Skoči na vsebino

Poraba!


andrazzz

Priporočeno sporočilo

?e Mazdo6 hvalim, pol pa miato ne razumem, zadnji tank je ganjanje po 2500m GrossGlocknerja na redkem zraku s plinom in ?re manj ali enako kot na ravninskih relacijah....skratka poraba je 9-10 pa ?e se potaplja? z njo

http://www.poraba.com/usage_view.php?carid=11426

 

Hmm, pa to si le 15 centov cenej? na 100 prevo?enih km-jev kot jaz z dieslom :ne vem:

 

To se mi zdi ?ist preve? za dvosede?ni jedva eno tono te?ak roadster :blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm, pa to si le 15 centov cenej? na 100 prevo?enih km-jev kot jaz z dieslom :ne vem:

 

To se mi zdi ?ist preve? za dvosede?ni jedva eno tono te?ak roadster :blink:

 

Moras primerjati z benzom, kjer mi zre enako okoli 10.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da vas se malo v slabo voljo spravim.

Tankal med tednom in se vozil le po Medvodah...nato danes:

Medvode - sred celovske v pocasni koloni, ker je bodisivavedi zakaj vhod v tunel Sentvid bil zaprt - avtocesta 130 po gps - izvoz Vrhnika po stari do Postojne zarad obvestila o nesreci na r.komandi - postojna Ac - crni kal - buzet - ipsilon - Rovinj

 

Poraba trenutno po 300km 5,2 :bravo:

Ce ne bo kakih pretresov bo tale tank blizu sestice.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da vas se malo v slabo voljo spravim.

Tankal med tednom in se vozil le po Medvodah...nato danes:

Medvode - sred celovske v pocasni koloni, ker je bodisivavedi zakaj vhod v tunel Sentvid bil zaprt - avtocesta 130 po gps - izvoz Vrhnika po stari do Postojne zarad obvestila o nesreci na r.komandi - postojna Ac - crni kal - buzet - ipsilon - Rovinj

 

Poraba trenutno po 300km 5,2 :bravo:

Ce ne bo kakih pretresov bo tale tank blizu sestice.

 

Moja pa trenutno 8,2. :harhar:

Ki se ne frega,va?no je,da avto cepa in gre,ko je treba.

Labi ima prav-tisti displaj je dober le za kazat uro.?e stopinj ne ka?e prav. :harhar:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

evo od danes naprej uradno neham gledat porabe...z obema avtoma sem super zadovoljen tako da mi ni treba pisat podatke vsakic ko tankam...

 

se pridru?ujem tebi...samo ?e ura bo gor in narobe stopinje...in gasa. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da vas se malo v slabo voljo spravim.

Tankal med tednom in se vozil le po Medvodah...nato danes:

Medvode - sred celovske v pocasni koloni, ker je bodisivavedi zakaj vhod v tunel Sentvid bil zaprt - avtocesta 130 po gps - izvoz Vrhnika po stari do Postojne zarad obvestila o nesreci na r.komandi - postojna Ac - crni kal - buzet - ipsilon - Rovinj

 

Poraba trenutno po 300km 5,2 :bravo:

Ce ne bo kakih pretresov bo tale tank blizu sestice.

 

No ikea ?ez ljubelj je uni?ila sanje 0 ?estici, vseeno OK

http://www.poraba.com/usage_view.php?carid=11885

 

Ta zadnji tank pa se je za?el ?udno - Medvode do Unca trenutna in povpre?na poraba 10-15...ni ?lo manj potem pa naprej normalno, tako, da sem naprej do Rovinja in danes nazaj pri?el z nezadostnih 7.0 :hudicek:

Od tega Postojna - Brezovica po stari cesti, SLO avtoceste in vozniki na njih ....brze besed, ko na skrajnem desnem pasu avtodom s 70 na uro pada mimo vseh za njim pa jaz lagano....sem samo dol zavil.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po 350km ima moja 167HP celih 7.4 litra porabe ..........tako traktoristi zamislite se malo , zdaj pa me po?rite :harhar: OK pop. hitrost je bila 64km/h

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo pa smo najdli vzrok za gu?ve in zastoje zadnje ?ase... <_<

 

Sam za traktor je to izjemna hitrost :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekako nisem prepri?an, da vsi veste, kaj pomeni povpre?na hitrost oz. odvisno kdaj se jo ra?una (kak?na relacija), a ne? Npr. ?e vozi? neki cajta po AC (re?mo razdalja 50 km) po omejitvah, potem pa 10 km po mestu, uleti? na nesre?ni rde?i val (momentalna hitrost NULA), no koliko mislite da bo povpre?na hitrost? :harhar:

 

Sam sedaj ?e kar nekaj ?asa nisem resetiral BC-ja, ki mi med drugim ka?e tudi povpre?no hitrost, no in jo imam nekje 51 ali 52 kmh. Ta neverjetno visoka povpre?na hitrost pa izhaja iz tega, da imam kar nekaj mestne (guncanje po "velemestu" LJ in primestne vo?nje, nekaj tudi po AC, ampak povpre?je je pa? povpre?je in dejansko kak?ni maherji na biciklih uspejo vozit 52 kmh povpre?no! :P

 

@Uklopko, ?e bi imel tempomat bi imel ?e par dcl ni?jo porabo, ampak za kej tacga bi moral neki ve?jega kupit! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aja dober da si povedal kaj je povprecna hitrost :D

 

mazda 6 combi,

evo s takim povprecjem (iz LJ do tankanja v aleksincu, srbija, ca. 730km)

Objavljena slika

 

je bla poraba

Objavljena slika

pogoji pa izjemno kruti...to je tud nasploh moj rekord, kar se tice visokih temperatur

Objavljena slika

 

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe tud sam sem imel pop. hitrost ?ez 160 ampak tankanje v tepanjah da? na nulo vse in potem gas po AC in po parih km ki jih pelje? preko 180 ni blema dobit tako hitrost,ko pa za?ne? 1x po omejitvah (50) pa hitro gre proti 50 ;)

 

ah kakor koli mene je kr malo sezulo na videnje porabe-ok peljal sem se pa do ko?evja proti kolpi ;)

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja probi to narest par sto kilometrov pa povej, ce bos mel 7.4l/100km porabe...

z bencinarjem vsekakor ne

 

?e bo vsaj nekaj mestne vo?nje, ali pa AC (moja 6-ka pri 130 ?re nekih 9, morda 10 litrov trenutne porabe), potem ni ?ans! :P

 

Ti dve podro?ji sta za dizle kot ustvarjeni! :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.