Skoči na vsebino

Poraba!


andrazzz

Priporočeno sporočilo

Nisem ?el ?e tja samo fizika, energije (potencialna, kineti?na) pa so mi ?e kar poznane :P

 

je pa res, da na zemljevidu zgleda pa? dol :hohoho:

Pa verjetno je tudi to res, da je zelo hud udarec za nekatere Petrol haterje, ker kako je sploh mo?no, da s Petrolom porabi manj kot z Shellovim superduper extra full kvalitetnim dieslom. :blink: :ne vem:

 

:jezicek::hohoho::hohoho:

 

Alex mora samo ?e dodati vpliv guzve....nazadnje sem jaz stal na tej cesti 3 ure s prvo :angry2::angry2:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex mora samo ?e dodati vpliv guzve....nazadnje sem jaz stal na tej cesti 3 ure s prvo :angry2::angry2:

 

Pa to je to... s tem stavkom si povedal natan?no vse in vsakomur, ki posku?a razlagat kako je z enim gorivom poraba velik ni?ja pri tem pa je navedel isto situacijo kot jo je imel Alex.

 

Ne gre to tako - ?e ho?e? izlo?it vse mo?ne vzroke za napako je treba vsaj 15-20 tankov narest z enim gorivom in ravno toliko z drugim, da se sigurno izni?ijo vse nepravilnosti.

 

V Alexovem primeru podatka o porabi ne povesta ni? o kvaliteti goriva ampak le to, da je mel precej nizko porabo :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa to je to... s tem stavkom si povedal natan?no vse in vsakomur, ki posku?a razlagat kako je z enim gorivom poraba velik ni?ja pri tem pa je navedel isto situacijo kot jo je imel Alex.

 

Ne gre to tako - ?e ho?e? izlo?it vse mo?ne vzroke za napako je treba vsaj 15-20 tankov narest z enim gorivom in ravno toliko z drugim, da se sigurno izni?ijo vse nepravilnosti.

 

V Alexovem primeru podatka o porabi ne povesta ni? o kvaliteti goriva ampak le to, da je mel precej nizko porabo :bravo:

 

in da se je imel fajn :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in da se je imel fajn :D

 

To pa je definitivno res. :bravo:

Je pa bilo zanimivo,da nismo meli ?isto ni? gu?ve ne za dol ne za gor.Tempomat in pi?i.

?e podatek,da sem z postanki za kosilo in "pi?anjem" porabil manj kot 5 ur,pove vse.

 

Jures, res je,da se vzpenja? skozi tiste nemogo?e tunele proti Livornu,je pa tudi res,da se spu??a? za nazaj proti Kopru.V glavnem,kot je ugotovil ?e Boss,?tarta? na 0 metrih in kon?a? na ni? metrih(Koper) z enako distanco.

Za nazaj smo meli ?e ve? stvari (razprodaje,spominki iz Sardegne in korzike),tako,da te?a je bila mogo?eres ve?ja.

 

?e kdo misli,da mu avto ne potegne dovolj,naj ga nakrga-natovori kot je bil moj in ko bo spet prazen,bo mislil,da so vgradili ?e eno turbino noter. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e kdo misli,da mu avto ne potegne dovolj,naj ga nakrga-natovori kot je bil moj in ko bo spet prazen,bo mislil,da so vgradili ?e eno turbino noter. :P

 

to pa dr?i 100%, tudi s polno nalo?enim ozvo?enjem se pri dizlu opazi veliko razliko. ;)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

No pa mi je ratal :) ...cca. 210km, 90% avtocesta, vo?nja med 130-150km/h = povpre?na poraba to?no 8.0litra. Moram pa povedat da je bla vo?nja tako booooring, skor me je ?e gle?enj za?el bolet ker sem se gasa mogu res rahlo dotikat :hohoho: ...avto se mi je pa smilil ko je pri 130 km/h - 3.900 rpm :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja mx5 ima res majhno porabo...

prvi tank 6.8l/100km na poti nazaj iz pristine, drugi pa na avtocesti pod 140km/h nisem sel (streha dol itak) pa okroglih 9.0l/100km..glede porabe je ta avto res carski

 

Moja ma se vedno benz od marca 2011 po 8000km. Beat this :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Grega, sm mislu da je tole hec, ker mi je ful ?udno, da pri tej motorizaciji nima tempomata (zadevo uporabljam zelo pogosti, zlasti po naseljih, na AC pa itaaak)! :blush:

 

Jaz pa se trenutno vozim z LPG-jem 9,5 na 100 prevo?enih, kar ni tolk slabo, je pa res da je ne priganjam (AC je strup za popre?no porabo pri tejle 6-ki)! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poraba od slo do CZ narejenih 1100km povp.poraba 8.1l/100km pri hitrosti po ace med 140 in 170km/h

Pa preden se kdo zapi? v podatek naj upo?teva da je tudi klanec navzdol :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gorenc! ?para? GTA-jko :jezicek::hohoho:

 

ej js mam za ti?at kaj drugega :harhar: ti ve? o ?em jaz govorim :hudicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.poraba.com/usage_view.php?carid=11885

 

Tole mazdo je treba pa matrat po mestu, da je nad 7 :jupiii::jupiii:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi,da je ene vrste "?parov?ek"? :P ?e bolj?i rezultat kot Wagni. :zvizga:

 

se mi zdi da powerbox v tem avtu dela svoje :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako ti rata, jebemti...jest pa pod 7 ne pade sploh. ?e se fjakam po AC velik, pol sm en plunk pod 7, drga? pa kr skoz 7+ pa ne bi reku da ga trajbam skos ko vosla. AV vozim med 120 in 150, po mestu pa tud precej pridno ?altam, da ga ne matram v obratih.

Mam pa na sumu, da sm avto chippan dobil, ker mi je prve tri tanke ?rl manj, po ob?utku letel bolj, potem pa je ?el na Gamo na ra?unalnik in tm se je najverjetneje konjenica nastavila na originalni program. Od takrat se mi zdi, da je avto bolj len pa tud poraba je ?la gor.

 

Edit:

Pa ?e moj link na porabi, ?ist druge ?tevilke...

http://www.poraba.com/usage_view.php?carid=11439

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako ti rata, jebemti...jest pa pod 7 ne pade sploh. ?e se fjakam po AC velik, pol sm en plunk pod 7, drga? pa kr skoz 7+ pa ne bi reku da ga trajbam skos ko vosla. AV vozim med 120 in 150, po mestu pa tud precej pridno ?altam, da ga ne matram v obratih.

Mam pa na sumu, da sm avto chippan dobil, ker mi je prve tri tanke ?rl manj, po ob?utku letel bolj, potem pa je ?el na Gamo na ra?unalnik in tm se je najverjetneje konjenica nastavila na originalni program. Od takrat se mi zdi, da je avto bolj len pa tud poraba je ?la gor.

 

Edit:

Pa ?e moj link na porabi, ?ist druge ?tevilke...

http://www.poraba.com/usage_view.php?carid=11439

 

Hja ne vem...avto res ne ?re....pa imam pon-petek res samo kratke relacije pol pa vikend Rovinj.....ker ne zaupam range-u po BCju grem vsaki? malo dlje ampak po tankanih litrih se vidi da bi lahko naredil 1000km....(sem komaj 53L not spravu)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e moj link na porabi, ?ist druge ?tevilke...

http://www.poraba.com/usage_view.php?carid=11439

 

 

ni? sekirat... Mazda je to... to pa? tolko pije ;)

 

http://www.poraba.com/usage_view.php?carid=4355

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.