Skoči na vsebino

Poraba!


andrazzz

Priporočeno sporočilo

Ka mi lahk da? mogo? link, kje potegnit ta katalog dol??

 

linka ni saj mora? katalog prenest na pc

 

kdaj so pa bile kon?ne realno napisane? po tem takem bi moja ex. mx3 morala it 180km/h, jaz pa sem jo dobil po ?tevcu 208km/h, po gpsu 201km/h +-3kmh

 

Ja pa tut poraba, ?e lepo vozi? zna bit manj?a...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e peti tank zapored sm zmanj?u porabo in sicer na 8,82! :danzoman:

 

Zgleda bo kmav taka kot sm si jo za?elu. :D

 

Zdej pa sploh uvajam takozvano pametno vo?njo, ker pomen, da ko vidm, da je 200 m pred mano rde?a al pa kej tacga da bo treba bremzat al pa da so nasploh spredi neki pov?i, lepo ruknem u ler, pol pa dokler se pelm se pelm, pol pa ?e sem ?e u gibanju se da npr. u drugo, ?e ne pa ?tart iz mesta! :jupiii:

 

Prov sme?n mi je ko se tkole u leru pelm par 100 metrov, pa brzina komi kej pade, pa pol razmi?lam zakva mam pol sploh prestave pa gas ?e jih u bistvu sploh ne rabm! :ne vem: :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah ti si ?e vseeno amater. Meni je Mazda od ponedeljka po?rla povpre?no 3l/1 teden. :bravo: Je pa res, da je bila parkirana na dvori??u doma in me ?alostno ?akala. Celo tako ?alostna je bila, da je po enem tednu brez te?av v prvo v?gala samo, da je ne bi zapustil. :hohoho:

No druga?e pa mi je zadnji? pila 8l/100km ampak ob relativno te?ki nogi. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja za ugasnen voz je res po?re?na! :D

 

Men pa ni n? jasn kva dela mazdohist z F vozom, ker zadn tank naj bi mev 13 litrov + porabe,men pa to skor v treh letih ni ratal oz. nad 11 nism pr?u! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men pa ni n? jasn kva dela mazdohist z F vozom, ker zadn tank naj bi mev 13 litrov + porabe,men pa to skor v treh letih ni ratal oz. nad 11 nism pr?u! :ne vem:

 

A je mo?no da dela z kratke relacije z mrzlim avtom, pa full gas........edina mo?na razlaga (takrat je poraba res na max.)

 

:ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

huj ?zmeden? to pa je poraba...pa sem jaz mislil da je moj po?re?en :unsure:

 

kolko se ?e spomnim mi je mazda pila mx3 1.6 DOHC pila 8.7, vsak dan 15km ravnice in 5km mestne vo?nje, to v eno stran, tako da vse skup dnevno od 40-50km

z tem coupejem je poraba nekje 9.0-9.1, kar se pozna glede na to da je avto kar nekaj kg te?ji od mx3 :whatever:

je pa logi?no da se ravno ne vozim vedno to?no do 3krpm in pod,ampak ga tudi malo ?enem :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj tako je prav da ga ?ene? !!! :bravo:

 

 

Jaz imam pa kar konstantno porabo

 

?e ga ?enem tam do 8.4lmax lepe vo?nje pa od 7.6l-8l

10 km klanca cca. 12km lepe vo?ne(ravnina) in cca.25km avtoceste

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opa,Komar?ina bil v Wieni!! ;) Kako je kaj vreme gori? Poraba ti je tudi lepa ratala,si ga ti??al malo ha? :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opa,Komar?ina bil v Wieni!! ;) Kako je kaj vreme gori? Poraba ti je tudi lepa ratala,si ga ti??al malo ha? :P

 

Sheety vreme je blo...no, popoldan tudi malo son?eka!

Zakaj tako misli?? To ni ve? diesel power, ampak bezin power - hehe....jaz sem bil z tak?no porabo (glede na hitrosti) ve? kot zadovoljen! :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ni ve? diesel power, ampak bezin power - hehe....jaz sem bil z tak?no porabo (glede na hitrosti) ve? kot zadovoljen! :bravo:

 

?zmeden? Kaj si na benz pre?altal?? :ne vem: Ve? da nisn vedo.... :( Te pa je kr solidna poraba ja. <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je pa res dobra poraba! a nisi mel isto tudi z dizel powerjem?

vseeno si izdajalec :)

 

diesel power je bil za pribli?no liter majn ?ejen... :rispekt:

 

izdajalec gor al pa dol...kar je je... :( :ne vem: :unsure:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

diesel power je bil za pribli?no liter majn ?ejen... :rispekt:

 

izdajalec gor al pa dol...kar je je... :( :ne vem: :unsure:

 

Ampak res, lohka bi dal kak?no slikco tvojga novega vozila - sej je vseen ?e ni Mazda, glavno, da si zadovoljen.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak res, lohka bi dal kak?no slikco tvojga novega vozila - sej je vseen ?e ni Mazda, glavno, da si zadovoljen.

 

Ej, seveda je Mazda ?zmeden? !!!!!

Za Labi-ja sem izdajalec, ker ni diesel power. :(

Evo, od v?eraj so gor letne gumice - slikice bodo takoj, ko bo aftek vodo videl in se bo razpoznala barva vozila - hehehe ... :P:ouje:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,temna barva je malo bolj nehvale?na za tako vreme,ko je zaj! ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej, seveda je Mazda ?zmeden? !!!!!

Za Labi-ja sem izdajalec, ker ni diesel power. :(

Evo, od v?eraj so gor letne gumice - slikice bodo takoj, ko bo aftek vodo videl in se bo razpoznala barva vozila - hehehe ... :P:ouje:

 

No za Labija si tud izdajalec, ?e si vegeterjanec, ampak pustmo zdaj to ;)

 

A nisi neki govoril, da bo neki neMazda SUV na potezi??!??

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak res, lohka bi dal kak?no slikco tvojga novega vozila - sej je vseen ?e ni Mazda, glavno, da si zadovoljen.

 

 

Evo slikice so gor! :bravo::jupiii:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men pa kadar voz ne gori, se je kr morala z njim vozt! :hohoho:

 

Ker zdej sm ?e 6. tank pokuru in spet je poraba ?e manj?a kot prej, sicer za nianso, ampak vseen, je pa res da je vmes voz vsaj 2 uro post-po?arno na mestu laufu, da vidmo kaj bi se loh u?galo! :blink:

 

1. 11.1

2. 9,65

3. 9,2

4. 8,98

5. 8,82

 

in zadnji 8,79! :danzoman:

 

Iz tega sledi, da ?e ga voz manj, pa loh lastnik k?nga :mi pijemoo: ve?! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.