Skoči na vsebino

Zmagovalka Eme...


Alex

Priporočeno sporočilo

No,kaj si mislite o v?eraj?nji zmagovalki,ki nas bo zastopala na Euro-songu? :P

 

Moje mnenje je,da je folk kon?no za?tekal,kak?en komad je treba poslat na tisto"ma?karado".

Mi je prav sme?no,ko se folk po raznih forumih razburja,da ki kak?no pesem smo izbrali.

Po mojem to?no tako,kot si jo ta prireditev zaslu?i.Italijani so ?e zdavnaj za?tekali,da se ne spla?a po?iljati tja nikogar...pa ?e par dr?av zdraven.

Sicer pa Pepija in ostale ?lane Kalamarov osebno poznam in vsaka jim ?ast,da so sklamfali tole skupaj. :D

Tudi z Marinom Legovi?em (skladateljem) smo veliki prijatelji-snema nam klaviature na albumih in vem,

da je tole vse skupaj parodija na trenutno stanje v glasbi pri nas.

?elim jim,da bi se lepo imeli na po?itnicah na Norve?kem.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moje mnenje!

 

Sama prireditev jeh KR NEKI!! Sam komad mi je ?e bol mimo,ampak kot dr?avljan SLO jih podpiram kamor pa? bojo ?li :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vse je bol? od cigotov.....

 

:bravo: Jest sem sam upala, da bo mel nekdo vsaaaj 3600 glasov, da ne bojo cigani zmagal.

 

Glede zmagovalke pa... Pomoje najbolj primeren komad. Od?tekan, spet bomo neki spe?l Slovenci, je pa res da bomo najverjetneje predzadnji :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer nisem gledal tega ?morna, ampak mi je malo sumljivo, kolk glasov so dobili - 15000, drugi komad je dobil 3500, tretji 3000, ?etrti 2800 itd.

 

Od drugega mesta naprej je ena normalna porazdelitev, samo prvi komad pa preve? odstopa. Da niso bili kak?ni ne?edni posli s kupovanjem glasov in avtomatskim klicanjem/po?iljanjem SMSov vmes, podobno kot se zdaj bockajo glede rezultata festivala San Remo.

 

Komad je za mene kar nekaj, najbolj? bi bilo, da jim kupijo enosmerne karte za festival evrovizije v Oslu in naj tam kar ostanejo.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glede Kalamarov lahko re?em da rasturajo :bravo::danzoman: So iz na?ega konca in so za martinovanje nastopali v moji vasi na prireditvi in lahko re?em da so prva klasa=) sploh pa ko zapojejo Angelca nebodi oto?na in imej me rada... :D:P Pa? letos bojo oni predstavljali na?o dr?avo in sem zelo vesel da jo bojo oni predstavjali :bravo:

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer nisem gledal tega ?morna, ampak mi je malo sumljivo, kolk glasov so dobili - 15000, drugi komad je dobil 3500, tretji 3000, ?etrti 2800 itd.

Po drugi strani pa ravno tu ni variante, da bi toliko goljufali v bazi. Sicer pa s(m)o Slovenci res en fajn zanimiv narod. Vedno se najdete teoretiki zarote. ?zmeden? Ste pomislili, da je vsak povpre?en Janez, ko je sli?al harmoniko rekel: "To je to! Vsaj nekaj doma?ega, s harmoniko, oni naj bodo na?i prdstavniki ne pa neki romi, neki kvazi fensi novodobni glazbeniki, jokajo?i de?ki/deklice, geji itd..."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer je to dale? od glasbe, ki mi je v?e? ampak vseeno se mi zdi tole najbolj pravi?no glasovanje, da je lahko iz ene ?tevilke pri?el samo en glas. Takoj se je vidlo kolk majo pol cigani podpore, ?e se naredi po?teno glasovanje.

 

Da pa je tolk glasov dobila je pa logi?no saj vzporedno je bila olimpijada tako, da je emo ve? ali manj gledala populacija, ki ji ?port dol visi tako, da izbor sploh ni presene?enje ampak kakorkoli ?e nastop je bil soliden, pozitivna energija, ki jo iz?arevajo, bejba je cukr?ek, glas ma v redu, zanimiv miks slogov - v glavnem neki sve?e druga?nega je pa kakor koli gleda?.

 

Itak je pa eurovizija en joke tko, da smo poslali pravi komad, ki se bo dobro vklopil v dogajanje. :harhar:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po drugi strani pa ravno tu ni variante, da bi toliko goljufali v bazi. Sicer pa s(m)o Slovenci res en fajn zanimiv narod. Vedno se najdete teoretiki zarote. ?zmeden? Ste pomislili, da je vsak povpre?en Janez, ko je sli?al harmoniko rekel: "To je to! Vsaj nekaj doma?ega, s harmoniko, oni naj bodo na?i prdstavniki ne pa neki romi, neki kvazi fensi novodobni glazbeniki, jokajo?i de?ki/deklice, geji itd..."

 

Ne, tega tudi pribli?no nisem pomislil, da bi pa zaradi harmonike folk reku - to je to. Povpre?en "Janez" (seveda ?e je tu mi?ljeno Slovenec in ne nek povpre?en prebivalec pode?elja) pa? ni fen harmonike in nima na vseh radijih nastavljenega radija Veseljak.

 

Bolj verjetno je to, kar je Boss napisal - da je glasovala populacija, ki ponavadi gleda Na Zdravje, Raketa pod Kozolcem, ven?ek doma?ih, itd.

 

 

Glede teorije zarot - ponavadi, ?e nekaj izgleda prelepo, da bi bilo resni?no, se ve?inoma izka?e, da tako tudi je.

 

O tem, da ni variante - evo, kako je to izgledalo na San Remu:

...si dolo?eni (premo?ni) izvajalci glasove kupijo ? in to naj bi po?eli direktno prek telefonskih dru?b...

 

Ve? o tem:

http://24ur.com/ekskluziv/tuja-scena/san-r...a-policija.html

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teli na?i Dolen?ki tega zihr niso po?el! :harhar::P

 

Je pa verjetn res cela Sodra?ca z ?lahto glasvala! :P:D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse lepo in prav (da je pesem v Slo jeziku), vendar mi tale MIx nekako ne sede v u?esa. Je pa res, da je Eurosong samo ?e SHOW in ni? drugega. To so pred par leti dokazali LORDI, ki so z ekstravagantnimi kostumi in glasbo (pa? malce tr?i rock) prevzeli prvo mesto.

Sicer pa tako in tako ni ?ans, da zmagamo pa tudi ?e bi; Slovenija ni sposobna izpeljati Eurosonga(v primeru, da zmaga)... Za nas bi bilo najbolje da prenehamo po?iljati svoje ljudi na take festivale.

Henri Toivonen+Lancia delta S4=Dream team

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sli?al danes.

 

groza. Po moje dobr da jih se videl nisem.....tisti narodni del je ?e ok, pa? avtenti?no, samo tisto dretje poleg ni pa ne rock, ne pop, ne ni?....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz nism glih nevem kaksen ljubitel odaj kot so raketa pod kozolcem itd. Pa tut pravim da je taprava zmagala neki ciz druzga kot ponavad!

 

Je pa zanimiv da je bla vceri ce se prav spomnem na 24ur.com tut anketa katera pesem naj zmaga al neki tazga in je tu ta dobila kar lepo stevilo glasov

 

 

http://24ur.com/bin/polls.php

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nehajta razglablat o tem raje pejte na :cheers: , bo ve?ja korist.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, da ?e jaz pokomentiram ta Evrovizijski cirkus.

Posku?ali smo tako in druga?e pa je ?lo kakor je ?lo. Mi z dobrima dvema mil. prebivalcev v takem sistemu odlo?anja kot ga imamo do sedaj nimamo ?ans tudi, ?e s postavimo na glavo. Pa ?e na? okus ni evropski.

 

Takih predstav kot je bila Ema na?eloma ne gledam, ker sem iz ?asov Sanrema in petja, pri katerem je bila izvedba in glasovne sposobnosti odlo?ilno. V sodobnem ?asu pa lahko poje vsak, ki ima 5 min ?asa, ali pa mere 90-65-90 pa ko?arico C-D. Tokrat sem bil na nek na?in prisiljen gledati to Emo. Bila je eno samo razo?aranje, ne toliko zaradi vrste skladb, kot zaradi izvedbe. Delovalo je kot neki amaterski festival pevcev, ki bi radi peli, ne glede na sposobnosti (70%).

Nikoli ne glasujem. Tokrat pa sem. Zakaj? Dal sem glas zmagovalcem zato, ker je pevka z "glasom in stasom" dala izvedbi poseben "?ar", da so odstopali od povpre?ja in ne zato, ker bi bil prista? novodobne "goveje" glasbe.

Tudi, ?e ne bo velikega uspeha (a smo ga do sedaj imeli?), bodo vsaj zganjali cirkus na Norve?kem in bodo na nek na?in vsaj medijsko opazni. To pa v cirkusu ?teje.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.