imajo sedaj 5 let,nikoli menjane in najbr? z ?asom izgubijo mo? in svetilnost.

A bi bilo z novimi ?arnicami kaj bolje?Kolik?na je pravzaprav ?ivljenska doba xenon ?arnic?

Z tem ne mislim kdaj naj bi pregorele ampak kdaj naj bi se zamenjale?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Xenon naj bi se menjala vsaj na vsake 3 leta, vsaj premium znamka ima tako pravilo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uuu pol pa js lahka ?e zamenjam moje.....wiiiiiiiiii lahka bom mel modre zakon

:)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko je ?e ravno govora o lu?eh.... jas jih imam namen menjat ker ena sveti bolj svetlo kot druga in bi zamenjal obe pa me zanima kolko kaj stanejo, kje bi jih dobil najceneje in ali jih lahko menjam sam ali naj to prepustim raje mehaniku? :whatever:

 

Vse imam js, cena cca 80?/par(pa niso ene XY amapak oriđ?inal Philips), za zamenat pa je smotan ker je malo placa, lahko pa ti jih s ker imam bolj drobne ro?ice. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse imam js, cena cca 80?/par(pa niso ene XY amapak oriđ?inal Philips), za zamenat pa je smotan ker je malo placa, lahko pa ti jih s ker imam bolj drobne ro?ice. :bravo:

 

Je pa ?e druga opcija, ki je tu zelo OK, sploh ?e je pokrov?ek od lu?i preve? zategnjen.

 

Dvigne? avto z dvigalko, odmontita? kolo in nato ?e notranjo plasti?no za??ito blatnika in voila, lu? je kot na dlani. Dela za cca 15minut ampak skoraj ni? ?iv?kov :danzoman:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pa ?e druga opcija, ki je tu zelo OK, sploh ?e je pokrov?ek od lu?i preve? zategnjen.

 

Dvigne? avto z dvigalko, odmontita? kolo in nato ?e notranjo plasti?no za??ito blatnika in voila, lu? je kot na dlani. Dela za cca 15minut ampak skoraj ni? ?iv?kov :danzoman:

 

Ja seveda pokrov NI te?ava, bolj je problem na?telat ?arnico da sede v sede? in da tam ostane da potem natakne? ?ez ?e "matico"(va?na je smer, ker druga?e sse ne zapne pravilno ali pa se zlomi) ki dr?i ?arnico tam, brez da ti ta pade ven.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja seveda pokrov NI te?ava, bolj je problem na?telat ?arnico da sede v sede? in da tam ostane da potem natakne? ?ez ?e "matico"(va?na je smer, ker druga?e sse ne zapne pravilno ali pa se zlomi) ki dr?i ?arnico tam, brez da ti ta pade ven.

 

 

Bom kar tu upra?al.

Pred 2 letoma sem kupil M6 letnik 2005 z KSENON lu?mi, ki ste jih vsi hvalili glede svetilnosti.

Bil sem razo?aran,saj nekateri pravijo da se ti naredi kar dan, pri meni ni? od tega.

Zamenjal sem obe ?arnici, PHILIPS (enake kot original), pa ni kak?ne hude razlike.

Avtomatska nastavitev vi?ine deluje normalno, tko da res ne vem ali so le moja pri?akovanja prevelika, ali je potrebno kaj po?telat?

 

YavaYe, ali ima? ti kak?no pripravco za po?telat te ksenone, krr na tehni?nem so rekli da svetjo normalno zato res ne vem kaj bi ?

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom kar tu upra?al.

Pred 2 letoma sem kupil M6 letnik 2005 z KSENON lu?mi, ki ste jih vsi hvalili glede svetilnosti.

Bil sem razo?aran,saj nekateri pravijo da se ti naredi kar dan, pri meni ni? od tega.

Zamenjal sem obe ?arnici, PHILIPS (enake kot original), pa ni kak?ne hude razlike.

Avtomatska nastavitev vi?ine deluje normalno, tko da res ne vem ali so le moja pri?akovanja prevelika, ali je potrebno kaj po?telat?

 

YavaYe, ali ima? ti kak?no pripravco za po?telat te ksenone, krr na tehni?nem so rekli da svetjo normalno zato res ne vem kaj bi ?

 

lp

 

Ja se srtinjam, tud sam sem razo?aran, pa skoz neki fali al motor?ek al balast...verjetno imajo nove ?estice to bolj? zrihtano,l.2005 je ?tala... :blush:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js iz lastnih izku?enj povem(kogar zanima lahko pride sam preverit) da je original xenon za en qur..., ?e pa v navadne naknadno vgradi? xenon pol pa je res dan.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja se srtinjam, tud sam sem razo?aran, pa skoz neki fali al motor?ek al balast...verjetno imajo nove ?estice to bolj? zrihtano,l.2005 je ?tala... :blush:

 

 

Jaz druga?e nimam nobenih problemov z lu?mi, samo "DAN" se ne naredi, ko jih pri?gem!

 

Js iz lastnih izku?enj povem(kogar zanima lahko pride sam preverit) da je original xenon za en qur..., ?e pa v navadne naknadno vgradi? xenon pol pa je res dan.

 

 

In kaj lahko naredi?, ?e ima? originalnega ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kaj lahko naredi?, ?e ima? originalnega ?

 

Na rit se ku?ne? in upa? da bo nasleden dan bolje.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Vse imam js, cena cca 80?/par(pa niso ene XY amapak oriđ?inal Philips), za zamenat pa je smotan ker je malo placa, lahko pa ti jih s ker imam bolj drobne ro?ice. :bravo:

 

V?eraj sem se pogovarjal z mojim sosedom ki ima M6 SW CD (model pred zdaj?njim) in mu po?asi uga?a ena izmed xenonk. Zamenjal bi obe. Ali mi lahko za nasvet posreduje? na zasebno tvoj elektronski naslov ali GSM.

Hvala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajvaru, dej ?e svetj kdaj je pametno menjat ?arnice, ?ele ko opazi? da popu??ajo, al kej prej?

 

LP

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem se pogovarjal z mojim sosedom ki ima M6 SW CD (model pred zdaj?njim) in mu po?asi uga?a ena izmed xenonk. Zamenjal bi obe. Ali mi lahko za nasvet posreduje? na zasebno tvoj elektronski naslov ali GSM.

Hvala.

 

Xenon s e VEDNO menja v paru, druga?e pride do tega da svetita razli?no(snop svetlobe je druga?ne barve).

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajvaru, dej ?e svetj kdaj je pametno menjat ?arnice, ?ele ko opazi? da popu??ajo, al kej prej?

 

LP

 

nekje med 3-4 leta ?e prej ne crkne! (sli?i se glupo ampak se opazi razlika ko zamenja?)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nekje med 3-4 leta ?e prej ne crkne! (sli?i se glupo ampak se opazi razlika ko zamenja?)

 

Pi?uka u polane bo treba :)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.